J. Fenzi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erika80, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme jellegű illat.

Illatcsalád: virágos

Összetétel: kaktusz virág, rózsaszín frézia, jázmin, rózsa, cédrus, fás jegyek

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

pirospipacsocska

2020. május 17.

Kellemes illatú parfüm,lágy,picit virágos,picit teás.Tartós is,több órán érzem az illatát magamon.Egyetlen problémám van csak vele,rajtam sajnos előjön a cédrus és a fás jegyek is....Ami nekem egyik parfümben sem jön be...Ezért odaadtam anyukámnak,ő nagyon szereti.Az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Frufru3

2020. február 11.

Ez egy nagyon kellemes,kedves puha illat.
Kicsit szappanos,kicsit púderes,kicsit édeskés,nem tudok kiemelni belőle illatjegyeket,mindenből egy kicsi.
Nem túl erős,igaz nem sokat fújtam magamra.
Nekem ez tipikusan "vakvásárlós" illat. Ha nem is az igazi,de ha hirtelen kell egy kis finom illat,ez arra megfelel. Nőies,és rögtön az jutott eszembe,hogy szerintem ez ilyen férfiaknak tetsző illat,amilyen illatúnak ők szeretnek érezni egy nőt.
A fehér Boss utánzattal akartam összehasonlítani,de azt sokkal egyszerűbbnek éreztem,így csak ezt fújtam magamra,tehát a 2 közül pl.ezt ajánlanám inkább..egyelőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Ez egy nagyon kellemes,kedves puha illat.
Nem túl erős,igaz nem sokat fújtam magamra.

Adrienn1024

2019. június 13.

Nagyon harmonikus illat, nyárra kiváló. Friss, virágos, fás is rajtam, kicsit teás, és meglehetősen tartós még dög melegben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Hecate

2018. október 17.

Elegáns, nőies, lágy virágos illat J. Fenzi tartóssággal - főleg ruhán érezni hosszabban. Szerintem a virágillat kedvelők hamar a szívükbe zárják. Nem tolakodóan erős illat és bármely alkalomra viselhető. Ennek több J. Fenzis parfümmel szemben nőies az üvegcséje is. :o) Az ára szintén szuper. Baráti áron egy jó minőségű illatkompozicíóhoz jut az, aki megveszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

eveartstar

2018. február 25.

Update:
Jöttem felpontozni 3-ról 5-re..
Sorry sorry és még egyszer sorry!
Az úgy történt hogy van egy kellemetlen hormonváltozás nálam, és a mellékhatásaként néha igen csak izzadok és kellemetlen szagú leszek napközben, persze szedek gyógyszert, de valami illat is kell...nos egyszer csak ezt fújtam megint, és kiderült, hogy ez a legtartósabb parfümöm. Az illatát is érzem és nem vagyok később sem izzadtságszagú.
Megszerettem az illatot is, mert a fenti okok miatt naponta használom, úgyhogy átment fogyóba, hamarosan veszek egy új üveggel. :)

Nagyon élénk, intenzív, nekem inkább teás virágillat illat. Egyenlőre tavaszra jó lesz. Az eredetit régen szagoltam már, így nem tudom hasonlítani.
Update: Emlékeztem, hogy már az eredeti illat is tetszett ezért vettem meg az utánzatot, de állandóan valami ibolyás maradt meg az emlékezetemben. Sikerült közben az eredetit újból kipróbálni. Megszólalásig hasonló! Persze semmi köze az ibolyához. :D Na és ez a 100ml a végtelenségig elég lesz, hogy szétfújkáljam magamra.
Up2: Már meg is untam...hamar bőrközelivé válik a finom illat, amit nem is érzek magamon, van itthon ennél olcsóbb és drágább is ami tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 25.

Update:
Jöttem felpontozni 3-ról 5-re..
Sorry sorry és még egyszer sorry!

francais

2017. december 30.

Nem értek az illatokhoz,de tény, hogy egyáltalán nincs alkoholos illata és nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Albertina

2017. december 23.

Nagyon jó utánzat! Olyan kis finom, szolid, de mégis elég tartós. Nincs benne az a mű "szag", amit a La Rive utánzatokban érzek. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

nandy.25

2017. május 14.

3-4 fújással is már-már fojtóan tartós,üde friss virágos, (zöld)teás illata van. Örültem neki, hogy nincs kifújáskor alkoholszaga, mint a dupe társainak. Nagyon hasonlít az eredeti illatra , jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Autumn35

2017. március 2.

Én még az eredeti illatot nem ismerem,de ez egy finom krémes virág illat,ami még tartós is.Kifújáskor nincs alkoholos kezdet, csak kellemes tisztaság illat.Tökéletes tavaszi nyári darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Szamocka

2016. szeptember 20.

Az eredeti illatba szerelmesedtem bele, de mivel fél óra múlva nyomát sem érzem, így sajnáltam rá kidobni annyi pénzt. Ezért rendeltem meg ezt. Gondoltam 2000 Ft-ért magamra fújkálom félóránként. De nem kell! Mert tartósabb, mint az eredeti, hihetetlen...Abszolút 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral