J. Fenzi

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Terka25, Módosítva: 2016. október 11.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

YSL Black Opium utánzat

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Doori61

2019. december 28.

A Jézuska nem volt hozzám kegyes idén, az Opiumról sajna le kellett mondanom, így gondoltam, utánanézek picit az utánzatoknak. Nem túl nagy igényekkel, de annál több reménnyel kezdtem keresni a városban, míg sikerült egy kis üzletben rátalálnom. Mondanom sem kell, szerelem volt első szaglásra. :D De komolyan, nem gondoltam volna, hogy 2020-ra ennyire profik lettek a dupe cégek, és DE.
Megvettem, és rohantam is az első mosdóba letesztelni. :D Imádtam, csalódtam, ismét megimádtam. Annyira megtetszett az illata, de azt vettem észre, hogy elillant. Mondanom sem kell, mennyire csalódott voltam. Aznap találkoztam pár barátnőmmel, akik rögtön kiszúrták. Na, itt visszatért minden reményem. :D
Viszonyításképp: a tarkómra fújtam egy keveset, és még másnap is éreztem a hajamon. Azt hiszem 2400 forintért ennyi bőven elég is!
Összességében, még tesztelés alatt áll nálam, de nagyon örülök, hogy sikerült egy (az eredetihez) ennyire hasonló parfümöt találnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Vivikee

2019. június 19.

Nagyon szeretem, tartós, fűszeresebb illat. Leginkább este, vagy hűvösebb időben szeretem felfújni. Ár-érték arányban elképesztően jók a J.Fenzi parfümök!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

jazmera

2019. április 9.

Ismerem az eredetit is és meg kell mondjam nagyon, de nagyon jó utánzat.(mint az összes JFenzi és Luxure).
Tartós, meleg, körbeölel. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Tartós, meleg, körbeölel. Szeretem.

Mturi96

2018. november 10.

Amikor életemben először jártam a Douglasban, akkor szagoltam meg az eredetit csak azért mert egy magyar youtuber lány áradozott róla. Nálam is szerelem volt addig, míg meg nem láttam az árát. Ahol lakom van egy parfüméria ahol ezt mutatták meg nekem mikor rákérdeztem az eredetire. Azóta nagy a szerelem sokkal jobban tetszik ez mint az eredeti. Ha csak magamra fújom jobb lesz a kedvem. Tartósságát tekintve az én bőrömön nem annyira érzem sokáig mint pl. az anyuén.
De ez nem a parfümön múlik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

De ez nem a parfümön múlik.

clevergirl

2018. november 6.

2018.11.02.: Kerestem egy őszi-téli parfümöt. A most divatos édes parfümök nekem egy idő után fejfájdítóan édesnek bizonyultak( ariana grande,mon gourlain, stb.). Ennek az eredetijét megszagolva viszont egy nem tolakodó, kellemes, finom, puha édesség fogott meg. A sok jó vélemeny alapján mertem ezt a replikát megrendelni, s már úton van hozzám. Elsőre az üvege nem fogott meg,kicsit pasisnak találom, de remélem a beltartalma ezért kárpótolni fog! Érkezése után update-elek! 😊

2018.11.06.: Update: Megérkezett! 😊
Nagyon gyors volt a kiszállítás,nagyon elégedett vagyok a céggel! A parfüm csomagolása nagyon minőségi. Szép a megjelenése, ugyanolyan, mint a képen! Bátran lehet ajándékba is venni! A parfüm illata valóban egy az egyben a Black Opium leszáradás után, s igazán kiadós mennyiség, bár a tartósságával sincs gond. Őszintén szólva a jó vélemények miatt mertem megrendelni, s nem csalódtam! Megvan elérhető áron az őszi-téli parfümöm! 🍁🍃🍂Máskor is fogok mèg több J.Fenzi illatot rendelni! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

2018.11.06.: Update: Megérkezett! 😊

rocknrose

2018. október 27.

UPDATE: Jesszumpepi, egy év alatt is mennyit tud fejlődni az emberi elme és felfogás... Na a lényeg a lényeg. Ez az utánzat jó, de azért ennyire nem jó, mint ahogy tavaly írtam... Olcsónak nagyon olcsó, így nem fáj, hogy sokat kell/lehet belőle fújkodni, de mára kiderült, hogy egyáltalán nem tartós. Az a Yodeyma Black Elixirje. Szóval adok 3 csillagot az illatra magára és az árára.

2017. szeptember 30.: Az eredetibe szerettem bele egy évvel ezelőtt, de még mindig nem volt pofám "kidobni" érte 20-30 ezer forintot... Így esett a választás erre az utánzatra :) TÖ-KÉ-LE-TES!!! 2000 forint, 1 napos szállítás és az egész nap az illatomtól való mámorban telik. Fú! Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

lanefox

2017. október 12.

Nagy reményeket fűztem hozzá a vélemények alapján, de kicsit csalódás. Az illata valóban 90%-ban black opium, de a hatósugara és a tartóssága nálam 0.Ennyi pénzért mondjuk nem vártam csodát, de akkor inkább a zara gardenia :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

szllxsiv

2017. szeptember 30.

Édesanyámnak van meg. Nem akart több mint 20 ezer forintot kiadni egy parfümre, így mikor az Ázsia centerben járt meglátta ezt az utánzatot és rögtön megvette.. Hát gyerekek.. ez óriási! Annyira jó és tartós utánzat parfüm, hogy ámulatba ejti az embert. Ha befújja magát, bármilyen közegbe megy ezt az illatot lehet érezni, de a jelenléte után fél órával is. Természetesen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Flami

2017. szeptember 13.

Ma vettem, még ízlelgetem.
Biztos butaság, de engem emlékeztet az illata a CCC cipőboltban érezhető levegőre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Ma vettem, még ízlelgetem.

Erika80

2017. augusztus 26.

Valóban nagyon finom illata van. Az üvege is egyszerű, mégis csinos. Édes, édes, de mégsem az a fejfájdító, irritáló aroma. Én kimondottan télre tudom elképzelni, mert szerintem kell neki a hideg idő, abban mutatkoznak meg a jegyei. Bár napi rendszerességgel nem tudnám használni, néha jól esik szimatolni. :)
Én nem vagyok az a nő aki írreálisan sok pénzt tudna/akarna fizetni az eredeti parfümért, így ha lehet az utánzatát szerzem be. Ez pedig szerintem egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Citral