iUNIK

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 6 300 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: muszika, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2022. november 17.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Cosibella.hu, 6 300 Ft

• Propolisz és tengeri homoktövis kivonatot tartalmaz a bőr megóvása, táplálása és ujjáélesztése érdekében.
  • Az egyedülálló, optimális arányú Propolisz 70% és C-vitamin 12% (Hippophae Rhamnoides gyümölcs kivonat) azonnali nyugtató és ragyogás fokozó hatással van az érzékeny bőrre.
  • Mélyen hidratálja és táplálja bőrödet a tápanyagokban gazdag szérum.
  • Két funkciós termék: fehérítés és ránc kezelés Niacinamide és Adenosine hatóanyagokkal.

Ár: 7400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6 300 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
iUNIK Trial kit
Ár: 6000 , Eladó: Borsmenta
Állapot: új, bontatlan 1db, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Packeta, foxpost
Ár: 5000 , Eladó: Rekaki
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Előre utalást követően foxpost, vagy postán maradó ajánlott küldemény

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eszterszekely

2024. május 23.

Ad egyfajta ragyogást a bőrömnek, de ennyi. Biztosan nem fogom újravenni. Valószínűleg remek termék, csak nem az én bőröm szükségleteire való, mert ez az "elkenegetem, de semmi nem történik" kategória. Nem ragacsos, jól együttműködik a többi termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 23.

mommyskin

2024. május 22.

A bőröm nem képes befogadni... csúszkál a bőrfelszínemen, nem issza be.
Hatását nem érzem sajnos. Problémát azonban nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 22.

A bőröm nem képes befogadni... csúszkál a bőrfelszínemen, nem issza be.
Hatását nem érzem sajnos. Problémát azonban nem okozott.

dorci2288

2024. május 17.

Szuper összetevős, basic szérum - egyszerű, de nagyszerű. Foltokat lassan de biztosan halványítja, hosszabb távon egységesebb és szebb lett a bőrképem. Irritációt nem okozott, kellemes használni. Már a második üveggel használom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

Bunny23

2024. március 2.

Ez a szérum tüntette el a pattanásaimat és gyógyította meg a "sebeket" amik a pattanás után maradtak a leggyorsabban. Ha lehetne több mint 5 csillagot adnék. Egy üveggel használtam el, és már körülbelül 10 nap után szembetűnő változást tapasztaltam. Mindennap használtam. Viszont a legérdekesebb dolog, hogy a vége felé a mindennap helyett már csak 2-3x használtam egy héten, volt olyan, hogy egyszer sem egy héten, mert újra megvettem a snail advance esszenciát. És így újra könnyebben jött elő pár patti. De mikor megint haszáltam minimum 5-6 nap eltűntek és nem igazán jött elő új. Igazán kordában tartotta a bőrömet. Sok féle szérumot használtam már de ez a TOP1!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 2.

PerfumePippi

2024. február 11.

A hihetetlenül jó összetétele miatt próbáltam ki - eddig két üveggel használtam el belőle, most kicsit pihentetem, de azt hiszem, mindig vissza fogok térni rá. A bőröm szerette (és elég sokat képes volt felszívni belőle). Tényleg jól hidratál és táplál - bár, mivel többféle terméket használok egyszerre, inkább úgy tudnám megfogalmazni, hogy egységesebbnek éreztem a bőrképemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 11.

varga.laura4

2024. február 6.

Szuper, könnyű textúrájú szérum érzékeny bőrre. Toner után szoktam feltenni az állagából kiindulva. Szépen megnyugtatja a bőr, viszont az árához képest szerintem nem tesz olyan extra dolgot a bőrrel, amire egy olcsóbb társa ne lenne képes. Ettől függetlenül lehetséges másnak, aki nincs a nagyobb hatóanyagtartalmú termékekhez szokva, többet fog használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 6.

Zita28

2024. január 30.

Az én érzékeny bőröm nagyon szereti, nem tapasztaltam irritációt. Rendszeres használata egységes bőrképet eredményez. Sminkelni szépen lehet rá, foltokat szépen halványítja. Szerencsére nincs benne parfüm, de nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 30.

Babika20

2024. január 26.

A Tinamuban vettem, ahol nagyon kedvesen meg is mutatták vásárlás előtt. Imádom, issza a bőröm, 1 pipettát használok reggelente. Kb. 2 hete használom, a ragyogó hatást még várom de voltak friss foltjaim, patti nyomok, amiket nagyon szépen lehúzott. Nagyon jó az illata is, nem zavaró, kellemes, isteni az állaga, utána mehet kb. bármi, krém, spf., smink, mindennek kompatibilis!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

jdtntl

2024. január 12.

Egy üveggel elhasználtam belőle. Nagyon jó! Nem irritál, gyorsan felszívódik, szebb bőrképet ad. Csak azért nem vettem újra, mert szívesen csapongok és próbálok ki új dolgokat, de szinte biztos, hogy valamikor újra találkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 12.

Effa

2024. január 12.

Naaagyon imádom. Egy üveggel használtam eddig el belőle és imádja a bőröm. Eddigi kedvenc szérumom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 12.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Arginine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Betaine, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Arginine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Pentylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Az európai homoktövis gyümölcséből nyert kivonat. A növény termései zsíros olajat, karotinoidokat, flavonoidokat, C-vitamint és szerves savakat tartalmaznak. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló anyag, Paula Begoun szerint pedig a sebgyógyító tulajdonságon túl antioxidáns hatása is van a homoktövisnek.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Méz kivonat. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Az édesgyökér (licorice) kivonata. Kiváló bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő. Az atópiás dermatitisz (az ekcéma egy fajtája) és a hiperpigmentáció kezelésében is hatékony.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.