Isntree

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BLili, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Fehér réteget nem hagy, a napkárosodástól való védelem mellett a hidratálás áll a fókuszában.

Bőrgyógyászok által tesztelt

sophiie

2019. december 11.

Az első tubus felénél járok, úgy érzem megérett a véleményezésre. Kellemes formula, picit furcsa illat de könnyen megszokható. Nem hagy fehér réteget, csak akkor ha egy területen nem jól dolgozom el. Megvárom míg megszárad, majd mehet rá a smink. Szépen mattít egész nap, de a nap végére a bb krém és a korrektor kicsit összeáll rajta, de még vállalható mértékben. A mattítás miatt szárít kicsit, ezért esténként extrán hidratálok. Reggel a G&G HA 5 Light szérumát viszem fel alá, így nem húzódik alatta a bőröm. Nehéz hidratálót, pl. TO NMF nem érdemes alá felkenni, mert nagyon csúnya lesz a végeredmény. Összességében nagyon szeretem, eddig ez a kedvenc fényvédőm, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 11.

peach

2019. december 6.

Nyaron talaltam ra, azota a 3. tubusnal tartok, imadom! Szamomra a tokeletes fenyvedo, semmi negativumot nem tudok rola mondani. Engem nem szarit, bar hidratalok is ala. Sminkelni jol lehet ra, es onmagaban is viselheto mert teljesen beszivodik. (Mondjuk en alapbol nagyon vilagos boru vagyok, lehet sotetebb bornel mar elutne.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

pankafru

2019. november 21.

Szuper fizikai fényvédő. Nem ragacsos, nem fényes és nem hagy fehér réteget. A végeredmény matt, de nem fakó vagy élettelen. Plusz pont az összetevőkért. Nagyon szereti a bőröm. Én teljes reggeli rutin (mosás + tonizálás + esszencia és/vagy szérum + hidratáló) után használom. Így nem szárít, sőt a szilikon miatt a nedvességből sem veszít a bőröm. Az ára is baráti.
Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Jár neki az 5 csillag.

Hadi

2019. augusztus 8.

A rozácea miatt csak mindenmentes, fizikai fényvédőket használhatok. Az eddigi próbálkozásaim közül ez vált be a legjobban. Az ajánlott mennyiség könnyen fölvihető, a kezdeti fehér réteg néhány perc alatt szinte teljesen eltűnik, jól lehet alapozni rá. Az is előnye, hogy a fényvédők mellett más hasznos összetevőket is tartalmaz. Nem irritál, szép a bőröm tőle. Előtte hidratáló tonikot és szérumot használok és ez elég ahhoz, hogy a kombinált bőrömet nem szárítja. Örülök a mattító hatásának, a T vonal még a nap végére sem fényesedik át. Szóval nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

BirsAlma

2019. május 23.

Sajnos nekem sem vált be. Az én száraz, vízhiányos bőrömre nem volt jó, szárította. Ha elég jól alá hidratálok, akkor jobb, de úgy sem az igazi. Eléggé mattít is. Lehet, hogy zsírosabb bőrre jó?? Sajnálom, mert elég jó áron vettem és az összetevői is szépek. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

clara12

2019. május 19.

Télen bármennyit hidratálok alá fájdalmasan kiszárítja a bőröm. Most májusban ismét elővettem, a bőröm alapból kevésbé száraz, így tudok annyi krémet alá kenni, hogy alkalmi (hétvégi) használattal ne szárítsa ki a bőröm, de mindennapi használatra így sem lenne alkalmas. Minimális fehér réteget hagy, ha nem figyelek felvitelnél csíkoz és megül a szemöldökömben. Nem okozott pattanásokat, direkten nem irritál, de mivel szárít, ezért más termékekkel szemben érzékenyebb lesz a bőröm. Nem száraz bőrűeknek jó darab lenne, eszerint adom az értékelést is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

BLili

2019. április 24.

Nekem nem jött be, pedig már megint az igazinak tűnt elsőre. Ha eltaláltam a mennyiséget, szépen beivódott, nem hagyott fehér réteget. Ha többet raktam, akkor már nehezen eldolgozható volt. Ami miatt viszont továbbadtam, az az, hogy rendesen alákrémezés nélkül nagyon szárította a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Camellia Japonica Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone, Propanediol, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.