J. Fenzi

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   2000 Ft

Michael Kors Sexy Amber parfüm utánzata

mmaryann

2019. július 24.

Huhhh... Kifújáskor valamennyire kellemes, na de utána? Elnézést attól, aki kedveli, de nekem annyira öregasszonyos illat, retro vonal, hogy azonnal ke kellett mosnom. Előnye, hogy piszok tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

Erika80

2019. március 2.

Kifújáskor erőteljes illata van, bár igazából nem egy gyorsan elillanó parfümről van szó, tehát egész jól kitart az erőteljes vonala, vannak akiknek már a nehéz illatok kategóriájába esik. Fás, enyhén balzsamos, szappanos illatú. Nekem a hintőpor is beugrik amikor szagolgatom. Olyan, mint egy frissen fürdetett és hintőporozott baba illata, csak kissé erőteljesebb kivitelben. Ahogy írják az eredeti illatnál, valóban hasonlít a Lux szappan illatára. Tiszta, virágos, fás illat.
Ennek az utánzatnak a neve talán jobban illik rá, mint az eredeti parfümé, mivel szerintem sem egy szexi illat inkább egy ápolt, tiszta nőé.
Nem kedvencem, de egyáltalán nem rossz. Eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Nem kedvencem, de egyáltalán nem rossz. Eltalálták.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Citral