J. Fenzi

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Ár:   1990 Ft

Elizabeth Arden White Tea parfüm utánzat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

ZoeK

2021. október 16.

Szerk. 2.: D & G Light blueval rétegezve baromi ütős. ❤️

Szerk.: nem tudom, ez milyen, de a testpermet (!) változat brutál tartós! Pedig az én száraz bőröm könnyen ledobja az illatokat.

A testpermet változatot vettem meg, meglepően erős az illata egy fújás után is, olyan, mintha edt lenne. Az illat maga valóban eléggé maszkulin, de nagyon kellemes. Nem tudom mihez hasonlítani, az egyetlen illatjegy, amit meg tudok határozni benne, az a fás jegy. Sajnos tényleg nem tudom mihez hasonlítani, ilyen még nem történt velem, szóval ez talán nem túl informatív vélemény most... minden esetre édeskés és fanyar, maszkulin, fás leszáradású illatról van szó. Abszolút a teás, citrusos, Dolce & Gabbana Light blue, Elizabeth Arden teás illatok vonalat képviseli, akik ezeket szeretik, szerintem ezt is nagyon fogják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 16.

Szerk. 2.: D & G Light blueval rétegezve baromi ütős. ❤️

pirospipacsocska

2020. május 9.

Sajnos ez nem az én illatom!Kifújáskor számomra erős,friss citrusos illatú,majd leszáradást követően bár teás,zsályás illatúvá gyengül,de az én bőrömön teljesen maszkulinná válik .Szóval nem....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

Niki0215

2020. január 28.

Elizabeth Arden White Tea utánzata.....nagyon kellemes meglepetés volt, hogy sokkal tartósabb mint az eredeti, és teljesen ugyanolyan az illata.....Ár-érték arányban is kedvezőbb...Míg a White Tea nem tartott tovább rajtam 2-3 óránál tovább, ez simán kibír rajtam 10-12 órát.....Nagyon örülök, hogy rátaláltam, azt viszont bánom hogy annyi pénzt kiadtam az eredeti Ardenre..... Jó kis másolat, megér 5 csillagot. Ha lehet többet adnék....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Erika80

2018. november 1.

Nagyon kellemes, könnyed illat. Nem tolakodó, nem nagy szillázsú parfüm. Virágos, citrusos, friss illatvilág. Akik nem szeretik a feltűnő illatokat, de szeretik a frissebb aromákat, azoknak bátran ajánlom. Számomra nem kedvenc és nem is a legtartósabb, de az eredetije sem az.
Éppen ezért szeretem a jó féle utánzatokat. Rengeteg parfüm eredeti változatára nem költenék, ezeket viszont bátrabban tesztelgethetem, "kóstolgathatom". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Farnesol, Geraniol, Citronellol, Limonene, Coumarin, Benzyl Benzoate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.