Jeffree Star Cosmetics

Ár:   7155 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony textúrájának köszönhetően könnyen felvihető ajakrúzs, mely tökéletesen fed, és órákon át tartós marad. 100% vegán, parabén- és gluténmentes állatokon nem tesztelt termék.

29 árnyalatban kapható

Ár: 4000 , Eladó: shopaholic98
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Pápa , fizetés: Family Jewels árnyalat, csak swatcholtam. Előre utalás után postázom, Személyes átvétel Pápán lehetséges. :)
Ajándék!! Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipstick
Ár: Ajándék , Eladó: ViKimi
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

Nichole07

2024. január 9.

Ennél jobb folyékony matt rúzzsal nincs tapasztalatom. Alig szárít és azt is csak órák múlva, egy rétegben is szépen fed, csak olajos lemosó vagy zsíros ételek hatására kenődik, amúgy lemosni is lehetetlen.
Redrum és Designer blood árnyalatokban van meg, előbbi egy igazi élénkpiros, egy évvel a felbontás és rendszeres használat után is hibátlan az állaga, magában úgy 5-6 óráig marad szép, de primerrel és ceruzával az egész napos családi karácsonyt és a hozzá tartozó vacsorát is kibírta korrekció nélkül. A Designer blood viszonylag frissebb szerzeményem, szépen pigmentált sötét bordó, ceruza nélkül kicsit elmászik, de simán kibír egy munkanapot korrekció nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 9.

fulepregi

2023. november 25.

Én erre a rúzsra esküszöm. Fekete rúzs a magyar piacon egyáltalán nem kapható, vagy silány minőségűek. Ez viszont nálam a top 1. A fedése valami isteni, a fekete színt egyszer is elég felkennem, nem fed csíkosan, csodálatosan pigmentált. Tartós is, ha nagyon fogdosnám a számat, elkenődne picikét, de ezt megbocsátom neki, mivel egyáltalán nem szárítja agyon a számat mint a többi szupersokáigfentmaradó rúzsom. Azt is szeretem benne, hogy inkább bársonyos hatást kelt a rúzs, és nem száraz redőkbd beleült mattot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 25.

AkInImOd

2023. augusztus 8.

Régóta agyaltam azon, hogyha lehetne egy rúzsom Jeffree-től, az melyik lenne. Végül a Psychedelic Circus kollekció Clown Blood árnyalatára csaptam le, ami egy gyönyörű szép matt málnapiros szín - ne tévesszenek meg a képek online, mert korántsem olyan finom korallbabás, annál azért sokkal élénkebb. Elvileg használat előtt érdemes felrázni, de én ezt eddig nem tettem meg - lehet emiatt volt a legelső felvitel kicsit csíkos, ami azóta nem fordult elő. Picit építeni kellett, és egy telt, jó fedésű eredményt kaptam cserébe eddig minden alkalommal, ceruza nélkül. Abszolút kényelmes viselni, nem húz, nem nehéz és nem okoz poros érzetet az ajkakon, nem ül bele a repedésekbe, ráncokba sem. Hagyni kell megszáradni, és akkor egész csókálló, de a durvább smacizást nem fogja bírni ez sem. :) Olajos ételekkel és ivással szemben viszont egészen ellenálló, ami miatt minden elismerésem. A csomagolása egyébként fantasztikus, de a kupaktól kicsit féltem az elején, mert furcsán záródott, ez azóta megoldódott. Az illata mennyei finom, gyümölcsös créme brülére emlékeztető.

Nem tudom, hogy vennék-e még tőle rúzst, de ha csak ez az egy lesz tőle a készletemben, akkor is teljesen elégedett és boldog leszek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 8.

Dorcikahh

2023. január 8.

2 szín található meg a kollekciómban: a Pumpkin Pie, és Oh my God! árnyalat, a Shane Dawsonos kollaborációból. Előbbi egy narancssárga, enyhe rózsaszín csillámokkal, utóbbi pedig egy nagyon durva világos rózsaszín. Könnyű precízen felvinni ceruza nélkül is, imádom az applikátorát. Egy rétegben tökéletesen fed, és étkezéssel együtt is szinte hibátlanul kibír 8 órát is. Érzésre olyan, mintha nem lenne semmi a számon. Szép matt finish. Hibátlanul és nagyon enyhén kopik, nem lesz darabos. Egy tökéletes rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 8.

moonflower

2022. május 19.

A Celebrity Skin a kedvenc mindennapi nude árnyalatom. Mininálisan szárít, viszont cserébe egész nap fentmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

Szabina565

2022. március 29.

Egyszerűen imádom, tartós, ivásnál nem jön le. Kellemes illata is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

Egyszerűen imádom, tartós, ivásnál nem jön le. Kellemes illata is van.

Serpentina

2022. február 4.

