iUNIK

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a MinimalistSkin-n 6990-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anneshirley, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2021. január 29.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: MinimalistSkin, 6990

• Multifunkcionális tisztító olaj, 94%-ban tiszta növényi olajakat tartalmaz
  • Egy lépésben eltávolítja a sminket és a fényvédőt a bőrről.
  • Mélytisztító hatású, így a bőrt megtisztítja a szennyeződésektől és tisztítja a pórusokat, így a mitesszereket is.
  • Könnyed olaj, 6 különböző növényi olajjal amely hidratálja és táplálja a bőrt.

Ár: 7000 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6990 , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 5.500Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bebecske22

2021. szeptember 20.

A Purito Green Cleansing olajam éppen elfogyott és ezt sikerült gyorsan beszereznem helyette. Nekem hasonlóan jól teljesít, könnyen lemosható, leszed mindent, de azért a Purito maradt a nagy kedvenc, úgyhogy visszatérek hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

csevi22

2021. augusztus 19.

Május óta használom, ez az 1. olajos lemosóm. A lemosó majdnem tökéletes, de engem zavar az az enyhe virág illat, amit az Ylang Ylang olaj hoz magával. Újra nem fogom most venni, a Puritos lemosóval teszek egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Gina77

2021. augusztus 15.

Egyik kedvenc olajos lemosóm.
Egyetlen bajom vele, hogy ömlik belőle a termék, változtatni kéne a csomagolásán, mindig tiszta olaj alatta a polc.
Az első flakonnál azt hittem csak hibás darabot fogtam ki, vagy talán leesett, de most már kb 5.-nél járok, de ugyanúgy olajos körülötte minden.
A csomagolás miatt csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Egyik kedvenc olajos lemosóm.
A csomagolás miatt csak 4*

Nbm

2021. július 1.

Elso olajos lemosom de nem bantam meg h megvettem. Szepen tisztit, konnyu lemosni. Viszonylag sokaig eleg. Kicsit draga de vannak ennek sokkal dragabbak is…..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Petalodirosa

2021. június 14.

Update 2021.06. hó: Az eltelt idő alatt megerősítettem a bőröm védőrétegét és tökéletesen tudom most már használni ezt a sminklemosót. :)))) nagyon örülök! Hiszen az első pár használat alkalmával is éreztem, hogy szuper jó kis lemosó. Nekem nagyon jó lehozza a sminket.

2021.03.hó: Az ilang-ilang-olaj (ylang-ylang-olaj -Cananga odorata) sajnos nálam irritációt okozott :( pedig a skinsmart.hu-n is szerepel a a gyakori összetevők listájában, melyeket kerülni kell, ha valakinek érzékeny bőre van, mert irritációt okozhat, sajnos nem voltam figyelmes. Nem azt mondom, hogy rossz a termék, remekül lehozta a sminket, érzékelhető, hogy tényleg jó termékről van szó, csak a fránya illóolaj... kár érte, nagyon sajnálom. Ezért adok rá 3 csillagot, mert attól függetlenül, hogy én nem tudom használni, másoknak szuper lehet ez a lemosó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

hajkedvelo

2021. június 13.

Nem tudom nálam mi nem működött, de nagyon csúnya, gyulladt pattanásos lett tőle a bőröm. Más lépések is újak voltak a rutinomban, szóval nem kizárt hogy nem ez a bűnös, de a biztonság kedvéért nem használom tovább. 2 csillag mert egyébként tényleg szépen tisztít és puha maradt a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 13.

PrincessBell

2021. május 25.

Magas, vékony, műanyag üvegben egy jellegzetes illatú, viszonylag vízállagú olaj van. Maga a csomagolása számomra nem praktikus, de nem kezelhetetlen. A hosszú pumpacső (vagy mi) kicsit törékenynek tűnik nekem, így óvatosan nyúlok hozzá.
Maga a termék nálam a legjobb, amit próbáltam. Az olcsóbb, drogériás verziókban található komedogén összetevők sajnos nálam gyulladt pattanásokat okoztak, így ebben hiába nincs még 2-es indexű komedogén cucc sem, azért az ylang ylangtól féltem, hátha irritálni fog, de úgy látszik ezzel megbirkózott a bőröm.
A sminket (ami rajtam mondjuk nagyon ritkán van) szépen lehozta, megbirkózik a napi szennyeződésekkel és könnyen lemosható a 90 %-a vízzel, a maradék pedig második lemosóval (ez nálam GG JJ) lejön simán. Van "szaga", ez furcsa volt elsőre. Nem értek hozzá, nem tudom, melyik összetevőnek van ilyen illata, de erre érdemes készülni. Számomra kellemetlen.
Összességében viszont ez a legjobb olajos lemosó, amit használtam, mindenben teljesít, amit elvárok tőle, már megrendeltem az utánpótlást, nem hiszem, hogy le fogom váltani. Az tény, hogy nekem egy pumpálás elég, de így is fogy rendesen. 1 hónap alatt elfogyott az 1/3-a az üvegnek, de ez van. Inkább, mint a gyulladt pattanások :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

LizzC

2021. május 21.

Sok olajos arclemosót használtam már, de ez nem különösebben emelkedik a többi fölé. Három pumpálásnyit is elhasználok belőle, hogy rendesen lehozza a sminket az arcomról, így elég gyorsan fogy. Átlagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

simpe_dora

2021. május 3.

Ez az első olajos lemosóm, ezelőtt Clinique foaming cleanser habot használtam első lemosónak, de a sok jó vélemény hatására ezt a terméket is szerettem volna kipróbálni. Először fura volt hogy ilyen folyós az állaga, néha lefolyt egy kicsi a kezemről. Két pumpányit használok egyszerre, ez szerintem elég. Az illata nagyon jó, nem tolakodó egyáltalán, hanem kellemes. Nem nehéz lemosni sem, könnyen lejön. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Meszticke

2021. április 13.

Eredetileg a Purito Green cleansing oil-t szerettem volna, de hiánycikk volt és hát mindenképpen kellett egy tisztító olaj :) Nem bántam meg! Nekem két pumpa kell egy tisztításhoz, ennyi bőven elég a teljes arcra és a szemsmink leoldására. Nagyon kellemes illata van és odavagyok érte, néha már alig várom, hogy használhassam. Mindent leold szépen és ami a számomra legfontosabb, hogy nem csípi a szemem (és semmi mást se), nem képez hártyát a szememen egyszóval (kettővel) kényelmes, kellemes a használata.Tinamu-ból rendeltem, de kapható a helloskin-en is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract