Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viirag99, az összetevőket feltöltötte: MargitSchwarz, Módosítva: 2018. június 27.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,4 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Jeffree Star 2018-as nyári kollekciójának része. A Velour Liquid Lipstick rúzsok teljesen mattra száradnak, nagyon pigmentáltak, teljes fedést és hosszan tartó hatást nyújtanak anélkül, hogy kiszárítanák az ajkakat.

Vegán és állatkísérlet-mentes termék.

8 árnyalatban kapható

lisbeth10

2019. július 22.

Régóta követem Jeffree Star-t és régóta szerettem volna kipróbálni a folyékony rúzsait
Tavaly augusztusban aztán vettem a bátorságot és beauty bay-ről megrendeltem a Cherry wet árnyalatot
Nagyon könnyen fel lehet vinni az ajkakra, intenzív színű, jól fed, hamar megszárad és, alig érezhető,
hogy a szádon van. Tökéletesen mattra szárad meg

Update: A szám sarkából sajnos hamar lekopik, a Calabasis árnyalattal összehasonlítva kicsit jobban kopik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

hogy a szádon van. Tökéletesen mattra szárad meg

PastelGuppie

2018. augusztus 24.

Cherry wet és Coral Fixation van meg, a formulája szerintem kicsit jobb a Coral Fixation árnyalatnak ,könnyű vele dolgozni és szép élénk narancs árnyalat. Anna Nicole is meg van , féltem hogy a kettő nagyon hasonlít majd. Anna Nicole pirosas narancsos, ez meg igazi mandarin szín. Cherry Wet egyik dupeja a Okurr lehetne a Kylie Cosmeticstől ami szintén meg volt régebben és imádtam azt a pirosas rózsaszín cseresznyés árnyalatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

MargitSchwarz

2018. június 27.

Annyira vártam, hogy kijöjjön ez a kollekció! És nem bántam meg, hogy megvettem. A Thirst Trap árnyalatot választottam, mert egyedül azt tudtam elképzelni hétköznapi használatra, a többi mind alkalmi, abból meg nekem már van elég. Ez is hozza a szokásos ötcsillagos Jeffree minőséget, egy rétegben is tökéletesen fed. Így is feltűnő azért, de ha csak egy rétegben kenem fel, akkor abszolút vállalható vele egy irodai smink. Ha két réteget kensz, akkor mehetsz vele bulizni. Egyszóval ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.