J. Fenzi

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   1990 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

A Trussardi My Name utánzata.

Illatösszetevők: fehér ibolya, napraforgó, orgona, pézsma, ámbra és vanília

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Trussardi My Name utánzat: J.Fenzi Retruard My Life EDP 100 ml
Ár: 1500 Ft Foxival vagy MPL csomagküldövel , Eladó: umpalumpa
Állapot: Használt, kép szerinti mennyiség, Helyszín: --, fizetés: Posta, Foxi, Mpl az átutalás beérkezése után
Adrienn1024

2019. október 24.

Röviden összefoglalva: finom, kellemesen édes-púderes, megnyugtató.Stresszes munkakörben dolgozóknak kötelező!:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

pirospipacsocska

2019. október 23.

Az itteni jó vélemények alapján mertem megrendelni,mert sajnos az eredeti illatot nem ismerem.Szóval:felfújáskor nekem picit érdekes,kissé retrós illata van.Az eredetinél írták,hogy WU 2 samponhoz hasonlít,nekem is ez jutott az eszembe.De nagyon hamar elillan szerencsére ez,és utána valóban átalakul kicsit édeskés,lágy illatba.Ami nagy pozitívum számomra,hogy nincs benne pacsuli,praliné,mert ezektől megfájdul a fejem!Ami viszont kicsit szomorúsággal tölt el,az az,hogy 2 óra múlva már nem érzem magamon egyáltalán az illatot! 😔Ha erősen szimatolom a felsőmet,ott találok némi illat foszlányt!Aki nem kedveli az erős,orrbavágós illatokat,mindenképpen tegyen vele egy próbát!Így viszont a tartóssága miatt csak 4 csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

jazmera

2019. október 15.

Az eredetit csak csuklón teszteltem párszor. Tetszett, de nem annyira hogy kiadjak érte egy rakat pénzt. Viszont sokszor eszembe jutott, hogy milyen kis kedves, körbeölelő, krémes illat és jó lenne érezni. Elkezdtem kutakodni és mivel a Fenzi remek másolatokat készít, bátorkodtam bevállalni. Hát kérem még jobb is, mint az eredeti. De komolyan. Tényleg nincs óriási hatósugara, tehát teljesen irodabarát, de én érzem és az a lényeg. Nem akarom lefedni az irodát. Nagyon tartós viszont. Semmi szúrós, bántó nincs benne. Nagyon szerethető kis komfort illat, örülök, hogy megvettem! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Linnn

2019. október 9.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg látatlanban. Nekem nagyon, de nagyon, de nagyon nem. Valószínű, ez ízlés kérdése, de nekem olyan öregasszonyos, erős, szúrós szaga van. Semmilyen krémes, édes vonalat én fedezek fel benne. Sem magamon, sem máson nem szeretném többet érezni ezt a parfümöt.

Update 1 nappal később: Kifújáskor továbbra is egy valamilyen erős, szúrós, virágos katyvasz, majd 2 óra múlva a bőrön átváltozik egy kis édes sütibaba illathoz, de sajnos az már annyira bőrközeli illat, amit még magamon is alig-alig fedezek fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

petrevici

2019. július 13.

Itt olvastam róla. Fújtam az üzletben, majd otthagytam. Hétvége jött... alig vártam a hétfőt, hogy visszamenjek és megvegyem. Azóta fújkálom! 😊 Elvarázsolt a hmmm... elejétől a végéig... Tartós, puha, púderes. Naaaagyon jó! 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Ginatural

2019. július 4.

Teljesen belebolondultam ebbe az illatba, imádnivaló. Krémes, puha, selyem ölelésben lengi körbe a szobát is és a bőrömön is legalább 5 órát kibír. Az eredeti illat is tetszett és gondoltam nyárra ez pont jó kis púder illat, de sajnos az alig tartott rajtam 2 órát. Így kerestem meg ezt az alternatívát és a tartóssága is jobb, de szerintem az illat is. Az eredeti olyan kicsit semmilyen... enyhén hintőporos és nem nagy hatósugarú, de EZ hihetetlenül körbeölelő illat. Egy kicsit a kisbabák jutnak róla eszembe olyan kis szolid illat. Nagyon jóra sikeredett! Remélem a fenzi tovább gyártja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Kittyki

2019. június 17.

Gyengéd illat, visszafogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Gyengéd illat, visszafogott.

Erika80

2019. január 19.

2017. szept. 26. Bár erősnek tűnik, de csak egy ideig. Kb egy óra múltával csendesedik és egy édeskés, krémes illat marad a bőrömön. Egyáltalán nem rossz, de nem is a legkedveltebb illatom.

Update: Újra "ráéheztem" erre az illatra, így újfent vettem egyet belőle. Most jobban tetszik, mint amikor az első véleményt írtam róla. Változik az ember. :-) Nagyon finom, komoly, nőies illata van. Nem olcsó hatású, bár az évek alatt megtanultam, hogy nem feltétlen árfüggő az olcsó hatás.
Az eredeti illatot is megismertem azóta és azt mondhatom, hogy nagyon jól hozza azt az illatot és az élményt ez az utánzat, csupán egy csipetnyit az eredeti gyengébb. Ebben több "erő" van, ami viszont nekem kedvez, mert jobban szeretem az erőteljesebb illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Albertina

2018. október 4.

Update:
Egészen megszerettem. Feljebb kell csillagoznom. A titka, hogy csak 1-2 fújást szabad, azt is messzebbről. :) 4*

Valóban níveás illat, rajtam nagyon tartós. Szerettem volna szeretni, de egy idő után rajtam olyan keserű, kellemetlen, szúrós illata lesz, hogy nem tudom elviselni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Update:

sugarcane

2018. augusztus 5.

Mind külcsín, mind belbecs tekintetében, ezen az áron tökéletes.
Nagyon kellemes, lineáris, tiszta illat, mindenféle, az utánzatokra néha jellemző mellékzönge nélkül.
Tartós is, rajtam 6-7 órát simán kibír és ebben a nagy melegben sem csúszik szét.
Hűvösebb időben valószínűleg még jobb lesz.
Az eredetit nem ismerem, így az ahhoz való hasonlatosságát nem tudom megítélni, de az 5 csillag mindenképp jár neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Mind külcsín, mind belbecs tekintetében, ezen az áron tökéletes.
Hűvösebb időben valószínűleg még jobb lesz.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol