J. Fenzi

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   1990 Ft

VNikol

2019. február 12.

Többszöri próbafújás után csak vettem egy üvegcsével. Nagyon hálás vagyok, hogy ezt, az anyaillattól merően eltérő illatot is megalkották, mert bizony nekem nagyon nem jöttek be az eddigi Sí illatok. Pedig imádom az édeset, de fejfájdítóan túl sok volt már. Bezzeg ez az illat! Frissítően hat, a piros üveg nem kifejezetten fejezi ki az üvegben lévő illatot, inkább a fehér színt tudnám elképzelni az eredeti üveg esetén. Rajtam extra tartós, reggel fújtam magamra, de még mindig érzem, igaz nem húzom az illatcsíkot magam után, mint az első kifújás után 1-2 óráig, inkább bőr közeli, de ez így tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

mancus2

2019. január 31.

Az eredetit nem ismerem. Az illat maga nagyon tetszik, de nem tudok dűlőre jutni vele. Már 3x teszteltem magamon, mert nem tudom eldönteni mennyire tartós. 10 perc után mintha elillanna, de aztán megcsap az illat és megint érzem a csuklómon, aztán megint nem, és így tovább... "Játszik" velem ez az illat, de lehet, hogy velem van a baj :-) azt hiszem jövőhéten veszek egyet, úgysem tudom kiverni a fejemből, ha már befészkelte magát oda. Egyenlőre megadom az 5 csillagot neki, márcsak az illata miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Albertina

2018. augusztus 6.

Nem lenne rossz, de kb. semeddig sem érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nem lenne rossz, de kb. semeddig sem érzem magamon.

Masnuci

2018. június 26.

Ebben az esetben nem tudom milyen az eredeti illat, ki nem bírom állni az alap Armani Si-t, így a változatait sem próbáltam. Ez a Fenzi viszont nagyon tetszik. Szerencsére nem olyan melaszosan édes, szerintem a körte szelídíti meg, de az biztos, hogy finom élvezhető illat. Már felfújáskor is finom, de igazából egy jó fél óra elteltével adja ki a valódi arcát. Rendkívül tartós, mint a Fenzik általában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 26.

klau810614

2018. június 7.

Nagyon jó kis másolat ez is ,teljesen vissza adja az eredeti illatot .Ez még talán picit tartósabb is mint az Armani ,egy próbát mindenképp megér ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Erika80

2018. június 2.

Kellemes élmény a használata. Elég jól sikerült koppintás. Az új eredeti Si illata valóban merőben más, mint a többi és szerintem ez egyáltalán nem hátránya. Finom, kellemes, leginkább tavaszra és nyárra illő parfüm. Az eredeti Sí Passone tartósságával vannak gondok ami egy olyan árkategóriájú illatnál elég elszomorító és elgondolkodtató, hogy megéri-e megvenni. Ezért (is) szeretem a jó utánzatokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citral, Coumarin