Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: Orshe
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Pécel, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalás után.
Ár: 3500 Ft/db , Eladó: kkatatonia
Állapot: ecsettel próbált, Helyszín: Esztergom, Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel, banki előre utalás
mnikc

2019. június 17.

Pont egy olyan akciot fogtam ki hogy 2 termek eseten a 2. 40-al olcsobb , igy a piros bundle szett melle jott meg velem a Gemini arnyalat 😍 a tokeletes szin szamomra , a formula tokeletes , nem kopik , nem ragad es megsem kopogos , szinte nem is erzem hogy a szamon van ,az aplikator nagyon szuper kialakitasu tokeletesen rafekszik a szamra , konnyen kenheto vizesebb formula , gyorsan szarad, biztos lesz tobb armyalatom is meg nagy kiszerelesben ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

AlexandraJ

2019. május 24.

Egyszerűen tökéletesek, A folyékony rúzsok😍
3 árnyalatom van: Calbasas (ez egy teli találat lehet bárkinek, ez egy sötétebb, barnás nude), Unicorn blood (nagyon mély sötét vörös, számomra igazi szerelemszín), Rose matter (világosabb, rózsaszínes nude, ő a legújabb a családban)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Egyszerűen tökéletesek, A folyékony rúzsok😍

Sophia15151515

2019. május 19.

A Candyass és Deceased árnyalatok büszke tulajdonosa vagyok. Gyorsan száradnak, nagyon tartósak. Egyáltalán nem bántam meg hogy megvettem,annak fényében ráadásul nem hogy állatkísérlet mentesek. Azt kell,hogy mondjam még a Huda folyékony rúzsoknál is jobb,nem látszanak benne ,,vonalak”,mivel nem szárítja az ajkakat. Egyenletesen kopnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

EnyediF

2019. április 21.

Már nagyon régóta kerestem barnás-narancsos árnyalatú rúzst, mire végre megtaláltam itt KM-en. A pumpkin pie árnyalat egyszerűen tökéletes. A felvitele nagyon könnyű, elég egy réteg, és teljes fedést ad. Külön kiemelendő a vizes hatás. Már sok folyékony rúzst próbáltam, de ez a legjobb.
Tetszik továbbá hogy nem kevés termék van benne.
Remek kiegészítője lesz az anastasia beverly hills modern renaissance palettámnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Tetszik továbbá hogy nem kevés termék van benne.

_-Mia-_

2019. április 7.

Mannequin es Christmas cookie: tökeletesek, nem "rancosodnak", kavet reggelit többfogasos ebedet tulelnek, csokalloak, nagyjabol semmi nem fog ki rajtuk. Ha reggel fel8kor felteszem, este 8kor a micellas vizes vattakoronggal szedem le. Mielött hasznalnam öket, Jeffree epres szajradirjaval keszitem elö a terepet, ami meglepö modon azt is megelözi, hogy kicserepesedjenek az ajkaim a ruzs alatt.

Birthday suit: nagyon szep szin. Ennyi is a pozitivum. "Csikosodik", repedezik, ivastol is kopik nemhogy evestöl, ket bögre tea utan siman ujra kell kenni mert a szajam belsejen kopik. Nem csokallo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

pottomkattus

2019. március 16.

Doll Parts
6 csillagos. A legtökéletesebb matt folyékony rúzs ever. Utálom a matt rúzsokat, de ez... Kopogósra szárad, semmi az égvilágon le nem szedi, de mindeközben olyan, mintha nem lenne semmi az ajkamon. Nem szívja ki az életet a számból, tényleg kényelmes. És a színe fantasztikus! Szeretnék még beszerezni belőle az biztos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Doll Parts

Amadea

2019. március 16.

