Jeffree Star Cosmetics

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: thesmell, Módosítva: 2019. december 12.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Extrém módon pigmentált highlighter, hogy úgy ragyogj, mint egy világítótorony. Arcon, szemen és testen is használható, kevés is elég belőle. Szárazon és nedvesen is alkalmazható a kívánt intenzitás elérése érdekében.

Vegán, zsírkő-, állatkísérlet-, parabén- és gluténmentes termék.

Árnyalatok: Ice Cold, Peach Goddess, King Tut, Mint Condition

Ár: 10.000 Ft , Eladó: vanna0803
Állapot: Új, Helyszín: Szentendre, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, valamint Szentendrén és környékén
Jeffree Star Skin Frost Highlighter - Neffree
Ár: 9000 Ft (postaköltséggel együtt) , Eladó: candy28
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után ajánlott postán maradó

zsuska11

2021. augusztus 17.

Princess cut színem van. Az arcomon gyönyörűen mutat a termék. Egy csillagot viszont levontam, mert sajnos utazás közben darabjaira esett a highlighter, amit rendszeresen kell öntözzek alkohollal, hogy ne legyen teljesen por állagú, mert úgy életveszélyes mennyiséget is fel lehetne vinni. Így is vigyázni kell vele, több anyag felvitele esetén látszik a csillogás a Holdról is. Sajnos a tégely műanyag zsanérja is megadta magát, lassan ki kell találjam mibe költöztessem át. Mennyiségre amúgy iszonyat sok, két éve van meg, és szerintem még a negyede se fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

scisneros

2020. október 22.

Több árnyalatot is megvettem, szerintem életem végéig elég lesz :D Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 22.

Több árnyalatot is megvettem, szerintem életem végéig elég lesz :D Imádom!

mnikc

2020. május 6.

A Peach Goddess arnyalatot vasaroltam meg , szerintem mindent elmondok azzal hogy : az osszes highleghteremnel bucsut mondtam , es ugy vagyok vele minek is vennek masikat ha van Ő.
Tokeletes a szine az en hulla feher boromon is.
Szuper tartos , fix+-al pedig igazi vizes hatas erheto el

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Tokeletes a szine az en hulla feher boromon is.
Szuper tartos , fix+-al pedig igazi vizes hatas erheto el

Cryinn

2020. február 16.

Gyönyörüen csillog, és nem adja ki a bör textúráját. Ebben sem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Gyönyörüen csillog, és nem adja ki a bör textúráját. Ebben sem csalódtam.

Jane

2020. február 9.

Ice cold árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Csak ismételni tudom az előttem szólók véleményét: csodás hatás, hatalmas kiszerelés, tartósság, nagyszerű formula, és minőség jellemzi ezt a highlightert. Nem olcsó de megérte beruházni rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 9.

emeseee6

2019. október 23.

A King Tut van meg. Csodás highlighter,egy húzással is rendben van,és a végtelenségig lehet fokozni (én általában 2t viszek fel). A mennyiség besz@rás,sose fogom elhasználni :D Megéri az árát teljes mértékben,és ha valaki nem szereti nagyon váltogatni a highlightereket,szerezzen be egy ilyet,és kb 5 évre le van tudva a highlighter kérdés :D Azt az egyet sajnálom,hogy nagyrészük inkább fehér/világos bőrhöz passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

AlexandraJ

2019. május 24.

Ez tipikusan az a highliter amiről két utcácval arrébb is kiszúrják, ha jövök :D Nyilván fel lehet vinni szolidabban is, tehát ki hogyan szereti, de egy ilyenre mindenkinek szüksége van :)
Princess cut árnyalat van meg, de esélyes, hogy a testvérei is csatlakoznak! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Princess cut árnyalat van meg, de esélyes, hogy a testvérei is csatlakoznak! ;)

_-Mia-_

2019. április 12.

Elsöre csak a Peach Goddess jött velem haza. Aztan az Ice Cold es a Sarcophagus is ott sirt nekem a boltban :))))) Azt hiszem, ezzel el is mondtam mindent. Minimum egy _kell_. _mindenkinek_. :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

SzL

2019. március 5.

Nekem a Regina George árnyalat van meg, és ez tökéletesen olyan mint amit a név is takar. Brutálisan pink, hatalmas csillámok, szuper fény. Személy szerint én imádom, leginkább a színébe szerettem bele.
Magáról a termékről: ha csak simán beleérintem a legyező ecsetet kicsit kevés festéket vesz fel egyszerre, de szerintem egy ennyire erős színnél ez egy pozitívabb dolog. Mert építgetni nagyon jól lehet, és így biztos nincs az, hogy elsőre annyira sok kerül fel, hogy le kell mosni vagy bohócos. Ha picit befújom az ecsetem pl Mac Fix+ al akkor viszont egyből kicsit erősebben veszi fel a színt. De szerintem lehet vele kis enyhe rózsaszín fényt is adni az arcnak, nem csak nagyon durva látványos highlightot lehet elérni.
A tartósságát én nagyon szeretem, szerintem szuperül tart jó pár órán át, egy teljes bulit kibír. (Persze általában mindig fixálom is.)
Nem egy olcsó mulatság (nyilván a nevet is fizetjük részben), de az is igaz hogy hatalmas mennyiség, szuper jó csomagolás, hatalmas tükör. Ez az árnyalat pedig különösen olyan amit nem lehet minden drogéria polcain megtalálni így szerintem megéri az árát.
Összességében én teljesen elégedett vagyok vele, és újra venném ha elfogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Összességében én teljesen elégedett vagyok vele, és újra venném ha elfogyna.

pinkyy

2019. január 28.

Ice Cold árnyalatban vettem meg, nagyon szeretem. De ez az árnyalat tényleg nagyon fehéres, így szerintem világosabb bőrre jobban passzol, kivéve persze, ha pont a fehér-hatás a cél :) Már megvan pár éve, majdnem minden nap használom, és alig látszik rajta a használat, szerintem soha nem fog elfogyni :) Az arccsontomra legyező ecsettel, az orrom hegyére, szám tetejére és a szemzugomban pedig az ujjaimmal szoktam használni. Nagyon szeretem, hogy nem csillámos, hanem inkább fémes-fagyos hatása van, mivel nem szeretem a nagy csillámokat magamon.Tényleg minden fillért megért, a csomagolása a nagy tükörrel nagyon praktikus és csajos lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.