Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: x3Doma, Módosítva: 2017. november 27.

Ár:   $29
Lelőhely:   Marionnaud

Jeffree Star 2017-es nyári kollekciójának highlightere, mely két árnyalatban kapható:

• Crystal ball
  • Summer snowcone

Vegán, zsírkő(talc)-állatkísérlet-parabén-és gluténmentes termék.

Brioche

2018. december 3.

Nagyon vártam már ezt a terméket, de a színén kívül sajnos csalódás volt. Nagyon darabos, hullik, porzik, és nem is igazán tartós. A csomagolása csodálatos, és a mennyisége is sok, de sajnos keresnem kell majd egy másikat, amit szépen lehet használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

nemesfalvi.adel

2017. december 31.

A crystal ball volt meg, de elég nagy csalódás volt. Nagyon kellemetlen darabos, nehezen kezelhető az állaga. Az ecset alig vesz fel valamit, nehéz szépen eloszlatni és nagyon gyorsan"eltűnik" az arcomról. Sajnos a sima skin frostok sem a barátaim, de ez a formula kifejezetten rosszra sikerült szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

NewEngland

2017. december 11.

Nekem csak a Crystal Ball van meg, előtte használtam jópár highlightert (high end és drogériás is volt bőven) de az én hófehér arcomhoz nagyon furcsán hatott nem egy. Ez szerencsére nagyon szép felvitelt biztosít, remek formulája van ennek is (habár az Ice Cold valóban jobb egy kicsit), és színben is azon kevés 3-4 highlighterem közé tartozik, ami a legszebben mutat kis sápadt arcocskámon. Összességében nagyon elégedett vagyok a termékkel, a csomagolása pedig nagyon szép, hatalmas kompakt, rengeteg terméket is kapunk ráadásul. Ha elfogy (valaha is:D) biztos megtartom, akkora tükör van benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

WednesdayAddams

2017. augusztus 28.

Mindkét árnyalatot beszereztem, és az egyik hatalmas szerelem, a másik pedig hatalmas csalódás.
A Summer Snowcone - hiába ijesztően sárga első ránézésre -, gyönyörűséges arany, ráadásul nem túl sötét, így világos bőrön is remekül mutat. Nagyon pigmentált, nincsenek benne böhöm csillámok, ugyanolyan kiváló formula, mint Jeffree állandó highlighterei. Teljes szerelem.
Ellenben a Crystal Ball, háááát... Iszonyatosan száraz a formulája, konkrétan kézzel swatcholva olyan, mint a krétapor... Arcon is valahogy olyan túl vastag, poros, mű hatású. Nem a sietős reggelekre való, mert jó sokat kell vele szenvedni, hogy normálisan nézzen ki, na meg háromszor annyit kell belőle használni, mint a többiből. Ja és nagyon porol, minden tiszta csillám lesz tőle. Duokrómnak se igazán mondanám, igazából én csak a fehér színét látom, sehol semmi pinket. Egyedül abban tér el az Ice Coldtól, hogy az inkább aranyos fényű, míg ez ezüstös. Már ha lehet azt fénynek nevezni, hogy olyan, mintha csillámot öntöttél volna az arcodra egy csíkban, ami ráadásul minden pórusodat annyira kihangsúlyozza hogy még a NASA központban is látják...
Jeffree töltött fel swatcholós képet róla az instájára, érdemes azt megnézni, ott elég jól látszik milyen a textúrája ennek a highlighternek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Hidratálók: Caprylyl Glycol