iUNIK

Ár:   $21.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anneshirley, Módosítva: 2019. január 25.

Ár:   $21.99
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Multifunkcionális tisztító olaj, 94% körömvirág oldajjal gazdagítva, amely egy lépésben eltávolítja a sminket és a fényvédőt a bőrről.
  • Mélytisztító hatású, így a bőrt megtisztítja a szennyeződésektől és tisztítja a pórusokat, így a mitesszereket is.
  • Könnyed olaj, 6 különböző növényi olajjal amely hidratálja és táplálja a bőrt.

darbarad

2020. február 18.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam és nem a megszokott, de kevésbé kedvelt lemosómat vettem újra. Leginkább csak fényvédőt kenek az arcomra, néhanapján használok szempillaspirált, szóval arra gondoltam, nem feltétlen sminklemosó kell nekem, hanem sokkal inkább valami tápláló, tisztító olaj. Tökéletesen hozza az elvártakat, nagyon szeretem az állagát és a használatát(nem kell vattával dörzsölnöm az arcom), szépen letisztítja a bőrömet, érződik az a plusz hidratálás is, emellett nem okoz kiütéseket vagy pattanásokat. Könnyű lemosni, nem hagy olajos vagy kellemetlen utóérzetet, és nekem az illata sem zavaró, bár ebben én nem vagyok releváns, mert nem valami jó a szaglásom. Időközben az is kiderült róla, hogy az erős sminket is könnyedén leszedi (jó, mondjuk nálam az erős smink = kis korrektor, szemhéjpúder, szempillaspirál, highlighter és rúzs). Elég nagy a kiszerelés is, nagyon valószínű, hogy újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Johanna989

2020. január 19.

Még keresem a tökéletes sminkeltávolító csodaszert. Alaposan tisztít és langyos vízzel könnyedén le tudom mosni. Nem marad olajos érzés utána az arcomon, ami nagyon tetszik. Ami nem tetszik az az illata. Tudom, hogy így természetes, de olyan minta étolajjal kenegetném az arcomat. Ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

anneshirley

2019. február 11.

A leírás nem stimmel: biztos, hogy nincs benne "94% körömvirág olaj", és akárhogy számolom, nem jön ki a "6 különböző növényi olaj" (inkább 3-4). Ettől függetlenül a terméket megszerettem, hatékony, nem irritál. Eleinte úgy találtam, nehéz lemosni, de rájöttem, hogy egész kis mennyiségű vízzel kell eldolgozni, így nagyon könnyű leöblíteni. Én nem igazán érzem ki belőle a napraforgóolaj szagát, inkább egy enyhe ilang-ilang illatot, ami egyébként a gyártó célja is volt illatügyileg. Hatalmas mennyiség, szerintem a végtelenségig és azután még egy napig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

koalace

2019. január 25.

Kb. egyharmadát elhasználtam már a terméknek, így valamennyire hiteles véleményt vagyok képes róla alkotni. Nekem eddig vegyesek az érzéseim. A termék szépen teszi a dolgát, megbírkózik a sminkkel, de eléggé zsíros, olajos használat közben. Ami nagyon nem tetszik, hogy erősen kiérzem a napraforgó olaj émelyítően tömény szagát, és ettől megveszek.... Pattanásokat, bőrirritációt nekem nem okozott és nem is fogy olyan gyorsan, mint a hasonló cleansing olajok. És csak azert nem kap 4-nél több csillagot, mert van ennél számomra kellemesebb és olcsóbb termék ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract