Isntree

Ár:   $20   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pniki93, Módosítva: 2018. november 21.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Enyhén savas pH-értékű, mélytisztító hatású micellás víz, mely hatékonyan távolítja el a sminket, faggyút és egyéb szennyeződést, és segít fenntartani a bőr nedvességtartalmát még az arctisztítás után is.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.