Jacomo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az Art Collection trilógia #02-es tagjához Cécilia Carlstedt készítette a borítót. Ez a parfüm vonzó, titokzatos és gyermeki ártatlanságot hordoz magában.

Illatcsalád: orientális

Fejjegy: bergamot

Szívjegyek: tonkabab, liliom

Alapjegyek: pacsuli, ámbra, vanília, bőr

Myrtle

2020. január 25.

Nagyon különlees illatélmény, engem egy pincére emlékeztet, ahol boroshordók, fűszerek, régi bőr nyergek, és elfelejtett emlékek hevernek a sötétben. A tonkától az egész kap egy finom, bársonyos, gourmet jelleget, de a bőr miatt mégsem ehető dolgokra asszociálok, hanem egy nemes, ódon pincére.Csak most érkezett, és ismerkedési fázisban vagyunk, de egyelőre nagyon szeretem, bár semmilyen más illathoz nem tudom hasonlítani. Ki fogom próbálni az Art collection másik két darabját is, megmozgatták a fantáziám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

a12smuk

2016. március 27.

Ő volt a mesterhármas 2.darabja nálam.....Kedvelem a bőrös illatokat,ez kifejezetten kellemes,bőrös-füstös,lágyan vaníliás.Rajtam némi marcipán és Play-doh körítéssel :-)
A tartóssága nem túl jó,mint ahogy a kollekció többi darabjának sem,-legalább is rajtam,-de kit érdekel:-)
A 9-es a befutóm,így ő 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 27.

A 9-es a befutóm,így ő 4.

Lingling

2015. október 18.

Kezdem érteni a Jacomo Art Collection iránti rajongást :) Egy 100ml-s példányra sikerült szert tennem itt a KM-en. Örülök a nagy kiszerelésnek, mert így nagyon sokáig élvezhetem kivételes illatát. Imádom a bőrös-füstös-vaníliás vonalat, és ez a parfüm ezt képviseli. Mostanában ilyen illatokat keresek, így nem is kérdés, hogy ő lett az új kedvencem :) Tartósság szempontjából nem tartozik a legjobbak közé, de az illat mindenért kárpótol. És igen, én is kíváncsi vagyok a másik 2 illatra! :) A #09 már úton van felém ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

2015. július 30.

Első fújásra marcipánmassza. Utána elkezd füstösödni. Aztán előjön a bőrös akkord is, és a tonkabab érzéki melegsége. Nagyon finom, már-már gourmand jellegű, emellett bőrös-füstös, és nagyon szépen egyensúlyban vannak benne a füstös-bőrös és a majdnem-gourmand jelleg. Az én bőrömön nem lesz túl nagy a hatósugara, és a tartóssága sem a legjobb, de vannak illatok, melyek szépsége annyira megigéz hogy ezt elnézem nekik, és ő közéjük tartozik. Különleges, "orrbamászó" illat, őszre muszáj lesz beszereznem valahogy, valahonnan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

gerbaud

2012. november 8.

Határozottan örülök, hogy ez a sorozat csak három tagból áll, mert eddig kettőből kettőt imádok. Elsőre meghökkentő volt, olyan élethűen és intenzíven áradt az igazi puha bőr illata, mindezt a pacsuli és a vanília intenzív édességével karöltve. Kissé füstös is, mintha valaki finom szivart szívna a háttérben, majd lágy kávéillat is felbukkan, na meg a liliom. Semmi kuszaság, merő harmónia, de nem a hétköznapi módon. Varázslatos utazás egy fiatal alkotóművész műhelye, az otthona, majd egy irodalmi kávéház között. Lenyűgöző ez is, igazi niche minőség, kimondottan addiktív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.