Megvan a kék csomag, ami 8 db mini Jeffree rúzst tartalmaz (Drug Lord, Ice Tray, Jawbreaker, Blue Velvet, Abused, Diamond, Titanic, Medusa - ezekről majd ott bővebben.)
Őszintén? 🤷🏻‍♀️
Hatalmas reményeket fűztem hozzá, tűkön ülve vártam, ehhez képest… annyira NEM ájultam el…
Úgy gondoltam, ha ennyien hypeolják, tényleg professzionális minőségűnek kell lennie… hát 😕, habár nem 100%-os csalódás, ezt én személy szerint nem tudom megerősíteni. 👎🏼😬🤯
Hozzátenném, a színek mind gyönyörűek, ebből a szempontból egyikre sem lehet panaszom. Rendkívül pigmentáltak és egy mozdulattal felkenhetőek (kivéve a 2 exkluzív csillámost, amik kicsivel több építést igényelnek), nem kell sokat vacakolni velük. Nincs parfümös-cukorkás illata, enyhe mesterséges festék szaga van, ami hamar elillan, így nem elviselhetetlen. Habár megszárad, nem szilárdul kopogós mattra, a velúros jelző valóban találóbb, amit a nevében is hordoz. Kényelmes, viselhető textúrája van, nem szárítja ki az ajkaimat, és könnyebb eltávolítani, mint a legtöbb hasonló rúzst. Eddig csillagos ötös… lenne…
Felkenés után instant boldogság, és ezt az összes árnyalatról elmondhatom. VISZONT nem telik el fél óra, és az ajkak szélén elkezd felpuhulni, majd darabokban kopni az anyag, ami rettenetesen zavar. 😡😡😡 Lehet, hogy aki messziről lát, észre sem veszi, de ez akkor is frusztráló és egyáltalán nem esztétikus.
Amikor ezzel szembesültem, köpni-nyelni nem tudtam! 🤦🏻‍♀️ Ha nem tudnám, hogy biztosan eredeti, nem akarnám elhinni. Igaz, hogy a száj többi részén szépen tartja magát, viszont a széleken nagyon csúnya lesz rekord idő alatt. Persze, ha megfelelő színű ajakceruzát használunk alá azon a részen, némileg orvosolja a problémát, de azért ebben az árkategóriában, ilyen hiperszuper profi cuccnak kikiáltott dologtól jóval többet vár el az ember, szerintem jogosan. Arról ne is beszéljünk, hogy maszk alatt az a terület konkrétan “felszívódik”.
Nem fogok hazudni: MILLIÓKKAL JOBB ajaktermékek vannak ennél a piacon, és sokért még bankot sem kell robbantani! A Catrice, Aden, Maybelline, NYX folyékony matt rúzsaim EZERSZER tartósabbak nála és EGYIK SEM csomósodik vagy kopik a széleken. Ezt ajánlom minden érdeklődő figyelmébe, mielőtt megbánja, hogy elszórta rá a pénzét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

Őszintén? 🤷🏻‍♀️

Black Fairy

2021. november 9.

Unicorn blood van meg. Se az illata, se az aplikátor kialakítása nem tetszik, nem tudok elég precízen dolgozni vele - ezeket még elnézném neki...
...DE csíkosan, foltosan fed, akármeddig várok kifeszített ajkakkal, amint normál helyzetbe kerül a szám, beleül az összes ráncba. Konkrétan magától elkezdett lemászni a számról, nem viccelek, csupán beszédtől úgy néztem ki, mintha valami olajosat ettem volna, szépen a szám belsejéről is eltűnt teljesen meg a szám felett és alatt is elkenődött...röhejes. Azt nem tudom, hogy evést ivást hogy bírja, nekem maszk nélkül, sima beszéd mellett 2 (KETTŐ!!!) óra alatt sikerült szétkenődnie a szám körül mindenhol. A tartósságát még talán lehet esetleg meg is bocsájtanám (NEM), de addig is ronda, amíg rajtam van.
Az ajkaimat egyébként rendszeresen radírozom és hidratálom, úgyhogy ezt egy elég jól karbantartott ajkon hozta össze, és szerencsére nem is éreztem, hogy szárít...

Pocsék.

(Persze tudnék alá primert használni, ami a gagyi rúzsokat is fenttartja meg használhatnék ajakkontúrt is, de ennyi pénzért NEM VAGYOK hajlandó "dolgozni" azért, hogy jobb legyen...ennyi pénzért magától kellene legalább használható minőségűnek lenni, ez pedig nem az. Ha az 1600 forintos folyékony rúzs kibír rajtam 6 órát, és még szebben is kopik, nem hiszem, hogy olyan rémesen nagy elvárás lenne ettől a vacaktól, hogy legalább picit működjön.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Pocsék.

vattacukorfalat

2021. október 29.

Annyira szeretném szeretni. Gyönyörűek a színek, könnyű felvinni, gyorsan és tényleg mattra szárad, tartós. Viszont az én számat nagyon kiszárítja :( Kibír 7-8 órát is a szín, de akkor már amiatt csúnya, mert nagyon szárazak alatta az ajkaim. Rövid, 2-3 órás programokra tudom csak használni őket emiatt. Nem színárnyalat függő, mert egyszerre berendeltem ötöt (hiba volt) és mindegyikkel ezt tapasztalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

Theodora

2021. szeptember 24.

Kezdjük az elején: tökéletes!
1. Az applikátor pont annyi mennyiséget vesz fel, amennyi kényelmesen elég az ajkakra. Nekem nem annyira kicsi az ajkam, de hogy lehet így kitalálni? Hihetetlen.
2. Nagyon szépen lehet dolgozni az applikátorral, nem szükséges hozzá ceruza, ecset stb.
3. Azt írja a doboza, hogy 60 mp alatt szárad meg teljesen, ez reálisnak tűnik, addig pedig kényelmesen lehet javítgatni, kenegetni.
4. Nekem a Redrum van meg, csodálatos mélypiros szín. Szóval felkenem, megszárad és olyan lesz az ajkam kinézete, mint amikor a matt rúzsokat photoshoppolják a marketing anyagra. Egyszerűen nem akartam elhinni, amit látok. És cserébe nem érzek ebből szinte semmit. Hogyan lehetséges mindez? Mintha nem lenne semmi az ajkamon, nincs semmi húzódó, szárító stb. érzés.
5. Elég tartós. Bírja az ivást, evést, utóbbit mérsékelten. De bármikor újra lehet kenni leszedés nélkül, nem okoz kellemetlen érzést, mivel nem csinál vastag réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Kezdjük az elején: tökéletes!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.