iUNIK

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   $18
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hidratáló és helyreállító tonik, ami 70% damaszkuszi rózsa kivonatot és 10% galactomyces fermentációt tartalmaz. Minimalizálja a pórusokat, segíti a faggyú szabályozást.

GNóri

2020. május 4.

Nagyon megszerettem az iUNIK márkát, de talán ez a termékük az, ami a legkevésbé nyerte el a tetszésem. A rózsavizet alapvetően szereti a száraz bőröm, régebben a sima üveges rózsavizet használtam tonerként/arcpermetként, de ez a toner valahogy mégsem működik annyira. Nagyon száraz az arcom, szeretem, ha a toner hidratál is egy kicsit, de ennél a terméknél úgy érzem, mintha csak vízzel kenegetném az arcom. Sajnos nekem ő semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.