Jeffree Star Cosmetics

Ár:   7155 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony textúrájának köszönhetően könnyen felvihető ajakrúzs, mely tökéletesen fed, és órákon át tartós marad. 100% vegán, parabén- és gluténmentes állatokon nem tesztelt termék.

29 árnyalatban kapható

1900.- Jeffree Star Velour Liquid Lipstick
Ár: 1900.- , Eladó: xszemyx
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Orosháza, fizetés: Foxpost, posta
Ár: 5500 , Eladó: Enjy.333
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, III., fizetés: --

Szabina565

2022. március 29.

Egyszerűen imádom, tartós, ivásnál nem jön le. Kellemes illata is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 29.

Egyszerűen imádom, tartós, ivásnál nem jön le. Kellemes illata is van.

Serpentina

2022. február 4.

Megvan a kék csomag, ami 8 db mini Jeffree rúzst tartalmaz (Drug Lord, Ice Tray, Jawbreaker, Blue Velvet, Abused, Diamond, Titanic, Medusa - ezekről majd ott bővebben.)
Őszintén? 🤷🏻‍♀️
Hatalmas reményeket fűztem hozzá, tűkön ülve vártam, ehhez képest… annyira NEM ájultam el…
Úgy gondoltam, ha ennyien hypeolják, tényleg professzionális minőségűnek kell lennie… hát 😕, habár nem 100%-os csalódás, ezt én személy szerint nem tudom megerősíteni. 👎🏼😬🤯
Hozzátenném, a színek mind gyönyörűek, ebből a szempontból egyikre sem lehet panaszom. Rendkívül pigmentáltak és egy mozdulattal felkenhetőek (kivéve a 2 exkluzív csillámost, amik kicsivel több építést igényelnek), nem kell sokat vacakolni velük. Nincs parfümös-cukorkás illata, enyhe mesterséges festék szaga van, ami hamar elillan, így nem elviselhetetlen. Habár megszárad, nem szilárdul kopogós mattra, a velúros jelző valóban találóbb, amit a nevében is hordoz. Kényelmes, viselhető textúrája van, nem szárítja ki az ajkaimat, és könnyebb eltávolítani, mint a legtöbb hasonló rúzst. Eddig csillagos ötös… lenne…
Felkenés után instant boldogság, és ezt az összes árnyalatról elmondhatom. VISZONT nem telik el fél óra, és az ajkak szélén elkezd felpuhulni, majd darabokban kopni az anyag, ami rettenetesen zavar. 😡😡😡 Lehet, hogy aki messziről lát, észre sem veszi, de ez akkor is frusztráló és egyáltalán nem esztétikus.
Amikor ezzel szembesültem, köpni-nyelni nem tudtam! 🤦🏻‍♀️ Ha nem tudnám, hogy biztosan eredeti, nem akarnám elhinni. Igaz, hogy a száj többi részén szépen tartja magát, viszont a széleken nagyon csúnya lesz rekord idő alatt. Persze, ha megfelelő színű ajakceruzát használunk alá azon a részen, némileg orvosolja a problémát, de azért ebben az árkategóriában, ilyen hiperszuper profi cuccnak kikiáltott dologtól jóval többet vár el az ember, szerintem jogosan. Arról ne is beszéljünk, hogy maszk alatt az a terület konkrétan “felszívódik”.
Nem fogok hazudni: MILLIÓKKAL JOBB ajaktermékek vannak ennél a piacon, és sokért még bankot sem kell robbantani! A Catrice, Aden, Maybelline, NYX folyékony matt rúzsaim EZERSZER tartósabbak nála és EGYIK SEM csomósodik vagy kopik a széleken. Ezt ajánlom minden érdeklődő figyelmébe, mielőtt megbánja, hogy elszórta rá a pénzét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 4.

Őszintén? 🤷🏻‍♀️

Black Fairy

2021. november 9.

Unicorn blood van meg. Se az illata, se az aplikátor kialakítása nem tetszik, nem tudok elég precízen dolgozni vele - ezeket még elnézném neki...
...DE csíkosan, foltosan fed, akármeddig várok kifeszített ajkakkal, amint normál helyzetbe kerül a szám, beleül az összes ráncba. Konkrétan magától elkezdett lemászni a számról, nem viccelek, csupán beszédtől úgy néztem ki, mintha valami olajosat ettem volna, szépen a szám belsejéről is eltűnt teljesen meg a szám felett és alatt is elkenődött...röhejes. Azt nem tudom, hogy evést ivást hogy bírja, nekem maszk nélkül, sima beszéd mellett 2 (KETTŐ!!!) óra alatt sikerült szétkenődnie a szám körül mindenhol. A tartósságát még talán lehet esetleg meg is bocsájtanám (NEM), de addig is ronda, amíg rajtam van.
Az ajkaimat egyébként rendszeresen radírozom és hidratálom, úgyhogy ezt egy elég jól karbantartott ajkon hozta össze, és szerencsére nem is éreztem, hogy szárít...

Pocsék.

(Persze tudnék alá primert használni, ami a gagyi rúzsokat is fenttartja meg használhatnék ajakkontúrt is, de ennyi pénzért NEM VAGYOK hajlandó "dolgozni" azért, hogy jobb legyen...ennyi pénzért magától kellene legalább használható minőségűnek lenni, ez pedig nem az. Ha az 1600 forintos folyékony rúzs kibír rajtam 6 órát, és még szebben is kopik, nem hiszem, hogy olyan rémesen nagy elvárás lenne ettől a vacaktól, hogy legalább picit működjön.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Pocsék.

vattacukorfalat

2021. október 29.

