Issey Miyake

Ár:   10 900-16 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   10 900-16 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Tiszta virágillat, pézsmás és fás jegyekkel.

Ár: 16.000.-Ft + posta ktg , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 75ml/ kép, Helyszín: --, fizetés: Foxpos, Mpl automata, Packeta
Issey Miyake L'Eau de Issey EDP
Ár: 14500 forint (az ár tartalamazza a posta/Foxpost költséget) , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: 1x próbált 75 ml EDP teszter fehér dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Anaszti97

2022. szeptember 27.

Nagyon finom kellemes! Virágzó pompa illat, frissítő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

Nagyon finom kellemes! Virágzó pompa illat, frissítő!

eperjeske

Korcsoport: >54
2022. június 4.

Ó, már majd' elfelejtettem! Pedig régebben, évekig ezt használtam telenként. Imádtam! A bundámnak is ilyen illata volt tőle. Mondjuk, sosem értettem, miért lehet, hogy ez egy friss illat tulajdonképpen, én mégis csak télen tudtam elviselni magamon. Volt egy kolléganőm, aki ugyanígy használta, mert ugyanezt érezte.
Aztán valahogy kinőttem belőle. Melegebb illatok felé fordultam, aztán máig a Guerlain Samsara lett a téli illatom.
Most karácsony előtt bóklásztam egy Douglas boltban, és egyszer csak szembetaláltam magam ezzel az Issey Miyake-val. Kifújtam csak úgy a levegőbe egy kicsit. Kellemes volt az emlék, amit felidézett, de már nincs közünk egymáshoz. Már nem tudna elcsábítani.

2022. jún.3. - Ma egy M-ben újra összetalálkoztunk. Óvatos voltam és csak papírra fújva szaglásztam. Kezdetben nem is volt ismerős, aztán elkezdett magához térni, kibontakozott a régi-régi ismerős sárgadinnyés frissesség. Még mindig jól sikerült kompozíciónak tartom,de már tényleg eltávolodtam tőle.Sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. június 4.

veci

2022. január 30.

Hirtelen felindulásból fújtam magamra egy drogériában, korábban nem szagoltam. Friss, elegáns virágos illat, aminek a dinnye ad egy kis csavart. Nekem nem világom, de aki szereti az ilyen levegős parfümöket biztos nem fog csalódni benne, meglepően tartós az illat jellegéhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

alizee

2021. március 12.

ez egy nagyon szép illat, és annyira bírom amikor az üveg tartalma megegyezik a dizájnnal. hülyeség lehet, de itt ez annyira igaz, letisztult, modern, virágos tisztaságillat. friss és ropogós, elegáns de bármikor viselhető. tavaszra/nyárra muszáj lesz beszereznem egy nagyüvegest mert szerelembe estem. fragin amúgy azt írták, hogy hasonlít CK escape-jéhez ami abszolút igaz, bár az a bőrömön fűszeresebb, gyümölcsösebb (sárgadinnye) kicsit karcosabb. ez kicsit visszafogottabb és virágosabb. a tartóssága tényleg szuper, remélem melegebb időben is hasonlóan muzsikál majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Vicasminkel

2020. november 4.

Ez az én abszolút kedvencem már lassan húsz éve. Bízom benne, hogy elkísér, amíg csak élek! :-))) Verhetetlen a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

ALettah

2020. október 11.

Mikor először szagoltam bele, még szinte kamasz voltam. Egy rokon fürdőszobájában bukkantam rá - csodálatos volt, elegáns, nem hasonlított az általam ismert illatokhoz, és mivel én akkoriban egy Avon parfümre is csak évente párszor adhattam ki pénzt, számomra megfoghatatlanul drága volt. Rettenetesen vágyakoztam rá. Aztán valahogy elteltek az évek, elfeledkeztem róla, és a parfümöspolcom lassan megtelt más illatokkal, és már nem az Avon kínálatából válogatok. Most megint a kezembe akadt egy kis minta, és első szippantásra megrohamoztak az emlékek. Ez a legtisztáb illat, amit valaha éreztem. Áttetsző, légies, megfoghatatlan, mint egy darab kristálytiszta jég. Érdekes, hogy bár nem szeretem a gyöngyvirágot és kifejezetten utálom a sárgadinnyét, ebben a parfümben pedig mindkettő tisztán érezhető, mégis nagyon tetszik nekem. Légies, ártatlan, úgy friss, hogy nincs benne citrusosság, úgy hűvös, hogy közben nagyon tartós is. Tényleg van benne valami a keleti kultúrából is, az egyszerű, letisztult illat emlékeztet pl. a japán esztétikára, egyetlen szál fehér orhidea egy vázában, néhány különlegesen elrendezett ág... egy történet ez a parfüm.
Most, felnőtt fejjel érzem még inkább, hogy mennyire különleges, és szeretném megszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

i.napcsi

2020. szeptember 14.

A világ egyik legkülönlegesebb friss,virágos illata,kortalan,misztikus és rendkívül tartós!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Pumi

2020. szeptember 14.

Ez valami borzalom...kifujva meg elmegy, gyongyviragos, de utana olyan mint egy 70 eves aporodott oregasszony szaga. Ferjem lehuzott ablaknal vezette a kocsit olyan hanyingere lett. Nem tudom mi okozza ezt a leszaradasban, biztos tul fas az alapja.Idos asszonyokon tudom elkepzelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Erika80

2020. augusztus 2.

Vegyes érzelmekkel viseltetem eme parfümhöz. Előrebocsátom, szeretem a virágos illatokat. Ezzel a parfümmel mégsem vagyok megbékélve. A kifújás pillanatában számomra valami kellemetlenség társul a finom aroma mellé és bár némiképp elül ez a furcsa és kellemetlen akkord, én mégis végig érzem és így elrontja az összképet. Nem is tudom pontosan mihez hasonlítani, a mű és a szintetikus szó jut róla eszembe. Számomra ezért nem tudott oly kedvessé válni, hiába oly légies, virágos, könnyed. Ha az a furcsaság nem lenne benne, annyira tetszene nekem is... Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

hdia

2020. július 2.

Beleszerettem és minden nap örülök hogy az enyém lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Beleszerettem és minden nap örülök hogy az enyém lehet!

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Lyral, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Limonene, Farnesol, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.