iUNIK

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. november 26.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hialuronsav tartalmának köszönhetően növeli a bőr hidratáltságát és megelőzi a vízvesztést. A C, E és K-vitaminban, valamint karotinoidokban gazdag homoktövis kivonat tisztítja és ragyogóvá teszi a bőrt. A cédrusfa leveléből, amerikai tüskéssárgafából és ártéri japánkeserűfűből kinyert Resmelin H kiváló antioxidáns, fehérítő és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. Emellett védi a bőrt a külső ingerektől és stressztől, valamint minimalizálja az UV sugárzás okozta bőrkárosodást.

NeReka

2022. március 1.

Szeretem ezt a tonert használni. Sűrű, sokáig elég. Miután a kezemmel felviszem a bőrömre, bevizezem a kezem és vizes kézzel átkenem az arcom, majd hagyom megszáradni. Ezt a tippet a Tinamuban kaptam az egyik eladótól. Azt mondta a hyaluron tartalmú termékeknek szüksége van vízre, különben a bőrödből vonja el. Nem vagyok vegyész úgyhogy csak elfogadni tudom ezt a tanácsot és ártani nem ártott. Ez után használom a Propolis Vitamin Synergy Serum-ot és a Beta-Glucan Daily Moisture Cream-et. A száraz vízhiányos bőrömre ez a rutin teljesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

bibogi23

2021. szeptember 21.

Szuper kis termék!Tetszik hogy sűrűbb az állaga mint az eddigi tonikjaimnak!Nekem ezáltal talán kicsit nehezebben szívódik fel ezért én inkább az esti rutinomban használom!De imádom!Szépen hidratál!Sokáig elég,kb fél éve használom és még negyedig van!Újravevős termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Petalodirosa

2021. március 24.

Tonernek elég sűrű, inkább szérumnak mondanám, elég belőle kevés is, így nagyon sokáig elég lesz, nem mosom le, az arctisztítás után ez az első lépés. Nem vattakoronggal viszem fel, hanem a kezemmel az arcomra és a nyakamra. Hidratálja az arcom, feltölti, a folthalványítással kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni, mert nem olyan rég kezdtem el használni a terméket. Érdemes kipróbálni szerintem, száraz bőrre mindenképpen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 24.

RekaLmby

2021. február 4.

Körülbelül fél éve használom, nagyon szeretem, kellemesen sűrű állagú tonik. Egyszerre gyulladáscsökkentő és hidratáló hatású, az én kombinált bőrömre tökéletes választás, ráadásul az INCI is gyönyörű. Reggeli és az esti rutinomban is helyet kapott, alkalmanként 7skin rétegezni is szoktam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

bbkriszta

2021. január 11.

szerintem csodálatos termék
este használom, átmasszírozom vele az arcom tisztítás után és hagyom hogy beszívja a bőröm
10-15 perc után lemosom és hihetetlenül feltölti a bőrt, előkészíti az esti rutin további részét
nemrég érkezett meg a második flakon, érdemes kipróbálni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.

szerintem csodálatos termék
nemrég érkezett meg a második flakon, érdemes kipróbálni

1111

2020. december 6.

Körülbelül egy hete használom. Tényleg nagyon sűrű állaga van egy tonikhoz képest, így akár egy szérumnak is elmegy, ami csodalatos, tekintve, hogy mennyibe kerülnek a hyaluronos szérumok, és mekkora mennyiség van bennük. Egyelőre nagyon szép bőrképet kapok, majd jövök updatelni, hogy hosszú távon milyen eredményt hoz.
Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Update: Elfogyott. Időközben anyukám is elkezdte használni, így kettőnknek 9 hónapig volt elég, már meg is vettük a következőt. Továbbra is azt gondolom, hogy megéri az árát. Amire nekem figyelnem kellett a használata során, hogy ha egy-két cseppnél többet vittem fel, egyáltalán nem működött jól a többi lépéssel a rutinomban, bár ez inkább pozitívum, mivel így csak mégtovább elég. Illetve elég koncentrált, emiatt úgy vált be a legjobban, ha vizes arcra vittem fel, vagy közvetlenül utána egy (termál)víz spray-t fújtam az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 6.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.

pamacska6

2020. augusztus 14.

A propoliszos szérummal együtt használom esti rutinban, egyelőre reggel soknak érezném még, illetve egyszer egy héten 7skin-ezek is vele. A propoliszos szérum önmagában is jól teljesít, na de ezzel kiegészítve...ilyen szép szerintem évek óta nem volt a bőröm: üde, egészségesen csillogó, pórusok nulla, szóval csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

szucsa

2020. augusztus 13.

A propoliszos szérum nem volt kapható, így őt ajánlották. Valóban szérumra hajaz az állaga, emiatt én áttöltöm a szérum adagoló üvegébe, így még praktikusabb, kb ugyanannyiért 4x annyi mennyiség. Szép egységesítő hatása van. Bár hozzá kell tennem, hogy ennek ellenére a propoliszos nekem jobban bevált, hiányzik a gyulladáscsökkentő hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

zsokence

2020. július 31.

Nahát! Csúcs ez a termék! Eddig nem kifejezetten voltam híve a tonereknek, ezt is csak az itteni vélemények alapján mertem megrendelni. Jó döntés volt, abszolút. Szérum sűrűségű, toner könnyűségű már-már innováló fúzió. Sokszor használom, közvetlenül ébredés után, vattakoronggal vagy épp anélkül. Kisimítja a "párna ráncokat", üde és hidratált lesz a végeredmény. Ilyenkor nyáron a nagy melegben a Niod SOD mistje után szoktam belemasszírozni finoman az arcomba. A szemkörnyékre is kiváló.
Elég menő ez a toner és szérum 2in1-ben kombó, aki bírja a Beauty újdonságokat az kedvelni fogja. Az ára teljesen rendben van és sokáig is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

GNóri

2020. május 4.

Huh, hát ez valami csodálatosan fantasztikus! Sűrűbb állagú toner, tényleg inkább esszenciához vagy szérumhoz hasonlítható. Hidratál, feltölt, frissebbnek érzem tőle az arcom, csodásak az összetevők is. Száraz bőrre abszolút holy grail!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Antioxidánsok: Thuja Orientalis Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Trehalose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.