Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

Ár: Színhez kötve , Eladó: cludi
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest,Debrecen, fizetés: Foxpost, személyesen Budapest vagy Debrecen
Ár: 4000 Ft , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Örkény, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. október 18.

Oh my God! árnyalat, a Shane Dawsonos kollaborációból. Egyrészt olyan érzés, mintha semmi nem lenne a számon, ez a legkényelmesebb rúzsom, és a szín is telitalálat, és intenzív, viszont egy evéstől már megkopik. És vállalhatatlanul csúnyán kopik. Feleennyiért is van kényelmes rúzsom ami ezerszer tartósabb és minimálisan és gyönyörűen kopik. Féláron vettem, viszont szinte teljesen használhatatlan.
Már amikor felkenem sem szép, nem lehet precízen felvinni, és 20 perc múlva már száraz darabkás undormány az egész, a szám nem száraz, de ez az egyetlen folyékony rúzsom, ami mégis extrém módon annak mutatja. Borzalom. A szaga is fura, de ez már nem annyira fontos...ha esetleg még látom féláron Beauty bayen, szerintem kipróbálok egy másik árnyalatot, ami nem ebből a kollaborációból van, az hátha jobb lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. október 18.

kozmixkitti

2020. július 1.

Az örök kedvenc rúzsom. Unicorn Blood árnyalatban van meg és ez a tökéletes téli mélybordó szín. Odavagyok érte! Nem
Csak a szín gyönyörű, de tartós is, egy nap maximum 1x-2x kenem újra evés után, de akkor is csak azért, hogy teljesen tökéletes legyen. Akárhányszor viselem mindig megdicséri valaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Akossbunny

2020. június 29.

Az I'm nude szín tulajdonosa vagyok,ami először megijesztett mert nagyon,de nagyon nude szín és én,mint nagyon fehér bőrű ember féltem,hogy nagyon hülyén fog kinézni,de hálistennek nem.Nekem szép pigmentált a szín,de nem elég tartós azért evésnél,ivásnál kopik.Azért bevallom,kicsit többet vártam tőle,de összességében nem rossz.Szép mattra szárad,de az én számat szárítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

Etta22

2020. június 23.

Nagyon csalódott vagyok. Régóta szerettem volna egyet beszerezni, megleptem magam szülinapomra. Rengeteg folyékony matt rúzst kipróbáltam már, szóval van viszonyítási alap. Gemini árnyalatban vettem meg, sajnos nem az a szín amit szerettem volna, de az nem volt készleten. Magamon sem olyan, mint amilyen swachokat néztem, de ettől el tudnék vonatkoztatni, hiszen a netes rendelés sokszor lutri. Ami pozitívum, hogy tényleg mattra szárad, és viszonylag észrevétlen marad az ajkakon, illetve nem ragad. Nagyjából itt ki is merül a dolog. Az applikátora egyáltalán nem precíz, és nem is a legjobb a pigmentáltsága. Legalábbis ennek az árnyalatnak biztosan nem. Evést ivást minimálisan sem bírja. Érdekes módon nekem nem darabokban kopik, hanem, valahogyan "elmászik", 1-2 óra múlva már az állam közepe is olyan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Vivih

2020. május 19.

Régóta szerettem volna egy Jeffree rúzst, most sikerült is beszereznem az Androgyny árnyalatban. Azt kell mondjam, hogy nem csalódtam, gyönyörű, tartós, krémes, gyorsan szárad, és kevésbé szárít, mint a többi folyékony rúzs. Ahogy többen írták előttem, az aplikátorával éppen a kellő mennyiséget lehet felvinni. Az illata kellemes púderes. Ha valaki gondolkozik a vásárláson, ne tegye, ő a nagy Ő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Maze

2020. április 15.