Annyira szeretném szeretni. Gyönyörűek a színek, könnyű felvinni, gyorsan és tényleg mattra szárad, tartós. Viszont az én számat nagyon kiszárítja :( Kibír 7-8 órát is a szín, de akkor már amiatt csúnya, mert nagyon szárazak alatta az ajkaim. Rövid, 2-3 órás programokra tudom csak használni őket emiatt. Nem színárnyalat függő, mert egyszerre berendeltem ötöt (hiba volt) és mindegyikkel ezt tapasztalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

Theodora

2021. szeptember 24.

Kezdjük az elején: tökéletes!
1. Az applikátor pont annyi mennyiséget vesz fel, amennyi kényelmesen elég az ajkakra. Nekem nem annyira kicsi az ajkam, de hogy lehet így kitalálni? Hihetetlen.
2. Nagyon szépen lehet dolgozni az applikátorral, nem szükséges hozzá ceruza, ecset stb.
3. Azt írja a doboza, hogy 60 mp alatt szárad meg teljesen, ez reálisnak tűnik, addig pedig kényelmesen lehet javítgatni, kenegetni.
4. Nekem a Redrum van meg, csodálatos mélypiros szín. Szóval felkenem, megszárad és olyan lesz az ajkam kinézete, mint amikor a matt rúzsokat photoshoppolják a marketing anyagra. Egyszerűen nem akartam elhinni, amit látok. És cserébe nem érzek ebből szinte semmit. Hogyan lehetséges mindez? Mintha nem lenne semmi az ajkamon, nincs semmi húzódó, szárító stb. érzés.
5. Elég tartós. Bírja az ivást, evést, utóbbit mérsékelten. De bármikor újra lehet kenni leszedés nélkül, nem okoz kellemetlen érzést, mivel nem csinál vastag réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Kezdjük az elején: tökéletes!

Rekassav

2021. július 25.

Nagy rúzsmániás vagyok, kedvenc márkám.Jól fed, gyorsan, de nem túl gyorsan szárad, nem szárít túlzottan és nagyon tartós.Próbáltam sok más márkát, de abszolút kedvenc, a színválasztékról nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Madi

2021. március 6.

Jelenleg a piacon kapható folyékony rúzsok közül talán ez a legjobb. Többségében nagyon jó minőségűek, nyugodtan merek enni-inni velük. Sajnos van némi eltérés az árnyalatok között, volt olyan szín, ami irtó olcsónak hatott felkenve, csíkozott, csúnyán kopott, ugyanakkor a legszebb, legtartósabb folyékony rúzsom is Jeffree Star.
Anno miután az első vásárlásomnál csalódtam a termékben, évekig rá sem néztem, majd újabb próbát tettem és megkedveltem. Nagyon fontos, hogy hogyan és mivel alapozol alá, ahogy az is, mivel viszed fel. Nem mindenkinek olyan a szája, hogy egy mozdulattal ki tudja festeni a termék applikátorával, én is jobban szeretem rúzsecsettel felvinni, akkor sokkal szebb az eredmény, hiszen precízebben lehet és mennyiségre is jobban érzem, hogy hova mennyi kell, mint azzal a bolyhos, bumszli applikátorral, ami amúgy is elég sok festéket felvesz.
Ha nem jött be elsőre, én azt mondom, tegyél vele még egy próbát, talán csak idő kell, míg belejössz, vagy az árnyalat nem tartozott a jobbak közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Lina14

2021. március 6.

a birthday suit van meg. nagyon kellemes viselet, nem szárít, tartós. szép színek is vannak. az applikátor is jó, az állaga s szépen eloszlatható, és nem annyira drága. ha valamelyik másik szín megfog, mindenképp beszerzem.
update:
sajnos nagyon hamar megváltozott az állaga, sokkal sűrűbb, mint egy korrektor és a pigmentációja jó, de oxidáldik, illetve kb minden alkalommal máshogy néz ki amikor felrakom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

update:

Dorcikahh

2020. október 18.

Oh my God! árnyalat, a Shane Dawsonos kollaborációból. Egyrészt olyan érzés, mintha semmi nem lenne a számon, ez a legkényelmesebb rúzsom, és a szín is telitalálat, és intenzív, viszont egy evéstől már megkopik. És vállalhatatlanul csúnyán kopik. Feleennyiért is van kényelmes rúzsom ami ezerszer tartósabb és minimálisan és gyönyörűen kopik. Féláron vettem, viszont szinte teljesen használhatatlan.
Már amikor felkenem sem szép, nem lehet precízen felvinni, és 20 perc múlva már száraz darabkás undormány az egész, a szám nem száraz, de ez az egyetlen folyékony rúzsom, ami mégis extrém módon annak mutatja. Borzalom. A szaga is fura, de ez már nem annyira fontos...ha esetleg még látom féláron Beauty bayen, szerintem kipróbálok egy másik árnyalatot, ami nem ebből a kollaborációból van, az hátha jobb lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

kozmixkitti

2020. július 1.

Az örök kedvenc rúzsom. Unicorn Blood árnyalatban van meg és ez a tökéletes téli mélybordó szín. Odavagyok érte! Nem
Csak a szín gyönyörű, de tartós is, egy nap maximum 1x-2x kenem újra evés után, de akkor is csak azért, hogy teljesen tökéletes legyen. Akárhányszor viselem mindig megdicséri valaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletesebb információ a smartskincare-en.