Isntree

Ár:   $27   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saci83, Módosítva: 2018. december 14.

Ár:   $27
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tónusjavító és ránctalanító ampulla

Magas koncentrációjú (88%) Bifida fermentációs kivonatot és háromféle peptidet tartalmaz. Erősíti a bőr védőrétegét, javítja a tónusát és rugalmasságát.

HRenata

2019. október 27.

Szintén a peptidek és a fermentált összetevő miatt rendeltem, ès mert ezeken túl is szép az INCI-je. A peptideket megelőző céllal gondoltam használni, szóval azonnali látványos hatást nem is vártam tőle, de azért pár hét használat után is érezhető eredménye van, tömöttebb, egységesebb a bőröm. Reggel és este is használom, én külön szeretem benne a picit olajos érzetet, amit hagy mert szárazba hajló bőröm van. Tonik után használom, ès ha a éppen nem kenek utána krémet akkor is komfortos érzetet ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

jollygardener

2019. október 12.

Fiatal korom ellenére olyan ráncok vannak a homlokomon, amit pár nyugdíjas megirigyelhetne. Pár hete használom, azóta halványulnak a ráncaim. Még közel sem tűntek el, de már most jelentős a javulás. Mindezek mellett mindenmentes is. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

petszilva

2019. augusztus 21.

A peptidek miatt rendeltem. Amikor hisztis a bőröm, akkor ezt használom, soha nem irritálja, hidratáló és nyugtató hatású. Nagy csodát nem tesz a ráncaimmal, de egy jó szérum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Bettiiyy

2019. május 28.

Ez az a darab a rutinomban, aminek a hatását nem igazán tudom megfogalmazni, viszont hogyha nem lenne; sírnék.
Gyönyörű a csomagolása, az üvege, és csodálatosan néz ki a szemkrémével együtt (amit szintén kifejezetten nagyon szeretek a tonikkal együtt). Kényelmes az adagolása, ami szintén egy nagyon jó pont.
Esszencia után reggel és este az arcom mindkét felére, a szemeimre, az államra, nyakamra és a homlokomra külön-külön egy-egy cseppet szoktam felkenni. Könnyen beissza a bőröm, de hagy egy kis olajos réteget. Mindig hagyok egy tíz percet neki, hogy beszívja, majd folytatom a rutinomat.
Huszonévesen nyilván nem tud csodát művelni a semmivel, de azért nagyon kis visszafogottan teszi a dolgát. Mostanában van egy nagyon bosszantó szokásom, hogy ráncolom a homlokom (munkahelyi stressz), és konkrétan én már látom a helyét. Egy aprócska kis vonal szalad 5 cm hosszan a homlokom jobb oldalán. Nos, mióta mély ismeretséget kötöttünk egymással ezzel az ampullával, ez a ráncoska viszonylag rövid idő alatt szépen feltöltődött. Nem azt mondom, hogy már nem látszik az a vonal, de én sem annyira látom vészesnek a koromhoz képest, mint előtte. Alig látszik valami.
A másik terület, amin észrevettem a változást az pedig a szemeim alatti közvetlen bőr, a szempillák takarásában. Pici, aprócska kis nevetőránckezdemények, amik szépen lassan halványultak a használat óta.
Emellett nagyon sokat segít a bőrképen is. Egységesebbé, üdébbé teszi az arcbőrt olyan megfoghatatlan módon. Ráadásul mintha segítene a vörös pattanások ellen is. Aki már használta, tudja, mire gondolok, aki pedig még nem, annak mindenképpen ajánlom. Kötelező darab akkor is, ha egyszerűen képtelen megfogalmazni az ember lánya, miért is tesz olyan jót a bőrével. Viszont ha nem lenne... Hajajaj.
Nekem ez szerintem örökké benne marad a rutinomban, hiszen nem most fogja igazán meghálálni a bőröm, hanem majd jó pár év múlva. Ráadásul jól esik a tudat, hogy tettem valami igazán hosszútávút a bőrképem érdekében. Egyáltalán nem irritál, nagyon szép kis INCI.
Ár-érték arányban nagyon is megéri, sokáig elég lesz, ha elsőre valakit elborzasztana az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

BirsAlma

2019. május 21.

"Oh my brush Viki" cikke alapján rendeltem meg. Igaz volt már egy másik esszenciám, amit használtam, de gondoltam kipróbálom főleg a peptid tartalma miatt is. Most fog elfogyni az első üveg. Felvitel után hagy egy kis olajos réteget, de ez engem nem zavar mivel száraz a bőröm. A hatását nem nagyon tudom megfogalmazni, mert volt, hogy nem használtam és akkor hiányzott, éreztem és láttam is. Úgy érzem, hogy tömörebb tőle az arcom. De még fogok újabb üveggel rendelni, mert a peptideknek gondolom több idő kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

viragi

2019. február 17.

Már a második üveget használom belőle, nekem nagyon bejött! Reggel és este is, eszencia után használom. Felvitel után nekem hagy egy kis olajos réteget az arcomon, pedig nincs is benne olaj, viszont nekem ez pont jó, ezért is tetszik! Nagyon sima és hidratált lesz tőle az arcom, nem allergizál, nagyon szépek az összetevői. Most fogom megrendelni a tonikját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

kamili07

2019. január 14.

Szerettem volna a peptideket beépíteni a rutinomba, főképp ezért rendeltem meg. A várakozásaimat felülmúlta! Előtte a Purito fermentált esszenciáját viszem fel, reggel C vitamin szérum és az én kombinált bőröm már nem igényel ezek után semmit. Nyugtat, simít, nem csillog, de ragyog a bőröm utána. Must have darab!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Lanett

2019. január 12.

Rátaláltam az új kedvenc koreai márkámra. Nagyon szépek az összetevői és imádja a bőröm. A hyauron tonikját követően használom. Sokkal tónusosabb, szebb lett a pofim. És nem utolsó sorban gyönyörű az üvege, nagyon jól mutat a fürdőszoba szekrényben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Saci83

2018. december 16.

Kb. három hete használom reggel és este toner után koreai rétegező arcápolási rutinomban. Láthatóan nagyon szereti a kombinált bőröm. Szépen feltölt és egységesít, plusz még hidratál is és mindezt olaj nélkül, ami az én bőrtípusomnál plusz pont, mert könnyű olajmentes hidratálókat használok a T-vonal fényesedésének elkerülése végett. A bőröm azonnal megszerette, egyáltalán nem allergizál és kevésbé zsírosodik a bőröm. Az utolsó lépésként felvitt hidratáló krémem hatékonyabb felszívódását is segíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Acetyl Hexapeptide-8, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.