It's Skin

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2016. július 6.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Könnyen felszívódó, nem ragacsos hidratáló fényvédő 6 fa (bambusz, baobab, moringa, ciprus, magnólia, nyír) kivonatát tartalmazó komplexszel, valamint nyugtató zöld teával, kamillával és aloe verával.

dizabella01

2017. július 14.

Nagyon szép összetevői vannak, és 100 mililiteres lévén, 13 dollárért lecsaptam rá. 2 hét alatt meg is érkezett. Elegáns a csomagolása, doboza.
Az állaga tejszerű, egy kicsit fura, hiszen frissen kinyomva a tubusból krémszerűnek tűnik, de tapintása és kenhetősége olyan, mint egy lágy naptejé, nem hiába "whipping sun gel" a neve. Kifejezetten pluszpont, hogy magas fényvédőfaktorral rendelkezik.
Nagyon könnyen kenhető, szemkörnyékre is kenem, és nem irritál vagy csíp. Beszívódik relatív gyorsan, viszont kicsit zsíros érzetet kelt használata után. Nem tűnik el teljesen, picit ragacsos érzetűvé válik az arcom (+8 és +20 fok között tesztelve), a fehér réteg pedig eltűnik hamar. Hidratál, és az illata is finom, nem tolakodó.
Viszont ami kimondottan nem tetszik benne, az az, hogy fényes marad az arcom a használata után, brutálisan fényes, ami nekem nem tetszik, hiszen sokszor virít két-három vulkánszerű pattanás a homlokomon, és ez a fényesség egyebet nem tesz, mint hogy kihangsúlyozza azt. Egyébként jól viselném, viszont így csak azokon a napokon vagyok kibékülve az extra ragyogásommal, amelyeken porcelántiszta az arcom.
Zsíros bőrüeknek nem ajánlom, viszont az extrán száraz bőr elviselné ezt a krémet még nyáron is, de az én bőrömnek egy totál NO-NO ebben a meleg időszakban. Úgy nézek ki, mintha extrém zsíros lenne az arcom, és különben nem az. Akkor meg vajon mit fog produkálni a 35 fokban?
Elhasználom, viszont kizárólag télire venném újra, amikor reped szét a bőröm a hideg széltől. Na akkor még jól is jönne, ha picit csillogna az arcom tőle.

Június: na hát nyáron sajnos használhatatlan, ami engem picit elszomorít, mert nem akarok megválni tőle. Télire pedig nem akarok használni kémiai fényvédőt. De olyan jó az ára, és a külseje, és az összetevői...:(
Sajnos csak 3 csillagot kap, a ragacsossága kikerget a világból. A leírásban pedig az szerepel, hogy nem ragacsos, és gyorsan beszívódó...hát nem nagyon...
Július: végül is nem olyan vészes, az utóbbi napokban elővettem, és mintha már jobban beszívódik, nem tudom mi történhetett, talán túl gyorsan alkottam róla véleményt. Egy kis púderrel tökéletes még nyáron is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Kata lizator

2016. július 4.

Nem egy rossz fényvédő, de nem erre számítottam. Elég fényes bőrt hagy hagy maga után, így én az Innisfree No Sebum City Sunblockját szoktam T vonalban a tetejére tenni. Vagy pedig púdert teszek rá. Érdekes, mert nem nehéz krém, abszolút. Géles. De mégis fényes arcot hagy.
Végülis nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Végülis nem rossz, de nem venném újra.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.