Korábban egyáltalán nem érdekeltek a Jeffree Star termékek, taszított a rózsaszín, csillagokkal tarkított csomagolás, meg a folyékony rúzsokat se szerettem.
Aztán kíváncsiságból leütöttem egy mini Rose Mattert és átszakadt a gát. Biztos ismeritek a ráébredést: ja, hogy ilyen egy jó folyékony rúzs/szemhéjpúder/alapozó/stb.! Na, ez az érzés kapott el, meg persze a további gyűjtögetés vágya. Jelenleg három árnyalat birtokosa vagyok.
Könnyen terül, nem ügyetlenkedem vele, nem folyik szét és az evés-ivás utáni maradék diszkréten eltávolítható. Nem szárít és nem lesz betonkemény, fél méter vastag, foltos réteg a végeredmény.

A swatchokkal szemben ez esetben is szükségeltetik három lépés egészséges távolság. A Rose Matter rajtam sokkal világosabb, szinte narancsba hajlik, a Calabasas szinte barna nude, de abszolút vállalható módon. A Jeffree Who? sötétebb rózsaszín, teljesen szerelmes vagyok bele és még a csomagolása is tetszik, nem forrórózsaszín, hanem fehér, arany csillagokkal körbelőve két kiló holo csillámmal teleszórva, jaj, nagyon szép. Mivel sötétebb árnyalat, ezért felvitelkor óvatoskodóbb a kezem, de az esetleges hiba könnyen korrigálható és nagyon szépen kopik, a nagyja túlélt egy szendvicset és egy bögre meleg teát, pedig nem óvatoskodtam.

Nem hittem volna, hogy ez a márka ennyivel magával ragad (azóta lett highlighterem és szemfestékem is, hohó), de örülök, hogy még meg tudom magam lepni.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

sokkismalac

2019. március 7.

5 arnyalat van meg, 3at nagyon szeretek (Saggitarius, Gemini, Thick as Thieves). A Unicorn Blood tartossaga csalodas, lehet, rossz batchbe nyultam bele, a Chrysanthemum meg nagyon streaky, bar ez ennyire vilagos arnyalatoknal benne van a pakliban. Legjobban akkor tartanak, ha szajalapozozas nelkul 2x vegigmegyek, a szinek nagyon szepek, olyan szinek is jol allnak, amikbe ketelkedtem volna a netes kepek alapjan. zerintem az ar is oke ilyen minosegnel, igazabol a Unicorn Blood huzza le nalam egy csillaggal, az a klasszikus "konturosodo" folyekony ruzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

abicicaaa

2019. március 6.

Soft Serve
Itt jutottam hozza csere altal, igazabol a szin annyira nem erdekelt, nagyon kiszerettem volna probalni a formulát. Hat, utana kellett volna néznem jobban :D
Nagyon világos korallos, barackos, rikító szinrol van szo. Bortonusomhoz abszolút nem passzol, hiaba vilagos a borom, furin nez ki rajtam.
Nagyon remelem hogy csak a szin kenyessegebol adodoan ilyen rossz a termék formulaja, mert ennel a lovelys folyekony ruzsom fenyevekkel szebb. Patchy, nem szarad meg normálisan, ha vekony, ha vastagabb rétegben kenem, ragad osszevissza.
Az egyetlen technika amivel hordhato is, ha nagyon keves mennyiseget eltapogatok az ujjbegyeimmel a szamon. Igy egy friss, tavaszias nyarias, nem annyira intenzív szint kapok.
Ez igy 1* lenne, de nem akarom elhinni hogy a tobbi is ilyen rossz. Be kell szerezzek egy masik szint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

Soft Serve

bugeyes

2019. március 6.

Celebrity skin árnyalatban vettem meg kontúrceruzájával együtt az oldalon keresztül. Nagyon jó ez a szín, szuperül kihasználható, és az applikátornak is nagyon jó a kialakítása. Könnyen felvihető, eldolgozható az ajkakon, bőven elég egy réteg, mert a pigmentációja is atom. Viszonylag gyorsan szárad, nem ragad, tapad, de érezni, hogy az ajkakon van, sajnos nem a legkönnyedebb viselet számomra matt ajakrúzsok terén, és picit szárít is, pedig hidratálok orrba-szájba. Azért nem bír ki egy egész napot, étkezések során azért kopik, de nem vállalhatatlan formában. Mivel találkoztam már bombabiztos, kényelmes matt ajakrúzzsal, ezért nem tudok max csillagot adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.