J. Fenzi

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Terka25, Módosítva: 2016. október 11.

YSL Opium utánzat

jazmera

2019. július 18.

Ez egy álom!!
Meg kell hagyni ő egy nagyon szuper másolat, talán egy kicsit kevésbé füstös, mint az eredeti, de ennek ez a szépsége. Hihetetlenül jól eltalálták.
Tartós, erőteljes, egyedi illat, ami egész nap körbeölel.
A mai egyen illatok között egy örök különc. Imádom!!

Tényleg Opiumként hat rám; lenyugszom tőle, mint mikor Vivaldit hallgatok! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Ez egy álom!!
Tartós, erőteljes, egyedi illat, ami egész nap körbeölel.
A mai egyen illatok között egy örök különc. Imádom!!

Tényleg Opiumként hat rám; lenyugszom tőle, mint mikor Vivaldit hallgatok! :-)

Erika80

2018. október 14.

Az én kapcsolatom is nagyon érdekes vele. Volt egy ismerősöm akinek anno az YSL Opium volt a parfümje amit különböző alkalmakra viselt. Egyáltalán nem volt az illattal problémám, sőt. Aztán volt kis üveges utánzatom is, a keresztlányom előszeretettel fújta. Én is szerettem érezni, de állandóan nem kívántam. Aztán teltek az évek és most valamiért ismét rajta járt az eszem. Vettem is. Őt. Nagyon jó utánzat, iszonyat tartós! De a férjem nem repes érte...
Kifújáskor erőteljes, az az igazi vintage parfüm illat. Én főként a szegfűszeges, fahéjas, füstőlős illatjegyeket érzem ki belőle, de ott rejtőzik a szegfű, a mirha, a szantál és a többi fűszer, virág és gyümölcs is. Egy fűszeres, keleties illat.
Azt mondom tetszik, mégis csak néha kívánkozom utána. Full értékelést adok neki, mert ár-érték arányában is és az illat utánzásában is remekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Terka25

2016. november 27.

Csere útján jutottam hozzá, most egy tele üveghez. Az eredetit nem ismerem, de volt egy kimérős utánzatom, annak pont ugyanilyen illata volt emlékeim szerint , ezért gondolom, hogy az eredeti is ilyen lehet. A párom szerint füstölő szagom van, nekem iszonyat erős kölniszagú, brutális tartóssággal. Semmi szépet nem találok benne, valamiért mégis szeretem.

Update
Rájöttem, hogy nem működünk együtt. Szinte minden nap megszagoltam üvegből, de magamra mégis csak 1-2x fújtam, pedig még most is állítom, hogy tetszik . :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

Update

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Eugenol, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Cinnamyl Alcohol, Citral