iUNIK

Ár:   €14   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 5100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: julcsa95, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   €14
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 5100 Ft

Könnyed, gél állagú hidratáló krém ázsiai gázló és tea fa levél kivonattal. Segít az érzékeny és gyulladt bőr nyugtatásában és hidratálásában.

Ár: 5100 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
iUNIK Centella Calming Gel Cream 60ml 4000 Ft
Ár: 4000 Ft , Eladó: bagolylilith
Állapot: Bontatlan, teljesen új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Foxpost, Posta

petoandika

2021. április 22.

Nem is tudom, hogy nem vettem észre benne az illóolajat, mikor rendeltem. Persze első használatnál éreztem az illatán, hogy hoppá, valami nem stimmel, mégis elkezdtem használni, mert szeretek kísérletezni. Bár ne tettem volna. Gyulladt pattanásokat okozott és sajnos biztos, hogy ez volt, mert ahogy abbahagytam a használatát, nem jött ki újabb. Kombinált, picit vízhiányos, érzékenyebb bőrrel rendelkezem - sajnos nem ajánlom senkinek, aki picit is hajlamos pattanásokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

hcsil98

2021. április 16.

Nincsenek szavak rá, hogy mennyire imádom!
Kevés is elég belőle, megfelelő hidratálást ad, és amiért én ennyire odavagyok érte: 10 perccel felkenés után már nem is érezni, hogy az arcomon van, annyira beszívódik. Abból tudom csak, hogy felkentem, hogy puha arcot varázsol. Egyáltalán nem ragad, fénylik és társai. Szerintem nagyon jó illatú, valószínű a bergamott illóolaj, de nem tolakodó, csak kellemes. Az egyetlen bajom, hogy külföldről érné meg rendelni, a magyar oldalak sajna elég szép árréssel adják. Ha lehetne kapni yesstyle áron itthon, akkor hezitálás nélkül újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Nincsenek szavak rá, hogy mennyire imádom!

csakratisztitas

2021. március 20.

Könnyed, géles állagú. A kombinált bőrömet nem érzem tőle zsírosnak. Nem váltott ki semmilyen negatív reakciót. Könnyű állaga miatt nappalra szeretem használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

kannus

2021. március 19.

Én egy szettben vettem a hozzá illő szérummal együtt, és együtt is használom őket! Kellemes illatú, és állagú a krém, hamar beszívódik, nekem a hidratálása is elegendő, azt hogy kifejezetten nyugtatná a bőrőmet kevéssé vettem észre, de ettől függetlenül szeretem termék! CRUELTY FREE márka, ami plusz pont! Szettben vásárolva a szérummal együtt ár-érték arányban is rendben van! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Szonetta

2021. március 16.

Kellemes, enyhe illatú, hűsítő, géles állagú krém. Sok jót hallottam róla, ezek után kicsit többet vártam, de nem vagyok lelombozva. Nyugtat és akkor is használható, ha éppen kivan a bőröm. Hidratálónak kevés, olajat, szérumot nem szeretek hozzáadni a gélessége miatt. Nyárra tűnik a legjobbnak, mert hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

zsucci93

2021. március 13.

Hosszas keresgélés után azt gondoltam, hogy soha nem fogom megtalálni azt a krémet, ami eléggé hidratálja a zsíros vízhiányos bőrömet, nem tömíti el a pórusaimat, és jól lehet rá sminkelni. De végül rátaláltam erre a krémre, és az első nap után szerelem lett. Pihe-puha arccal ébredtem, azóta is csodálatosan kompatibilis a problémás, érzékeny bőrömmel. Már rendeltem is egy backupot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

hedorka

2021. március 9.

A legjobb krém amit valaha használtam, kombinált, zsíros bőrre nekem eddig ez vált be a legjobban. Szerintem sokáig elég egy tubus, nagyon szeretem, hogy illatmentes, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

0Etuss

2021. február 1.

Nagyon szeretem, nem hagy zsíros érzetet maga után, hamar beszívódik, nem viszket vagy pirosodik a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 1.

dorina0000

Korcsoport: < 18
2021. január 28.

Nagyon kellemes lágy a textúrája és nyugtató hatású. Egyik kedvencem, egyszerű és könnyű gél, nagyon jól hidratál. Zsíros, pattanásos bőrre is tökéletes, ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 28.

fitgreta

2021. január 11.

Imádom! Nagy nehezen találtam meg a korábbi kevenc krémemnek (Sebamed mattító krém) az utódját, ami nem zsíros, nem okoz pattanásokat (még gliceryn se legyen benne...), de azért valamennyit hidratál és jól lehet rá sminkelni, és lehetőleg parfümmentes. Ez teljesíti a kritáriumaimat, már két tubussal elhasználtam (kb 1 év alatt), és már rendeltem még kettőt, ez is jelzi hogy mennyire elégedett vagyok. Alapkrémem lett, nappalra és éjszakára, remélem sosem vonják ki a forgalomból. Ha esetleg a sok téli kinti edzés miatt szárazabb lett a bőröm, volt hogy kevés volt, szerintem szérumokkal ezen lehet segíteni, de mindenképp inkább kombinált/zsíros bőrre való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.