Isntree

Ár:   $27   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saci83, Módosítva: 2018. december 14.

Ár:   $27
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tónusjavító és ránctalanító ampulla

Magas koncentrációjú (88%) Bifida fermentációs kivonatot és háromféle peptidet tartalmaz. Erősíti a bőr védőrétegét, javítja a tónusát és rugalmasságát.

melanie500

2020. július 12.

Egyetértek az előttem szólókkal. Nem hozta az átütő sikert és wow hatást. Nem kételkedem a hosszútávú hatásában, egyáltalán a hatásában, nem véletlenül alkalmazzák a keleti bőrápolási kultúrában oly hosszú ideje a fermentált összetevőket. De aki aktív hatóanyagokat használ, mint én, annak ez a szérum gyakorlatilag felesleges, amolyan kis töltelék. Koreai rétegzős rutinban viszont jól megállja a helyét. Szépek, sőt csodásak az összetevők. Nem pontozom le nagyon, mert télen jó érzés volt, hogy adott egy plusz hidratálást azzal furcsa, enyhe olajosságával, annak ellenére, hogy nincs is benne olaj. A mennyiséggel sem spóroltak, akinek bejött, az fürödhet benne. Kipróbálni jó volt, de nem hiányzik a rutinomból, újra venni sem fogom. A 4* valójában csak 3,5. Az üvege azért megér egy misét. A fürdőszoba polc éke.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

_zsulu_

2020. március 5.

A fele üvegnél járok kb., de nem látom nagyon wow hatását. Olajos érzetet hagy felkenés után, de ennek ellenére hamar beszívódik és nem zsírosít. Jól hidratál, de mást nem vettem mellette észre. Nekem valahogy a fermentált cuccok sosem csinálnak semmit. Kellemes szérum, biztosan nem árt, szívesen elhasználom, de nem hiszem,hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

ssyakaky

2020. március 1.

gyönyörű üveg, gyönyörű összetevők, de valahogy olyan semmilyen. eleinte még látni véltem valami feltöltő, bőrkép javító hatást, fel is lelkesített, hogy jobb lesz, mint a missha time revolution probio, de nem. elhasználtam egy üveggel, de már kb két hete nincs benne a rutinomban és nem hiányzik. ha úgy vesszük plusz egy kis hidratáló réteg, ami folyós, kicsit olajos érzetű, viszont pikk-pakk beszívódik. de ha csak ennyit tud, akkor nem éri meg az árát. ártani nem ártott, az biztos. pozitív, hogy nincsenek benne felesleges illatanyagok, illóolajok, és ilyen szutykok, amit a koreaiak imádnak valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

claudia.nyilas

2020. február 26.

Használom egy ideje, de megmondom őszintén a sok szérum mellett fogalmam sincs, hogy mit csinál, vagy van e hatása. Ha csak ezt használnám egyedül biztosan kiderülne, de szeretem váltogatni hatások szerint a szérumokat. Csak estére szoktam és nem is minden este felkenni. Annyi pozitív van benne, hogy semmi kiütés vagy más egyéb rosszaságot nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

nekoSX

2020. február 3.

Akárhányszor megnézem mindig megállapítom milyen szépek az összetevői, meg a kollagén és a peptid, na persze és a béta glucan SIGH de akkor miért nem csinál semmit??? Bár lehet a kis piros foltokat ez okozta az arcomon. Lassan egy éve előveszem, használgatom, majd elteszem megint, mert vagy egyszerűen elfelejtem v mintha irritálna egy kicsit. Szérumként használtam/használom került fölé mindig hidratáló krém is és mégis vhogy nem az igazi. Azt azért hozzá kell tennem, hogy a Niacinamid nem az én bőröm barátja és itt elég elöl szerepel a listán. A mennyisége bődületes, figyelembe véve, hogy kevés szívódik be rendesen egyszerre: egy 3/4 pipettányi bőven elég az arcon kívül a nyakra és a dekoltázsra is.
Hát nem tudom, nem igazán látom értelmét többet rákölteni.
Az üvege és a csomagolása tényleg szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 3.

Hát nem tudom, nem igazán látom értelmét többet rákölteni.
Az üvege és a csomagolása tényleg szép.

Agnyecko

2020. január 24.

Pár hete használom és nem ájultam el tőle. Ránctalanítani persze nem tud, ami sokkal idegesítőbb benne, az az olajos réteg, amit hagy. Alig szívódik be. Sőt csak akkor, ha kenek rá mást. Ez a fermentált kivonat a Purito tonikjában sem jön be nekem, az is olajos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

jollygardener

2020. január 21.

Fiatal korom ellenére olyan ráncok vannak a homlokomon, amit pár nyugdíjas megirigyelhetne. Pár hete használom, azóta halványulnak a ráncaim. Még közel sem tűntek el, de már most jelentős a javulás. Mindezek mellett mindenmentes is.

Update:
Hagyom 5 csillagon, mert a termék maga tényleg jó, viszont akinek seborrheás a bőre, véletlenül se vegye meg. Semmire nem múló gombás akne jelent meg az arcomon, amire korábban nem volt példa, majd hosszas keresgélés után ráakadtam, hogy a fermentált szérumok kiváló táptalajt nyújtanak az élesztőgombáknak. Mióta elhagytam, és helyette Exoderil oldattal kenegetem az arcom, rohamosan javul a helyzet. A seborrheát egyébként nem ez okozta, a fejbőrömön is kijött, tehát ettől nem kell tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Update:

peach

2019. december 6.

Kedvenc szerumom lett, igazabol miota ez megvan a tobbihez alig nyulok. A Cosrx fermentalt esszenciajat hasznaltam evekig de ez mind az allagaban mind a hatasaban felulmulja azt. Nagyon jol hidratal, feltolti az arcbort, tenyleg olyan ude lesz tole. Az meg kulon tetszik hogy nagyon sok hasznos osszetevo van benne a fermentaciok mellett, olyan igazi all-in-one termek. Abszolut ujravevos ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

i.napcsi

2019. december 4.

Ritkán vagyok így elhasználtam de nem igazán tudtam miért,nekem bejött hogy testes bár meglepett de száraz bőrre kellemes,de még is folyamatos használat mellett nem láttam se jó sem rossz hatást,amikor elfogyott pár hét múlva sem éreztem hiányát,mert ugye vannak olyan termékek is amikor abbahagyod akkor tűnik szembe hogy még is csak jó volt,hát ez nem az!De rosszat nem tudok róla mondani!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

kkitti1986

2019. december 4.

Nagyon vàrtam,hogy megérkezen, szép összetevős szérum, de egyelőre nem làtom a hatásàt,esténként hasznàlom,ami még problémàm még a termekkel h nekem nem szívódik be. El fogom használni de meg nem tudom újra veszem e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Acetyl Hexapeptide-8, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

A szurokfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, bizonyos források szerint pedig antibakteriális és antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint érzékenyítő hatással lehet a bőrre.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.