Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: Devy, Módosítva: 2019. november 25.

Ár:   $18
Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Ragyogó hatású, könnyed és pigmentált vegán szájfény.

18 árnyalatban kapható

Bontatlan Jeffree Star Cosmetics The Gloss
Ár: 4500 , Eladó: agopcsatimi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,foxpost is szóba jöhet
Ár: 4000 ft , Eladó: bellucika95
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost, posta, Szegeden személyesen

makeupqueen1

2020. május 21.

En a Shockwawe árnyalatot vettem meg belole. Eloben sokkal rozsaszinesebb az árnyalata a csillamok miatt (előnyére!).
Keves is eleg belole, es gyönyörűen mutat, nem tul sok meg a csillogas ellenere sem.
A kialakitasa, es az illata csak fokozzák az élményt.
Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

A kialakitasa, es az illata csak fokozzák az élményt.
Imádom.

viragszonja

2020. március 7.

Nem használok szájfényeket, de egyszer engem is elkapott a láz, és gondoltam, ha már beruházok egyre, akkor az legyen jó minőségű. Mivel imádom Jeffreet és a márkáját, egyértelmű volt, hogy tőle veszek valamit. A Sequin Glass árnyalatra esett a választásom, mert gyönyörű és egy picit extra. Hát nem kellett csalódnom. Csodálatosan mutat a szájon, nagyon szépen csillog, nem ragad és még tartós is. Imádom, tuti beszerzek még több árnyalatot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Cryinn

2020. február 16.

Diamond Juice árnyalatot nagyon megszerettem. Magában használom, mert ha JSC VL felé próbálom felvinni, azt vettem észre, hogy egy kicsit lehozza, és az aplikátor rúzsos lesz. Nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

doraorsolya

2019. október 10.

Nem vagyok nagy szájfényes, de itt volt az idő, hogy az újraéledő trendhez én is csatlakozzak.
Nagyon megszerettem ezt a terméket. Szájfényhez képest tartós, gyönyörűen csillog, isteni illata van.
Augusztus közepén vettem meg és rohamosan fogy. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Augusztus közepén vettem meg és rohamosan fogy. Biztosan újra fogom venni.

Madi

2019. augusztus 25.

Nem vagyok egy szájfényes típus, de ezt ki kellett próbáljam. A csomagolás jogarra emlékeztet, szép és masszív. A szájfénynek finom vanília illata van. A Diamond Juice árnyalatot vettem meg, ez egy szinte színtelen, vizes hatású, szikrázóan csillogó árnyalat. A csillámok fehérek és pezsgőszínűek, normál fényben is nagyon mutatósak, de ha közvetlen fény esik rá, pláne. Abszolút méltó a nevére. Ragadni ragad, de nem vészesen, próbáltam ennél sokkalta ragacsosabb szájfényeket is. Tartósságát tekintve is megfelelő. Bár a fénye megkopik idővel, a csillámok elég ragaszkodóak, mikor letöröltem is maradt belőlük néhány a számon. Kétség kívül a minőségibb szájfények közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

szaboaniita

2019. augusztus 21.

A szájfény.
Ugyebár szájfény ezért nem a tartósságáról híres, ennek ellenére is imádom. Nekem a Diamond Juice nevű árnyalat van meg, ami annyira fényes és csillogós hogy a holdról is látni lehet ha rajtam van. Az illata zseniális, édes/sütis illat, nagyon-nagyon kevés elég belőle. Viszonylag sűrű az állaga (szerintem), de egyáltalán nem ragad, nagyon kényelmes viselet. Szóval mint írtam a tartósság... egészen tartósnak mondanám, egy ideig szerintem bírja az ivást, persze az evést nem, de ez nem is elvárás. Az nem vitás hogy drága, de számomra ez egy új szintje a szájfényeknek :D Szerintem ha valaki nagyon szereti a szájfényeket, akkor legalább egy árnyalatra megéri beruháznia. Ja igen és ha használom akkor tuti hogy utána mindenhol csillámos leszek :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

A szájfény.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.