J. Fenzi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Leoka, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. április 20.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Erika80

2021. április 18.

Nagyon könnyed, kedves, friss gyümölcs (dinnyés) illata van. Jól hajaz az eredeti L'Imperatrice-re. Nekem volt abból pár millim, így volt időm próbálgatni, "kóstolgatni". Aranyos, vidám, igazán nyári, valóban könnyed, lenge illat. Én úgy tapasztaltam az eredetije sem volt túl hosszan tartó, így egyáltalán nincs lelki problémám azért, ha ez sem tart ki egész nap. Nem sajnálom, mert megfizethető az ára. Szerintem megérdemli a teljes értékű pontozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

Leoka

2019. március 18.

Semmi extra mégis szeretem kategória...
Gyümölcsillat nyárra kb ennyi :)
Eszembe juttatta, a Constance Carrol Elopeját, lehet a dinnye miatt, bár annál egy kicsit zöldebb savanyúbb illat...( nem tudom igazából, de valamire nagyon emlékeztet:) )
Tartóssága közepes, 2-3 órát simán érzem magamon, utána vagy az orrom szokta meg, vagy eltűnt... ezt még nem derítettem ki...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Semmi extra mégis szeretem kategória...
Gyümölcsillat nyárra kb ennyi :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol
Színezékek: CI 16255