Issey Miyake

Ár:   10 900-16 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   10 900-16 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Tiszta virágillat, pézsmás és fás jegyekkel.

💜 Issey Miyake L'Eau de Issey 💜
Ár: 2300.-Ft , Eladó: Andyca
Állapot: 10 ml frissen fújva , Helyszín: Budapest , fizetés: Előre utalás után szívesen postázom
Ár: 14000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 75ml hiánytalan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

alizee

2021. március 12.

ez egy nagyon szép illat, és annyira bírom amikor az üveg tartalma megegyezik a dizájnnal. hülyeség lehet, de itt ez annyira igaz, letisztult, modern, virágos tisztaságillat. friss és ropogós, elegáns de bármikor viselhető. tavaszra/nyárra muszáj lesz beszereznem egy nagyüvegest mert szerelembe estem. fragin amúgy azt írták, hogy hasonlít CK escape-jéhez ami abszolút igaz, bár az a bőrömön fűszeresebb, gyümölcsösebb (sárgadinnye) kicsit karcosabb. ez kicsit visszafogottabb és virágosabb. a tartóssága tényleg szuper, remélem melegebb időben is hasonlóan muzsikál majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Vicasminkel

2020. november 4.

Ez az én abszolút kedvencem már lassan húsz éve. Bízom benne, hogy elkísér, amíg csak élek! :-))) Verhetetlen a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

ALettah

2020. október 11.

Mikor először szagoltam bele, még szinte kamasz voltam. Egy rokon fürdőszobájában bukkantam rá - csodálatos volt, elegáns, nem hasonlított az általam ismert illatokhoz, és mivel én akkoriban egy Avon parfümre is csak évente párszor adhattam ki pénzt, számomra megfoghatatlanul drága volt. Rettenetesen vágyakoztam rá. Aztán valahogy elteltek az évek, elfeledkeztem róla, és a parfümöspolcom lassan megtelt más illatokkal, és már nem az Avon kínálatából válogatok. Most megint a kezembe akadt egy kis minta, és első szippantásra megrohamoztak az emlékek. Ez a legtisztáb illat, amit valaha éreztem. Áttetsző, légies, megfoghatatlan, mint egy darab kristálytiszta jég. Érdekes, hogy bár nem szeretem a gyöngyvirágot és kifejezetten utálom a sárgadinnyét, ebben a parfümben pedig mindkettő tisztán érezhető, mégis nagyon tetszik nekem. Légies, ártatlan, úgy friss, hogy nincs benne citrusosság, úgy hűvös, hogy közben nagyon tartós is. Tényleg van benne valami a keleti kultúrából is, az egyszerű, letisztult illat emlékeztet pl. a japán esztétikára, egyetlen szál fehér orhidea egy vázában, néhány különlegesen elrendezett ág... egy történet ez a parfüm.
Most, felnőtt fejjel érzem még inkább, hogy mennyire különleges, és szeretném megszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

i.napcsi

2020. szeptember 14.

A világ egyik legkülönlegesebb friss,virágos illata,kortalan,misztikus és rendkívül tartós!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Pumi

2020. szeptember 14.

Ez valami borzalom...kifujva meg elmegy, gyongyviragos, de utana olyan mint egy 70 eves aporodott oregasszony szaga. Ferjem lehuzott ablaknal vezette a kocsit olyan hanyingere lett. Nem tudom mi okozza ezt a leszaradasban, biztos tul fas az alapja.Idos asszonyokon tudom elkepzelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Erika80

2020. augusztus 2.

Vegyes érzelmekkel viseltetem eme parfümhöz. Előrebocsátom, szeretem a virágos illatokat. Ezzel a parfümmel mégsem vagyok megbékélve. A kifújás pillanatában számomra valami kellemetlenség társul a finom aroma mellé és bár némiképp elül ez a furcsa és kellemetlen akkord, én mégis végig érzem és így elrontja az összképet. Nem is tudom pontosan mihez hasonlítani, a mű és a szintetikus szó jut róla eszembe. Számomra ezért nem tudott oly kedvessé válni, hiába oly légies, virágos, könnyed. Ha az a furcsaság nem lenne benne, annyira tetszene nekem is... Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

hdia

2020. július 2.

Beleszerettem és minden nap örülök hogy az enyém lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Beleszerettem és minden nap örülök hogy az enyém lehet!

Frufru3

2020. május 25.

Nekem ez egy olyan különleges parfüm a maga egyszerűségével! Bizton megállapítható, hogy nem fog mindenkinek tetszeni, nem egy vakvásárlós illat, ami bárkinek jó lesz csak úgy elfújkálni.
Amikor először megismertem, nekem valamilyen régi illatra emlékeztetett, mai napig nem tudom, hogy mire. Napokig ott volt a kabátomon és befogta a csuklómat és boldog voltam, hogy enyém lehet több napra is ez a különleges illat. Nem egy mostanság szokásos illattípus, de nekem nagyon tetszik, hogy úgy friss, hogy nem citrusos és hogy erőteljes, nem csak egy kis pisszenet, mint sok friss típusú illat. Amikor több hétre megfáztam, csak ezt az illatot kívántam és bírtam elviselni magamon.
Nem egy csábító illat, ha nagyon lebutítva akarom megfogalmazni az illata karakteres jegyeit: én egy vizes, enyhén kesernyés sárgarépás illatot érzek. Na ez most nagyon csúnya így, ennél azért jobb illata van :D. Van benne virág és valamilyen gyümölcsös aroma is természetesen.
Nekem egy esős, friss tavaszi nap jut róla eszembe, amikor a tél neheze már fárasztó,nem kellenek már a melengető illatok, de még nincs vidám, virágos-édes tavasz :). Ennek ellenére nyáron használtam ezt az illatot legtöbbször, a frissitő mivolta miatt.
Nekem mindenképp 5 csillag, de próbáljátok ki, mielőtt megvennétek.
Ui: amikor magamra fújom ezt az illatot, mindig kimondom magamban, hogy L'eau De Issey...nagyon átadja a név az életérzést :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Nekem mindenképp 5 csillag, de próbáljátok ki, mielőtt megvennétek.

Magdibaba84

2020. május 4.

Még gyerekkoromból emlékszem rá, egy fiatal, nagyon kedves éjszakás nővérkének volt ez az illata, amikor kórházban feküdtem. Felnőtt koromban egyszer csak rátaláltam, azóta mindig van a polcomon, akár több üveggel is, családom és ismerőseim is csak dicsérik. Tiszta és friss gyöngyvirág, nagyon-nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Pöti

2020. április 25.

Pár napja az egyik parfümériában láttam meg, rögtön elkapott a nosztalgia. A drága fogadott nagymamám egyik illata volt ez (a másik az Opium). Sose gondoltam, hogy majd az ő illatait fogom hordani (azóta ez már megdőlt, hiszen néha hozzányúlok az Opiumhoz). Muszáj volt fújnom belőle és rögtön éreztem, hogy ez nekem nagyon kell. Annyira egyszerű illatnak érzem, valahol mégis van benne csavar. Nekem ez a friss tavasz, amikor virágba borul minden. Szerintem nagyon nőies, légies. Ha picit túl tolom, akkor se fullad meg mellettem senki :) Sok illat szomorkodik nálam, mert már sokban nem érzem önmagamat, de ez biztosan hosszú távú szerelem lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Lyral, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Limonene, Farnesol, Citral

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.