Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: thesmell, Módosítva: 2018. december 14.

Ár:   $29
Lelőhely:   Marionnaud

Extrém módon pigmentált highlighter, hogy úgy ragyogj, mint egy világítótorony. Arcon, szemen és testen is használható, kevés is elég belőle. Szárazon és nedvesen is alkalmazható a kívánt intenzitás elérése érdekében.

Vegán, zsírkő-, állatkísérlet-, parabén- és gluténmentes termék.

Árnyalatok: Ice Cold, Peach Goddess, King Tut, Mint Condition

Ár: 5000 , Eladó: Hippike
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel, előreutalás, utánvét
Ár: 8900 , Eladó: MakeupMarket
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, személyes átvétel, foxpost, posta
AlexandraJ

2019. május 24.

Ez tipikusan az a highliter amiről két utcácval arrébb is kiszúrják, ha jövök :D Nyilván fel lehet vinni szolidabban is, tehát ki hogyan szereti, de egy ilyenre mindenkinek szüksége van :)
Princess cut árnyalat van meg, de esélyes, hogy a testvérei is csatlakoznak! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Princess cut árnyalat van meg, de esélyes, hogy a testvérei is csatlakoznak! ;)

_-Mia-_

2019. április 12.

Elsöre csak a Peach Goddess jött velem haza. Aztan az Ice Cold es a Sarcophagus is ott sirt nekem a boltban :))))) Azt hiszem, ezzel el is mondtam mindent. Minimum egy _kell_. _mindenkinek_. :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

SzL

2019. március 5.

Nekem a Regina George árnyalat van meg, és ez tökéletesen olyan mint amit a név is takar. Brutálisan pink, hatalmas csillámok, szuper fény. Személy szerint én imádom, leginkább a színébe szerettem bele.
Magáról a termékről: ha csak simán beleérintem a legyező ecsetet kicsit kevés festéket vesz fel egyszerre, de szerintem egy ennyire erős színnél ez egy pozitívabb dolog. Mert építgetni nagyon jól lehet, és így biztos nincs az, hogy elsőre annyira sok kerül fel, hogy le kell mosni vagy bohócos. Ha picit befújom az ecsetem pl Mac Fix+ al akkor viszont egyből kicsit erősebben veszi fel a színt. De szerintem lehet vele kis enyhe rózsaszín fényt is adni az arcnak, nem csak nagyon durva látványos highlightot lehet elérni.
A tartósságát én nagyon szeretem, szerintem szuperül tart jó pár órán át, egy teljes bulit kibír. (Persze általában mindig fixálom is.)
Nem egy olcsó mulatság (nyilván a nevet is fizetjük részben), de az is igaz hogy hatalmas mennyiség, szuper jó csomagolás, hatalmas tükör. Ez az árnyalat pedig különösen olyan amit nem lehet minden drogéria polcain megtalálni így szerintem megéri az árát.
Összességében én teljesen elégedett vagyok vele, és újra venném ha elfogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Összességében én teljesen elégedett vagyok vele, és újra venném ha elfogyna.

pinkyy

2019. január 28.

Ice Cold árnyalatban vettem meg, nagyon szeretem. De ez az árnyalat tényleg nagyon fehéres, így szerintem világosabb bőrre jobban passzol, kivéve persze, ha pont a fehér-hatás a cél :) Már megvan pár éve, majdnem minden nap használom, és alig látszik rajta a használat, szerintem soha nem fog elfogyni :) Az arccsontomra legyező ecsettel, az orrom hegyére, szám tetejére és a szemzugomban pedig az ujjaimmal szoktam használni. Nagyon szeretem, hogy nem csillámos, hanem inkább fémes-fagyos hatása van, mivel nem szeretem a nagy csillámokat magamon.Tényleg minden fillért megért, a csomagolása a nagy tükörrel nagyon praktikus és csajos lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Lina14

2018. december 28.

az ice cold van meg. nagyon látványos, natúr napokon nem is szoktam felrakni, viszont egy erősebb sminkhez nagyon passzol. krémes az állaga, szépen oszlatható, építhető. nem nagyon találkoztam más márkáva, ahol van olyan forula ami akár megközelíti ezt, abszolút megér minden fillért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

dorkaww

2018. december 9.

Princess Cut árnyalatban vettem meg a Marionnaudban. Hát őszintén szólva ez az a termék ami tényleg azt nyújtja ami a márkanév mögött van. Minőség, jó áron. Vékony rétegben érdemes felvenni mert brutál pigmentált. Ecsettel könnyen eloszlatható de az arányokkal tényleg oda kell figyelni különben csillog villog az ember mint egy diszkógömb. Minden forintját megérte mert annak ellenére hogy majd 11 forint, sose fog elfogyni :D még akkor se ha fürödnék benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

fanniblue

2018. szeptember 5.

Régóta be akartam szerezni a Regina George árnyalatot, ami az az igazi erős, Jeffree-s Pink :)
Gyönyörű ez a szín, szép a finish, node hová is fogom én használni ezt a brutál nagy pink highlightert? :'D -ami extrémen pigmentált, tehát nem csak a fénye pink. Szerintem fotózásokhoz, extrém sminkekhez szuper lesz. Szépen eldolgozható, talán kicsit darabos, de meg lehet oldani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

mea8

2018. július 26.

Amikor megrendeltem Siberian gold árnyalatban, azt gondoltam, hogy egész nyáron ezt fogom használni és már alig vártam, hogy megérkezzen. Ennek ellenére szinte sose nyúlok hozzá, hatalmas csalódás volt számomra, a csuklómra swatcholva gyönyörű, de az arcomra sehogy sem tudom szépen felvinni, pedig próbálkoztam többféle módon is. A végeredmény darabos, olcsó hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

andrea91

2018. július 8.

Nem rossz, de sok jobb van. Engem kifejezetten zavar a merete. Az hogy nem lehet elhasznalni, nem kifejezes. Ha sminkes lennek, egesz munkaidot kitolto kliensmennyiseggel, akkor fogyna el egy elet alatt kb. Szoval hat Koszi hogy ennyit kapunk de minek? nekem csak egy van, egy masikat eladtam, tobb szint baratnomnel probaltam, minoseguk eltero, van ami szepen siman eldolgozhato van ami barhogy ugyeskedek darabos marad. Ami a hatast illeti baromi közönséges eros mind, ezert a méretével forditottan aranyos a hasznalat gyakorisága:D altalaban ennel egyszerubb a bennem uralkodó eleterzes:) emiatt nem vonok le, a marka olyan mint o, ez igy termeszetes, az pedig hogy ez nem en vagyok nem az o hibaja, igy is tul sok olyan marka marad ahol elverhetem a penzem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

MargitSchwarz

2018. május 15.

Most jött meg a deep freeze. Óriási mennyiség, és tényleg extrémen pigmentált. Viszont könnyen el tudom dolgozni, hogy tényleg csak a csillogás maradjon meg belőle.
Kipróbáltam szemhéjpúderként is, egyelőre úgy néz ki, működik. Nem akarok impulzusvásárolni, úgyhogy próbálom viaazafogni magam, de erősen szerelmes vagyok a peach goddess, meg a levander snow árnyalatba is. Bár ez utóbbi folyton verseng a Neffree-vel. Hasonlóak. Várok még azért, mert ennyire nincs szükségem. A józan eszem tudja, de az önismeretem meg azt, hogy úgyis fogok még venni. Ilyen ez a Jeffree függőség. Igazából még egy termékében sem csalódtam, pedig azért van jópár. Jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.