Már gondolkoztam korábban, hogy rendeljek a hivatalos oldalról de addig húztam, hogy múltkor megláttam a Douglas webshopjában és azonnal megrendeltem. A Cherry Wet árnyalat tetszett a legjobban a Douglas elérhető kínálatából. A színe gyönyörű, nagyon erősen pigmentált hibátlanul mutat a számon, tartós. Nagyon kevés is elég a tökéletes fedéshez. Szárításról még nem tudok beszámolni teljesen, mert nem volt több órán keresztül rajtam. Igen mutatós egyébként, szó szerint virít, egyáltalán nem visszafogott. Viszont azt elmondhatom, hogy annyira erős, hogy micellás vízzel alig bírtam levakarni (naiv próbálkozás) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

lulley93

2020. február 27.

Nem szeretem a folyékony rúzsokat, a klasszikus rúzsokra szavazok. Persze, ez a formulva tartósabb és sokszor erősebb fedésű, de szárít és kiemeli a ráncokat. Sok folyékony rúzst próbáltam (a vásárlásukkal már leálltam egy ideje, mióta tudom, hogy egyszerűen nem szeretem a formulát, de annyira népszerű, hogy mindenhonnan öntik ajándékként a folyékony rúzsokat, nincs egy goody bag folyékony rúzs nélkül), és ez a legeslegjobb mind közül. Ez szárít a legkevésbé és ez mutat a legszebben. Tartós természetesen. A termék 5 csillagot érdemel. Még nem vettem meg nagyban (szerintem nem is fogom) egyiket sem, de 3 mini bundle-öm van, a nude, a rózsaszín-piros és az új lila.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

bigdaybeauty

2020. február 18.

Anna Nicole árnyalatban vásároltam meg, és minden várakozásomat felülmúlta. Először is a szín!!! Telitalálat lett! Élénk, de mégsem közönséges, egy rétegben is tökéletesen fed. Az állaga nagyon jó, folyékony rúzs és teljesen matt, de nem szárít, kényelmes viselet, nem kezd el leperegni, lehámlani darabokban. Érdemes előtte azért ajakradírt használni. Simán egy ebédet is kibír úgy, hogy maximum belül kezd el egy pict kopni. Nap végén olajos lemosóval viszont pillanatok alatt leszedhető. Az applikátor szivacsában van egy s alak, emiatt sztem még könnyebb felvinni szépen, még szájceruza nélkül is. Ezért az árért szerintem mesés, Kylie és ABH folyékony rúzsainál mérföldekkel jobb. Sajnos leejthettem és a bugyirózsaszín műanyag kupak úgy törött el, hogy nem vettem észre, hogy kiszárad, de ennek ellenére nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

samelike

2020. január 14.

Két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok.
Christmas cookie: számomra a tökéletes matt mindennapi szín. Nude árnyalat, tartós és viszonylag ragaszkodó is. Nyilván egy komolyabb étkezést nem bír ki, a belső ajkakról hamarabb megkopik. Kellemes viselet és nem szárítja szét a szám. Nagyon szuper az árnyalat!
Deceased: egy frissebb szín a gyűjteményemben. Különleges mély szürkés lilás hideg árnyalat, régóta vágytam rá. A különlegességéből adódóan ritkábban kerül elő. Egy igazi nagy vad, ragaszkodó típus a halászlé meg sem kottyant szuperül fennmaradt. Barátkozom a színnel, szeretném többet hordani. Ha lehet azt írni viselése még kellemesebb, mint a fentebb említett Christmas cokkie-nak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok.

hanni

2020. január 3.

régóta ki akartam próbálni, úgyhogy black friday alkalmával megrendeltem, és nagyon jól tettem, imádom. nagyon jól, könnyen felvihető, száradás után olyan, mintha semmi nem lenne a számon, nem is lehet érezni. nagyon jó tartós, nem kell attól félnem, hogy elkenem esetleg egy óvatlan mozdulattal. mindezek mellett gyönyörű is, nagyon szép a szín (christmas cookie van meg), kicsit sötétebbnek tűnik rajtam, mint vártam, de még így is egy nagyon jó nude szín, egy teljesen egyszerű, minimál sminket is más szintre helyez. biztos veszek még több színt is belőle (pl. calabasassal régóta szemezek, de mindig out of stock sajnos), nagyon meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletesebb információ a smartskincare-en.