J. Fenzi

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. október 1.

Lancome Trésor Musc Diamant parfüm utánzata

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Csutak

2020. május 28.

Fújóst kaptam belőle ajándékba és nagyon tetszik. Finom, kellemes illata van. Ruhán elég jól tartja magát, nem győzöm szagolgatni a kardigánom ujját. :) Be fogom szerezni üvegében is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Linnn

2019. november 27.

Egy finom, édeskés, de nem túltolt illat. Hasonlít az eredetire, és csak azért 4 csillag, mert a tartósságot ebben a parfümben Fenzi sem tudta hozni.

Update: Le kell vegyek még egy csillagot a tartóssága miatt. Ruhán csak-csak megvan a 2-3 óra, de bőrön alig egy. Hatósugara nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

Erika80

2019. október 9.

Örömmel szembesültem az újdonsággal, azonnal ki is próbáltam. Enyhén szólva ledöbbentem. Másra számítottam. Mire? Nem tudom megmondani, az eredeti parfümhöz még nem volt szerencsém. Kifújás után egy pacsulis érdekességet éreztem valami furcsa felhanggal. Majd aztán egyre csak szagolgattam a kezem. De érdekes, de fura... de nem is rossz! Hmm. Egész jó illat! Majd aztán elkezdett tetszeni. Amikor lecsillapodik, "leül" a bőrömre, nagyon kellemessé válik és elkezd egy másik parfümre hasonlítani. Abban teljesen más jegyek találhatók, mégis benne van az a kis rózsás, édeskés, enyhén gyümölcsös, pacsulis illat amit ebben vélek felfedezni. Lehet, hogy csupán az én bőrömön mutat némi hasonlóságot, nem tudom. Ez az illat pedig nem más, mint Valentino Valentina Pink-je. Azt nagyon különlegesnek tartom és szeretem. Az utánzatát birtoklom, de nagyon jó kis hasonmás. Visszatérve erre az illatra, ez is különleges, merőben más, mint az anyaillat, lecsengésében mégis ott rejlik kicsit. Egyébként ahogy lenyugszanak a kis huncut virgonc aromák és elkezdenek "eggyé válni", nagyon szépen muzsikálnak. A kezdeti -számomra- pacsulis nyitányt felváltja a pézsma illata, a málna, vanília, rózsa játékát pedig a többi illatjegy teszi még kifinomultabbá. Ez a parfüm -véleményem szerint- olyan, mint egy rakoncátlan, vadóc nő, akit ha megismer valaki és megszelídíti, kiderül, hogy egy szerény, diszkrét, kedves lélek lapul benne.
Ahogy olvasom az eredeti kritikán aluli tartóssággal rendelkezik. Hát szó, ami szó, olyan árkategóriában főképp nem lenne megengedhető a botrányos tartósság.. de én most is, mint máskor, megelégszem eme kis utánzattal. Így az ár-érték aránya szuper!

Update: Kipróbáltam az eredetit is. Nagyon szép illata van. Számomra pont a fejillatában mutatkozik meg az anyaillat. Pár pillanatig csupa csupa Nuit Tresor, majd szépen elkezd az édességből változni .. és ezt az illatot érezni az utánzatában. Persze icurka-picurka eltérés van ebben is, mint minden más esetben, hisz 100%-ban soha nem tudják hozni ugyanúgy az illatot, de bőven szuper az a 99% is! Nagyon jól dolgozott ismét a Fenzis csapat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Ferita

2019. október 3.

Az eredeti nagy kedvencem. Megjelenésekkor azonnal megvettem,annyira tetszett. Viszont haragszom rá,mert semennyire sem tartós,így gyorsan fogy és emiatt újra sem veszem.
Most láttam ezt az utánzatot,gondoltam egy próbát megér. Az illata nagyon hasonlít az eredetihez. Egymás mellett tesztelve,szinte alig érezhető a különbség. Leszáradásában lesz kicsit másabb. Az eredeti magában hordozza a sima La Nuit Tresor-t,ez pedig szimplán beédesedik. Ennek ellenére tetszik és mivel az eredeti sem tart sokkal tovább,így nem is bánkódok miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.