Isntree

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2019. július 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nyolc féle kis, közepes és nagy molekulatömegű hialuronsav hidratálja a bőrt. Nedves és bőrbarát textúra lágy alkalmazásával a bőr feszes és hidratált lesz.

viragi

2020. április 9.

A hialuronsavas tonikját imádom az Isntree-nek, így ezt is szerettem volna kipróbálni, egyből nagy kiszerelésben vettem meg. Tejfehér, a vizes állagú essence-ökhöz képest sűrűbb, töményebb, inkább szérumnak mondanám. Ezért nekem így tavasszal a 20 fokban jobban bejött, ha nem kenek alá tonikot, hanem egyből ezzel kezdem, így is jól hidratál, elég gyorsan be is szívódik, de a zsírosabb részeken fénylik tőle a bőröm. Szépek az összetevői, nincs illata, nekem csak annyiban okozott kicsit csalódást, hogy vmi könnyedebb esszenciát vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 9.

Aancsaa

2019. augusztus 17.

Már régebb óta használom a márka hyaluron savas tonikját, ehhez vettem meg. Kicsit sűrűbb állagú, a hyaluron savas termékekre jellemzően még a toniktól nedves bőrre viszem fel. Elsőre picit ez is ragacsos állagú, de könnyen beszívódik. Nagyon örülök, hogy megvettem, mert tökéletes kiegészítője a rutinomnak. Szépen hidratálja a bőröm, és remélem idővel az apró ráncocskákat is feltölti majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Bettiiyy

2019. július 1.

Az Isntree-s rendelésem mellé kaptam egy négy darabos mintát, ebből az esszenciából. Azt tapasztaltam, hogy nekem a hialuronsav nagyon sokat tud segíteni, ha bajban van a bőröm, így egy jó ideig vártam vele, míg fel nem bontottam. És milyen jól tettem, ugyanis a nyaralásra is vittem magammal csupán kiegészítésképp. (Akkor éppen Laneige termékeket teszteltem, és finoman szólva nem sokat segítettek a bőrömön.)
Nagyon csúnya pattanásos lett az arcom mindenhol, nagyon megsínylette a nyaralást. Szerencsére nálam volt ez a kis minta, és ha nem is tudta helyrehozni a kárt, javított a bőröm állapotán, míg haza nem értünk. Nem tudom, mi lett volna az arcommal, ha nem viszem magammal ezt az esszenciát. Szerintem még mindig azon sírnék, hogy nézek ki.
Az esszencia tejes-fehéres színű, könnyed, de kissé sűrűbb állagú folyadék. Könnyen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Nekem nagyon szépen javított a bőrhibáimon. Most is használom hazai körülmények között a rendes, jól bevált arcápolási rutinommal, és egy használat is csodákat tesz a bőrömmel. Szépen hidratálja azt.
Biztosan meg fogom venni az 50 ml-es változatot is, mert az én bőröm nagyon-nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Pteris Multifida Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Adenosine
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Betaine, Sodium PCA, Trehalose, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.