J. Fenzi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sofie_sz, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. szeptember 9.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Illatcsalád: orientális-vanília

Összetétel: mósusz, benzoin, karamell

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
J. Fenzi Pandora Crazy Edp (Prada Candy utánzat)
Ár: 1500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Ani80

2021. január 19.

Ez valami mennyei manna :) Szerintem nagyon finom, nőies, kellemes púderes illat. Inkább púderes, mint édes, de azért nagyon fincsi. Számomra a tartóssága is megfelelő, bőrön elég sokáig érzem (főleg, hogy nem drága és 100 ml, úgyhogy büntetlenül lehet locsolni). Abszolút iroda kompatibilis, ezzel senki nem fog csíkot húzni, zavarni másokat, akkor sem ha többet fúj 1-2-nél :). Az eredeti Prada Candy illatot nem próbáltam, de ezt biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Leoka

2019. január 24.

Édes, semmilyen, feledhető...
Közepesen tartós, a mai édes trendnek lehet, hogy megfelel a tinilányoknak.
kb fél évig kínoztam magam vele alkalmanként, hátha találok valamit benne, de semmit sem sikerült kihozni belőle.
Elfeledem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Édes, semmilyen, feledhető...
Közepesen tartós, a mai édes trendnek lehet, hogy megfelel a tinilányoknak.
Elfeledem...

Pamador

2018. március 22.

Megérkezett, és nekem mint dupe illat nagyon bejön. 98% -ban hasonlít. Az eleje kissé alkoholos, de leszáradás után nagyon finom. Lelkiismeret furdalás nélkül fújom, az eredetit különleges hangulataimhoz tartogatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

Zsui

2016. november 16.

Lehet, hogy én romlott példányt kaptam, de nekem ez borzalmas. Érezni az eredeti illatot, de van mellette egy furcsa mellékillat amit nem tudok elviselni. A kukában landolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 16.

Ariel001

2016. június 29.

Az eredetibe szerettem bele menthetetlenül, de nem volt szívem kiadni rá a több tízezer ft-ot, több drága parfümöm is állt itthon akkor és nem is terveztem újabb parfümre költeni, így találtam rá erre. Nagyon hasonlít az eredeti parfümre, tartós is ( nyilván nem annyira mint az eredeti), ennyi pénzért pedig ajándék 100 ml, lelkiismeret furdalás nélkül fújkálom legalább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

adrica

2015. november 26.

Hát ízlések és pofonok, nekem egész korrekt utánzat. Nagyon édes, elég púderes, és tartós is. Sőt erőteljes. A párom nehezen viseli amikor kifújom, de ha épp akkor szimatol meg, amikor már lecsendesedik, akkor érdekes, tetszik neki. Szóval, valószínű a púderessége bejön neki is. Én az édessége miatt nem adok többet 3-nál, mert nekem már túl édes, de az eredeti is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

hjh666

2015. augusztus 5.

Gyenge kis semmiség. Nagy csalódás. Árához képest jobb utánzatok vannak....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Gyenge kis semmiség. Nagy csalódás. Árához képest jobb utánzatok vannak....

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal