Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

Ár: 1800 , Eladó: shopaholic98
Állapot: 1-szer, kézen próbált, Helyszín: Pápa , fizetés: Postázom is
Top Shelf Jeffree Star Velour Liquid Lipstick 2ml MINI
Ár: 1590 , Eladó: _-Mia-_
Állapot: Egyszer, ecsettel próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel Ujpesten/Budapest belvarosban lehetseges, ritkan jarok a Delinel/Nagyvarad ternel Pesten es ritkan Sopronban is. Postazas elöre utalas utan, ar a postai dijszabas szerint, melyet a feltüntetett ar nem tartalmaz.
bigdaybeauty

2020. február 18.

Anna Nicole árnyalatban vásároltam meg, és minden várakozásomat felülmúlta. Először is a szín!!! Telitalálat lett! Élénk, de mégsem közönséges, egy rétegben is tökéletesen fed. Az állaga nagyon jó, folyékony rúzs és teljesen matt, de nem szárít, kényelmes viselet, nem kezd el leperegni, lehámlani darabokban. Érdemes előtte azért ajakradírt használni. Simán egy ebédet is kibír úgy, hogy maximum belül kezd el egy pict kopni. Nap végén olajos lemosóval viszont pillanatok alatt leszedhető. Az applikátor szivacsában van egy s alak, emiatt sztem még könnyebb felvinni szépen, még szájceruza nélkül is. Ezért az árért szerintem mesés, Kylie és ABH folyékony rúzsainál mérföldekkel jobb. Sajnos leejthettem és a bugyirózsaszín műanyag kupak úgy törött el, hogy nem vettem észre, hogy kiszárad, de ennek ellenére nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

samelike

2020. január 14.

Két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok.
Christmas cookie: számomra a tökéletes matt mindennapi szín. Nude árnyalat, tartós és viszonylag ragaszkodó is. Nyilván egy komolyabb étkezést nem bír ki, a belső ajkakról hamarabb megkopik. Kellemes viselet és nem szárítja szét a szám. Nagyon szuper az árnyalat!
Deceased: egy frissebb szín a gyűjteményemben. Különleges mély szürkés lilás hideg árnyalat, régóta vágytam rá. A különlegességéből adódóan ritkábban kerül elő. Egy igazi nagy vad, ragaszkodó típus a halászlé meg sem kottyant szuperül fennmaradt. Barátkozom a színnel, szeretném többet hordani. Ha lehet azt írni viselése még kellemesebb, mint a fentebb említett Christmas cokkie-nak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok.

hanni

2020. január 3.

régóta ki akartam próbálni, úgyhogy black friday alkalmával megrendeltem, és nagyon jól tettem, imádom. nagyon jól, könnyen felvihető, száradás után olyan, mintha semmi nem lenne a számon, nem is lehet érezni. nagyon jó tartós, nem kell attól félnem, hogy elkenem esetleg egy óvatlan mozdulattal. mindezek mellett gyönyörű is, nagyon szép a szín (christmas cookie van meg), kicsit sötétebbnek tűnik rajtam, mint vártam, de még így is egy nagyon jó nude szín, egy teljesen egyszerű, minimál sminket is más szintre helyez. biztos veszek még több színt is belőle (pl. calabasassal régóta szemezek, de mindig out of stock sajnos), nagyon meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Marcipancica

2019. november 30.

Szeretem is meg nem is. Egyrészt elképesztően tartós, képtelenség tőle megszabadulni - a jó értelemben, ha ezt kenem fel biztos, hogy egy percig sem kell aggódnom az ajkaim miatt. Azonban nagyon mattra szárad, ha kicsit is cserepes az ajkam azt nagyon kihansógsúlyozza, beleül az apróbb ráncokba. Nagyon kiszárítja a számat. Ennek ellenére bulikba csak ezt viselem, de alaposan rá kell készülnöm/utána alapos ápolást igényelnek az ajkaim. Szépek a színek is, de számomra kicsit harsányak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

fritz.aniko

2019. november 20.

Nekem az androgyny van meg. Nem terveztem, hogy megveszem, de balesetek előfordulnak :D
Nagyon jó minőségű, bírja az éjszakázást evés- ivást. Nem kell óránként nézegetni, hogy mi van vele és ez nekem a legfontosabb.
Kicsit szárít, de nem vészes.
(Infó annak aki barnás nude árnyalatot szeretne: Lovely K lips barnája hozza ugyanezt olcsóbban VISZONT tapasztalat, hogy a Jeffree rúzsok majdnem minden árnyalata penge,míg a Lovely K lips más árnyalata középszerű.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Kicsit szárít, de nem vészes.

preka

2019. november 7.

hat igen, A folyekony ruzs!! verhetetlen formula, nem ragad es nem is szarit. nekem az illata is nagyon tetszik. gyonyoru szinek, mindenki talal a bortonusanak megfelelo nude-ot, kicsit orultebb szineket. az applikator is szuper. csillagos otos. barmikor viselem, mindenki dicseri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

emeseee6

2019. október 30.

Ez egy igazán kiváló rúzs,a második legjobb amit csak próbáltam. Sok tekintetben első,de a tartóssága és ellenállósága (ami nálam a legfontosabb) egy 8-10eurós drugstore maybelline-nek a legjobb ever (jó vicc bakker).

NAGYON egyszerű dolgozni vele,az applikátor remek,könnyű a rúzs,gyorsan szárad,de azért nem azonnal,remekül fed,nem csíkoz. Nem ragad,annyira könnyű,mintha ott sem lenne az ajkakon. Nem is szárít különösebben. Evésnél belülről kopik nyilván,de legalább a szalvéta (ésszel használva persze) nem keni el. (na az azért baromi vicces,hogy ráírják a dobozra kerüld a zsíros ételeket...Öcsém az lenne a cél,hogy olyan rúzst alkoss,ami minél jobban teljesít ilyen környezetben is,nem az hogy akkor egy falatot sem eszem ha rúzs van az ajkaimon...:D :D :D )

Megvan az Androgyny,amire általában azt írják túl sötét,na nekem kicsit túl világos és kicsit túl szürkés,de még belefér jó kis univerzális szín. És hálisten sötétedik azért kicsit 10-20perc után.

Calabasas: szintén 1-2 árnyalattal sötétebbre gondoltam,de ez is sötétedik picit idővel szerencsére.Remek nappali jolly joker szín.

Szóval azért a színekkel óvatosan. A redrumot v a wifeyt meg tuti megveszem. Vennék még többet,de mind v vmi barnás/hullás nude,vagy vmi neon/extrém. Ezt kicsit sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

mnikc

2019. október 21.

Pont egy olyan akciot fogtam ki hogy 2 termek eseten a 2. 40%al olcsobb , igy a piros bundle szett melle jott meg velem a Gemini arnyalat 😍 a tokeletes szin szamomra , a fo , nem kopik , kissé ragad de nem vészes, nem az kopogos fajta, szinte nem is erzem hogy a szamon van ,az aplikator nagyon szuper kialakitasu tokeletesen rafekszik a szamra , konnyen kenheto vizesebb formula , gyorsan szarad, biztos lesz tobb arnyalatom is meg nagy kiszerelesben ☺️

Update : folyamatos hasznalat utan picit szaritanak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Update : folyamatos hasznalat utan picit szaritanak

StellaStar95

2019. október 16.

A Beautybay-ről jutottam hozzá féláron, már nagyon régen ki akartam próbálni. Hát, én azonnal beleszerettem! A Yes Ma'am árnyalat van meg, de biztos vagyok benne, hogy más árnyalatokat is be fogok szerezni tőle! Tartós, egyáltalán nem szárít, nem kell alá ceruza, nekem úgy tűnik, hogy optikailag gyönyörűen megnagyobbítja az ajkakat. Evést, ivást bírja. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

annami21

2019. október 11.

Ha liquid lipstick, akkor Jeffree Star. Nagyon tartós, az evés/ivást is jól bírja, nem szárít, hatalmas választék és gyönyörű színek vannak. Nyugodtan lehet bízni a webshop képekben, mert rendesen be van fotózva minden árnyalat, akár több bőrszínen is. Abszolút megéri, főleg Beauty Bay Black Friday-on.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.