Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $12   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: Naddlina, Módosítva: 2018. január 17.

Ár:   $12
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Ajakápolók

Jeffree Star 2017-es nyári kollekciójának cukros ajakradírja, mely 3 ízben kapható:

• Narancs szóda
  • Dinnyés rágó
  • Kék málnás nyalóka

Vegán, állatkísérlet-parabén-és gluténmentes termék.

PastelGuppie

2019. február 17.

Watermelon gum van meg, nem terveztem rendelni de ha már így lehet kapni Budapesten a Marrionaudban akkor vettem egyet, mert nagy rajongója vagyok a márkának és Jeffreenek is. Nagyon jó az illata, amire kitalálták arra tökéletes és imádom! Nem fogok lip scrub gyűjteményt halmozni ,mert egy doboz elég kb. egy évig és egy kicsit drága de egyszer belefér. A húgomnak és egy barátnőmnek is vettem egyet ajándékba (Blue raspberry sucker és a 2018 Valentin napos kollekció Cherry soda változatát)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Madi

2018. május 26.

Blue Raspberry Sucker
Imádom a színét, ez volt az elsődleges, amiért ezt vettem. Az íze akár az illata, málnára nem emlékeztet, de nyalókára nagyonis, főleg a klasszikus Adams & Brooks (Whirly Pop) nyalókákra. Szóval nagyon fincsi, és persze hatékony is. Az előző Jeffree ajakradírom (Spearmint, alap kollekció) kerek egy évig bírta, pedig pár naponta használtam, szóval abszolút megéri beruházni rájuk. Mellesleg a doboz szerint pont egy év a szavatosságuk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Blue Raspberry Sucker

ReiraShiver

2018. január 1.

Watermelon gum van meg, és a kedvencem. Annyira finom, néha csak azért használom, hogy ehessek belőle egy picit. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.