Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. július 11.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9900 Ft

Ár: 9900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

Emolliensek: Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract
Illatanyagok: Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract

Fűszernövény, amit leginkabb illatanyaga miatt használnak a kozmetikumokban, potenciális bőrirritáló. Paula Begoun szerint lehet, hogy van baktérium és gombaellenes hatása is.