J. Fenzi

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2019. október 17.

Lancome La Nuit Tresor parfüm utánzat

Szanszi

2020. szeptember 12.

A barátnőm kapott egy eredetit a férjétől még egy nyaralásukon. Annyira finom volt rajta ez az illat, mindig éreztem amikor a közelben volt, elég nagy a hatósugara.
Sokat gondolkodtam rajta, hogy vajon jól állna-e nekem ez az illat de valahogy soha nem jutottam el oda hogy az eredetit kipróbáljam. Egy nagyon kedves hölgynél jutottam hozzá a J. Fenzi utánzathoz, innen is köszönöm neked Kata! 😇 Olyan jót beszélgettünk az illatokról, s hogy még keressük mindketten a mi signature illatunkat. Én ebben állíthatom hogy megtaláltam az enyémet, legalábbis a hűvösebb időkre, mert ez azt kívánja.
Édes-balzsamos illataurát von körém. Olyan finom és nőies, de közben a füstössége vagánnyá is teszi. Szerintem ez nem egy kislányos illat, inkább 30 fölött tudom elképzelni.
Kevés kell belőle, különben csíkhúzós, amit én nem szeretek, bár ízlések és pofonok.
A tartóssága brutális, még most reggel fürdés után is érzem.
Kiváncsi vagyok az eredetire is, meg fogom azt is próbálni, de kinek kell az ha ez is egyszerűen mennyei??? Nem hiszem hogy jobb lenne.
Ezer csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

A tartóssága brutális, még most reggel fürdés után is érzem.
Ezer csillag!!!

muszika

2020. augusztus 14.

Szerintem szuper ez a parfum. Nagyon megteteszett az eredeti illat, de miota ismerem a J Fenzit nemigazan vasarolok 20-30.000 Ftert parfumot. Igy talaltam meg ot is, elkepesztoen tartos es nagyon jol eltalaltak. En inkabb estenkent vagy alkalmakra hasznalom, mert nem egy rohangalos illat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Lupiluuu

2020. április 1.

Ha valaki szereti az édes gyümölcsös illatokat,akkor ez tökéletes választás.az illat kissé füstös, puha, karamellás . Ahoz képest,hogy édés nagyon határozott és figyelemfelkeltő. Vagány és egyben szexi ,olyan éjszakai bulizós illat. Hatarozottan tetszik a férfiaknak és nagyon tartós. Szerintem sokkal jobb mint az eredeti,vagy mint La Rive utánzat,ami szinten próbáltam... nekem az túl volt már cukrozva,szinte a rosszullét kerülgetett,de ez....ez épp el van találva és nagyon jó viselni . Szeretem,ha egy utánzat túlszarnyalja az eredeti nagy markákat,mert nem csak egy drága parfüm lehet jó és erre a J .Fenzi a legjobb példa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Csutak

2020. január 19.

Pont olyan finom és édes, amit szeretek. :) A vélemények alapján megrendeltem és nem csalódtam. Ha nem létezne a La Nuit Trésor, akkor is megállná a helyét, olyan szép a doboza, az üvege és maga az illat is. Nagyon szeretem.*-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

ZsuzsikaKL

2020. január 10.

Először is iszonyù tartòs...levakarhatatlan kategòria. Jòl eltalàlt illat. Az én izlèsem szerint inkább őszi-téli illat. Abszolùt megéri az áràt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Linnn

2019. november 21.

Ahhh... Ez valami mennyei. Szerintem sokkal finomabb, puhább, krémesebb, mint az eredeti. Az eredetiben van valami szúrós, de ez... És a tartóssága... Majd' 24 óra. Még fürdés után is érezhető volt a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.