Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2009

Illatcsalád: virágos

Főbb illatösszetevők: citrom, jázmin, virginiai cédrus

Ár: 5ml - 1.500 Ft / 10 ml - 2.100 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: banki utalás után postán maradóra
Issey Miyake A Scent EDT50/47ml
Ár: 6500 , Eladó: Denissza
Állapot: kb 3ml hiánnyal., Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sammy

2021. április 2.

Hú, kifújáskor felrémlik gyermekkorom elborzasztó Pitralonja, nagyon zöld, aztán csodafinommá szelídül. Az egyik kedvencem most, élénk relax illat, sajnálom, hogy már ez is kifutóban van. Tartósságban rajtam nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 2.

radioaktiva

2020. október 24.

Én ma ezt a parfümöt 50 ml-es kiszerelésben 2.500 Ft-ért vettem meg az R-betűs drogériában ! Nekem picit retro és végre nem az egyen-cukorkaillat, nem is túl tartós, de nagyon szerethető, hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 24.

anita763

2020. október 14.

Első kifújáskor valóban harsány az illat, de fél perc (vagy még annyi sem kell hozzá) múlva friss, virágos illattá szelídül. Tartósság terén Eu de toilette létére meglepően tartós. Kifejezetten nyári viselet lesz. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 14.

Qwerty

2020. szeptember 19.

Az illatjegyek alapján imádatnak kellene legyen, már a vakrendelésen is gondolkoztam, mikor végre sikerült egy nagyobb R.-ban megszagolnom. Szerencse. Az illata alapján bármelyik sötétzöld színű wc tisztítót magamra locsolhattam volna. Se zöld, se fű, se friss levegő, csak szúrós, zöld vízkőoldó. Nem hiszem, hogy a majdnem tele üveg teszter volt romlott...ez egyszerűen nem hozzám van hangolva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Zsedit

2020. szeptember 12.

Az első 5-10 perc vágott friss fű, némi füsttel a levegőben, utána virágosodik, és egyre kellemesebbé, cédrusosabbá válik. Most, a meleg indián nyárban nagyon-nagyon kellemes. Nekem komfortzónán kívüli volt az összetevői alapján, de ez határozottan megváltozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

googles

2019. augusztus 4.

Update: 2019-ben, a sok gourmand illat kozott is kedvenc.

Könnyű, inkább zöld leveleket mint virágokat idéző, kifinomult illat. Mint egy harapás levegő - olvastam, hogy a parfümőr ezt akarta megalkotni. Én imádom ezt az illatot. Teljesen a zsánerem. Gondolkodom rajta, hogy kinevezzem-e signature illatomnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Update: 2019-ben, a sok gourmand illat kozott is kedvenc.

Hujepicha

2019. augusztus 2.

Nyari parfumnek vettem meg! Volt mar rosszabb parfumom is de ritkan nyulok hozza, nekem szuros az illata! Nem erzem magamenak! Jobban szeretem a simulekonyabb illatokat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

mikkamakka75

2018. május 10.

Rajtam ez az illat inkàbb csak az elejèn igazàn zöld a verbènàval ès kicsit savanykàs galbanummal, majd friss viràgossà vàlik. Ha "egy harapàs levegő", akkor az leginkàbb a kora reggeli, egy viràgos rèten. Üdítő, frissítő.. lenne, ha èreznèm magamon nem csak itthon a hűvös szobàban, hanem kint a melegben is. De sajnos nem èrzem, pedig ma dèlben nyolcat fùjtam magamra. Ez így nekem csak 4 csillag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 10.

Verona5

2018. április 8.

Nyári kedvenc "zöldségem", harapós galbanummal, citrommal és citromverbénával. A jácint is kisejlik belőle, mint virágos jegy. Nagyon nem szokványos, elsőre ismerkedésnek furcsa lehet, de iszonyatosan jól hűsít a forróságban. Szeretem benne a cédrust is, icipicit maszkulinná teszi. Ugyanaz a hatás, mint az Armani Air di Gio-ában, csak abban a cédrus sóval vegyül. Isteni mind a kettő! Ajánlom kánikulai napokra! Az üvege a letisztult csoda, láttam a gyártási videóját, egy üvegtömbből vágják ki őket. A porszórt oldalát élvezet csak megfogni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 14.

Nagyon jó! Az üvege első ránézésre nem túl bonyolult, feliratozása a betűméretével is bátran üzeni, hogy igen, felvállaljuk, ezt mi hoztuk létre! A homokfúvott oldalt én nem annyira szeretem megérinteni, de ki van találva, el kell ismerni. Viszont a fújóka műanyag része nagyon egyszerű, mondhatni olcsó hatást kelt, nem is emlékszem, hogy találkoztam volna ilyen 100 Ft-os, locsoló kölnis megoldással valaha...
És ami az üvegben van: egy jól megkülönböztethető illat, ebben is hasonlít a márka többi, ikonikus illatához. A tartóssága teljesen rendben van, ragaszkodó, akár a nap végéig is érezhető, de ezt megszoktuk és el is várjuk az Issey illataitól.
Aki szereti a hűvös, különleges és tartós illatokat, az bátran válassza, nem fog benne csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal

Részletesebb információ a smartskincare-en.