Jacomo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

A Jacomo kollekció legszínesebb darabja, dobozára Stina Persson készítette az illusztrációt, aki erős piros és narancs színekkel dolgozott, melyek kihangsúlyozzák a parfüm zamatos jegyeit.

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegyek: amalfi citrom, narancs, rózsaszín bors

Szívjegyek: mangó, praliné

Alapjegyek: szantálfa, fahéj, vanília

Ár: 6800 + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 50ml / képen látható mennyiség, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+700 Ft)
Kardvirág

2016. június 17.

Elsőre nekem ez az illat durva, mint a pokróc. Lehet adok még neki esélyt, mert a #08-al is úgy voltam, hogy elsőre nem tetszett, azután meg beleszerettem, de ez...annyira vártam a vélemények alapján....
Amit a javára írok, hogy ez nem olyan amikor rajtam van, hogy azt érzem parfüm van rajtam, hanem hogy illatom van. Nem tudom jobban megfogalmazni, számomra a legtöbb parfümnek van egy "parfüm szaga", ami engem zavar. Lehet, hogy valami tartósító vagy valami szintetikum, amit beléjük raknak. Na ebben ezt nem érezni és igazán különleges illat, tényleg nem jön szembe, de akkor is pokróc. Most. Nekem. Így elsőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

lizuka122

2015. december 28.

Ebből a parfümből sikerült 10ml-t vennem itt a KM-en, Az illatot nagyon a magaménak érzem. Aztán rendeltem egy külföldi oldalról, csak sajnos a 9 helyett a 8-as lett belőle. Azóta sem találom a kedvencemet. Kérlek benneteket, aki tudja, hol lehet rendelni, írja meg itt a közösben!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 28.

a12smuk

2015. október 12.

Bocsánatkéréssel tartozom az előttem szóló kedves Hölgynek,mert én voltam az,aki orvul levadásztam előle eme kis csodát:))))Mentségemre szolgáljon,hogy hasonlóan jártam mint ő,és azt hittem már soha nem lesz az enyém.......Az illatról pedig mindent elmond az,hogy úton van hozzám belőle a következő,100 ml -s üveg!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Linalool, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Citral, Geraniol