iUNIK

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a HelloSkin-n 6300 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: juditkaa70, az összetevőket feltöltötte: FloraF, Módosítva: 2020. február 10.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: HelloSkin, 6300 Ft

98% béta-glükán szérum, amely visszaállítja a bőr hidratáltságát miközben nyugtatja és táplálja a bőrt. Minden bőrtípusra használható, könnyű textúrájú, gyorsan beszívódó formula.

Ár: 6300 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

cssznd

2020. augusztus 28.

Elfogyott a kis kiszerelés, rosszat nem tudok mondani. Szépen visszahidratálta a vízhiányos bőrömet, a krémjével együtt helyrehozták az arcom, most elkezdek más irányba kísérletezni, Propolis, Tea tree, rose szérumok várnak rám a márkától most.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Moringa

2020. június 5.

Másodszorra veszem újra. Gyorsan fogy, nem spórolok vele, de szerintem fantasztikus. Illatanyag mentes, semmi irritáció vagy pattanás, szépen behidratálja az arcom. Este használom. Zsíros bőrűek vagy kombinált bőrtípussal rendelkezőknek jó alternatíva nyárra krémek helyett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Zsuzsk4

2020. május 15.

A geek ang gorgoues rich hialuron szérumja után kerestem valamit erősebb hidratálót a vízhiányos bőrömre, mert bár használtam krémet is utána, még mindig néhol flaky volt a bőröm.
A szérum dömpigben nem igazán tudtam dönteni, ezért jobban beleástam magam az összetevőkbe, kiderült, hogy ez az itthon alig ismert beta glucan jóval hatékonyabb hidratáló, mint a hialuron sav. És a tapasztalatom is ezt mutatja, nincs már száraz volt és az alapból zsíros/kombinált böröm sem zsírosodik így túl.
Nyálkás állaga elsőnek tacky-re szárad, de páróra ésvagy krém felvitele utána csak a hidratált puha bőr marad. Azt hiszem megint találtam egy alapkövet az arcápolási rutinba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.