Jeanne Arthes

Ár:   2820 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Fej: cukornád, vad eper, fekete tea

Szív: bazsarózsa, viola, frézia, málna, rózsa

Alap: szantálfa, borostyán, cédrus, musk

Jeanne Arthes Boum EDP CANDY LAND
Ár: 1500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: Pár fújás hiány, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta

Bettii98

2020. március 31.

Párizsban kaptam 100ml-es kiszerelést. Az illata finom kis virágos, de a tartóssága 0 sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Erika80

2019. november 15.

Kellemes, gyümölcsös-virágos, aranyos, fiatalos és vidám illat. Igazából olyan, mint egy gyümölcsös tea egy kis virággal megspékelve. Nem egy nagyvad, nem a komolysága az erőssége, de kellenek ilyen aromák is. Ki mit szeret. Nekem ez a könnyed részleg is bejövős. Tetszik. Bár nem óriási hatósugarú, bőrközelivé válik, de rajtam tartós. Több óra elteltével is meg-megcsap az illata. JÓ!
Update: Elég rövid idő alatt unalmassá vált számomra. Fényévekkel jobb illataim vannak, inkább azok után nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Edina1313

2018. október 20.

Kellemes kis gyümis-virágos parfüm, 2000Ft-ért jutottam hozzá a 100ml-es kiszereléshez. Jó választás volt, nem igazán tartós, de ilyen mennyiségből bátran lehet újra fújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

adrica

2018. április 19.

Olyan lágy öblítő hatású. Tényleg nem komoly, inkább gyerekeknek, kis diákoknak tudnám elképzelni. Illetve még talán azoknak, akik nem szeretik a direkt parfümöket. Aranyos kis illat. A nevével egyáltalán nem értek egyet, a Lovely sokkal jobb lett volna, mert tényleg az. Vagy a Simple.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

jns.melinda

2018. január 30.

Ez igazán, jo fiatalos illat. Szerintem leginkább az AVON Wink-jére hasonlít, vagy ez rá, ezt még nem öntöttem el. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

pomme

2016. szeptember 17.

Gyümölcsös-vizes kis semmiség, 16 év alattiakon tudom elképzelni, pedig én imádom a gyerekes illatokat, de ez sajnos nem csak gyerekes, hanem olcsó hatást is kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

sotterkr

2015. április 28.

Az első parfümöm volt pár éve és teljesen megbolondított. Sajnos azóta sehol se találok... egyszerűen imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Lyral
Színezékek: CI 14700

Színező anyag. (Piros)