Best of Beauty 2019

iUNIK

Ár:   $21.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anneshirley, Módosítva: 2019. január 25.

Ár:   $21.99
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Multifunkcionális tisztító olaj, 94% körömvirág oldajjal gazdagítva, amely egy lépésben eltávolítja a sminket és a fényvédőt a bőrről.
  • Mélytisztító hatású, így a bőrt megtisztítja a szennyeződésektől és tisztítja a pórusokat, így a mitesszereket is.
  • Könnyed olaj, 6 különböző növényi olajjal amely hidratálja és táplálja a bőrt.

anneshirley

2019. február 11.

A leírás nem stimmel: biztos, hogy nincs benne "94% körömvirág olaj", és akárhogy számolom, nem jön ki a "6 különböző növényi olaj" (inkább 3-4). Ettől függetlenül a terméket megszerettem, hatékony, nem irritál. Eleinte úgy találtam, nehéz lemosni, de rájöttem, hogy egész kis mennyiségű vízzel kell eldolgozni, így nagyon könnyű leöblíteni. Én nem igazán érzem ki belőle a napraforgóolaj szagát, inkább egy enyhe ilang-ilang illatot, ami egyébként a gyártó célja is volt illatügyileg. Hatalmas mennyiség, szerintem a végtelenségig és azután még egy napig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

koalace

2019. január 25.

Kb. egyharmadát elhasználtam már a terméknek, így valamennyire hiteles véleményt vagyok képes róla alkotni. Nekem eddig vegyesek az érzéseim. A termék szépen teszi a dolgát, megbírkózik a sminkkel, de eléggé zsíros, olajos használat közben. Ami nagyon nem tetszik, hogy erősen kiérzem a napraforgó olaj émelyítően tömény szagát, és ettől megveszek.... Pattanásokat, bőrirritációt nekem nem okozott és nem is fogy olyan gyorsan, mint a hasonló cleansing olajok. És csak azert nem kap 4-nél több csillagot, mert van ennél számomra kellemesebb és olcsóbb termék ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!