iUNIK

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. november 26.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hialuronsav tartalmának köszönhetően növeli a bőr hidratáltságát és megelőzi a vízvesztést. A C, E és K-vitaminban, valamint karotinoidokban gazdag homoktövis kivonat tisztítja és ragyogóvá teszi a bőrt. A cédrusfa leveléből, amerikai tüskéssárgafából és ártéri japánkeserűfűből kinyert Resmelin H kiváló antioxidáns, fehérítő és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. Emellett védi a bőrt a külső ingerektől és stressztől, valamint minimalizálja az UV sugárzás okozta bőrkárosodást.

zsokence

2020. július 31.

Nahát! Csúcs ez a termék! Eddig nem kifejezetten voltam híve a tonereknek, ezt is csak az itteni vélemények alapján mertem megrendelni. Jó döntés volt, abszolút. Szérum sűrűségű, toner könnyűségű már-már innováló fúzió. Sokszor használom, közvetlenül ébredés után, vattakoronggal vagy épp anélkül. Kisimítja a "párna ráncokat", üde és hidratált lesz a végeredmény. Ilyenkor nyáron a nagy melegben a Niod SOD mistje után szoktam belemasszírozni finoman az arcomba. A szemkörnyékre is kiváló.
Elég menő ez a toner és szérum 2in1-ben kombó, aki bírja a Beauty újdonságokat az kedvelni fogja. Az ára teljesen rendben van és sokáig is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

darbarad

2020. június 2.

Ő volt az első tonerem, előtte a NIOD SOD mistjét használtam, ami szuper, de nagyon szerettem volna egy hagyományos tonikot. Szerencsére nem nyúltam mellé. Tényleg nagyon selymes, sűrű állaga van, inkább szérumhoz hasonlítható. (Van szérumom, ami sokkal vizesebb textúrájú, mint ezt.) Nagyon kellemes a használata, általában reggel és este, letisztítás után, vattával áttörlöm vele az arcom, és azután kezdem el a rétegzős rutint, de olyan is volt, hogy vatta nélkül, önmagában kentem fel. Nagyon jól hidratál, összeségében szebbnek érzem a bőröm a használata után, felfrissít és ha épp van valami kis gyulladás az arcomon, azt is nyugtatja picit. Nagyon szuper termék, bár miután elfogyott, egy PC tonikot vettem meg helyette, amit azért nem köröz le, de hát az magasabb árkategória, nincs értelme hasonlítgatni őket. Viszont miután az is elfogyott, visszatértem ehhez, mert ezzel is teljesen meg voltam elégedve, olcsóbb is, és több ideig is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

GNóri

2020. május 4.

Huh, hát ez valami csodálatosan fantasztikus! Sűrűbb állagú toner, tényleg inkább esszenciához vagy szérumhoz hasonlítható. Hidratál, feltölt, frissebbnek érzem tőle az arcom, csodásak az összetevők is. Száraz bőrre abszolút holy grail!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

1111

2020. március 7.

Körülbelül egy hete használom. Tényleg nagyon sűrű állaga van egy tonikhoz képest, így akár egy szérumnak is elmegy, ami csodalatos, tekintve, hogy mennyibe kerülnek a hyaluronos szérumok, és mekkora mennyiség van bennük. Egyelőre nagyon szép bőrképet kapok, majd jövök updatelni, hogy hosszú távon milyen eredményt hoz.
Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Johanna989

2020. január 19.

Nagyon szeretem a hialuronsavat külön termékben felvinni az arcomra.Biztos akarok lenni benne, hogy elég koncentrációban jut a bőrömre. Így vettem meg ezt a tonikot. Az állaga nem tonikra, hanem inkább a TO hialuronsav szérumára emlékeztet, ezért a tonik után használom egy kis hialuron bombaként. Nem teszem vattakorongra, mert kár lenne érte. Csak 2 cseppet teszek a tenyerembe és azzal viszem fel az arcomra és a nyakamra. Nekem bevált, tuti újra veszem, ha egyszer elfogy, bár nagyon kiadós mennyiség és kevés kell belőle. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Antioxidánsok: Thuja Orientalis Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.