Jasön

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogibaba, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

Moringa

2018. január 13.

Nagyon szertem a Jasön termékeket. Imádom a csomagolását, az illatát, és magát a márkát. Sajnos viszont nem éreztem az izzadás csökkentő hatását elég intenzíven. Nekem nem probléma mert nem vagyok erős testszaggal “megáldva” de lehet, hogy másnak ez gond. Vegtére is egy izzadásgátlónak az lenne a dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

bogibaba

2014. január 8.

Nagyon jo levendula illata van es szerintem a hatasa is eleg jo egy natur kozmetikumhoz merten.Nyaron melegebb napokon max 1-szer kell ujra kenni a nap felenel,de akkor tenyelg kitart az esti zuhanyig.Mar tobbszor vettem ilyet mas illatban is,nekem bevallt,hozzateszem nem tartom maga nagyon izzados tipusnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin