iUNIK

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: muszika, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Propolisz és tengeri homoktövis kivonatot tartalmaz a bőr megóvása, táplálása és ujjáélesztése érdekében.
  • Az egyedülálló, optimális arányú Propolisz 70% és C-vitamin 12% (Hippophae Rhamnoides gyümölcs kivonat) azonnali nyugtató és ragyogás fokozó hatással van az érzékeny bőrre.
  • Mélyen hidratálja és táplálja bőrödet a tápanyagokban gazdag szérum.
  • Két funkciós termék: fehérítés és ránc kezelés Niacinamide és Adenosine hatóanyagokkal.

szucsa

2020. augusztus 3.

Nagyon jó bőregységesítő, élénkítő hatása van. Az enyhébb gyulladásokat hamar leviszi.
Nálam "függőséget" okozott, így viszonylag hamar elfogyott (1 hónap).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Nálam "függőséget" okozott, így viszonylag hamar elfogyott (1 hónap).

MartiWindisch

2020. július 7.

Az én kis csodaszérumom! Kelly Driscol hájpolta egy időben nagyon, és a kb 15 év korkülönbségünk ellenére ami Kellynek jól működik, az általában nekem is szuper, így megrendeltem. A legjobb választás volt!
Rendkívül könnyű az állaga, két pillanat alatt beszívódik és nálam csodálatosan szép, egységes, feltöltött bőrt eredményez. Gyönyörűek az összetevői, nekem az illata is bejön, engem a narancsos tic tac-ra emlékeztet (de lehet, hogy csak a színe miatt asszociálok a narancsra :))
Reggeli rutinban használom, hogy estére maradjon hely a testesebb szérumoknak, és még mostanában a kánikulában sem nehéz, kellemes a használata.

Ha elfogy, ki fogom próbálni az új Beauty of Joseon Glow szérumot csak kiváncsiságból és összehasonlításképpen, de ha nem múlja felül, akkor maradok az Iunik csodájánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

Telihold

Korcsoport: >54
2020. július 3.

Nagyon szeretem: nyugtat és hidratál. Este és reggel is tudom használni, lehet rétegezni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 3.

doradora8998

2020. július 1.

Csodaszer. Tényleg. Érzékeny és ekcémás bőrömmel meg vagyok kicsit lőve, mert a szérumokat általában illóolajokkal/parfümmel turbózzák fel, amitől a bőröm sikítófrászt kap. Nekem egyáltalán nem szempont, milyen illata van egy szérumnak, annál inkább, milyen eredménnyel javítja a bőröm állagát. És ez a tökéletes szérum: az arcom beszippantja és imádja, puha, hidratált érzetet ad. Éjszakai krémmel kombinálva hazsnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

KozmaNikolett2001

2020. június 25.

Egyenlőre ez az első termékem ebból a márkábol, de ha a többi is hasonlóan szuper akkor mindeképp folytatom a termékek kiprobálását, mivel ez egy szuper termék. Nagy kiszerelés csodaszép Inci és annak ellenere hogy tobben mondták nekem hogy az illata kellemetlen nekem az is tetszik valamiert. Szépen kisimitja az arcot, pattanasokat nem okozott nalam. Ujra vevos termék lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

EcheloNora

2020. május 23.

Még tavaly decemberben használtam 1 hónapig. Valalennyire hidratált és mivel nekem inkább egyenetlen a bőrszínem, ezért világosító/egységesítő hatása tűnt fel leginkább. Gyönyörű INCI.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

marnella

2020. május 22.

I-M-Á-D-O-M! Nem is hallottam erről a márkáról, amíg meg nem láttam egyik ismerősömnél. A rozaceámmal végre tudtam mit kezdeni, de annyira élettelen volt az arcom, hogy mindenképp akartam valamit, ami felrázza kicsit és ez a szérum tök sokat segített. Miután felkentem, nem kellett sokat várni, hogy a bőröm beszívja és már aznap sokkal jobban nézett ki a pofim :)
Nem okozott pattikat vagy bármilyen gyulladást, nem veszett össze a többi termékkel, amit használok mellette. Véletlen azután rendeltem meg, miután már vettem C vitaminos szérumot, így egyik nap az egyiket, másik nap a másikat használom, míg el nem fogy, de utána már csak ezt fogom magamra kenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

ssyakaky

2020. május 11.

rég volt mar olyan, hogy egy kencetől wow érzésem legyen (talan a benton csiga-méh esszenciatol évekkel ezelőtt), de most ettol volt. a gyulladasokat, pirosságokat lehúzza, sebek sokkal hamarabb gyógyulnak, és ad egy egészséges fényt is. én reggel és este is használok par cseppet. picit olajos érzetű szerintem, viszont minden cseppjét beszippantja a bőröm. van egy jellegzetes gyogynovenyes illata. már a második üveggel használom, az első pont a korona szitu kezdetén fogyott el, teljesen idegbeteg voltam, hogy hogy fogom beszerezni.. de sikerült végül.. szóval nekem csodaszer és bántott volna, ha hianyzik a rutinból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Bettiiyy

2020. április 23.

Egy mintát kaptam belőle, és igazából már régóta szemezek vele, meg egy ideig rajta is volt a kívánságlistámon, míg rá nem jöttem más kencék kapcsán, hogy hosszútávon annyira nem szereti a bőröm a propoliszos dolgokat, viszont egy-egy alkalom miatt kifejezetten hálás.
Szérumnak megfelelően sűrűbb, sárgás, könnyen kenhető. Hamar beszívja a bőr, elég rossz az orrom lassan már két hónapja nem érzek nagyon illatokat, próbáltam megszagolni, mintha növényes illata lenne.
Szépen nyugtatott, mintha kis ragyogást kapna a bőröm, és szerintem bőrjavító hatása is van.
Egy használat után ennyit tudtam meg róla. Tetszett, észben tartom majd, hogy ez egy jó kis szérum, bár a propoliszra való hosszútávú érzékenységem miatt, nem biztos, hogy megveszem, de akinek nincs vele problémája, annak ajánlom, mert szuper ki szérum, és szerintem nem is kell belőle sok, így sokáig használható egy üvegcse szerintem. Illetve az INCI is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

snd126

2020. április 18.

Csodás! Nagyon rendberakta az arcomat, talán soha nem volt még ilyen szép mint most. Sűrű, de arcon elkenve nem érzi soknak az ember. Talán annyi "hibája" van hogy számomra büdös pár percig amíg be nem szívja az arcom, de ennyit megér. Tényleg lejjebb viszi a pirosságot. Napi 1x használom reggelente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak