Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. június 5.

Ár:   $18
Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Ragyogó hatású, könnyed és pigmentált vegán szájfény.

18 árnyalatban kapható

Ár: 5.000,- Ft (+ postaköltség) , Eladó: ViKimi
Állapot: swatcholt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után
doraorsolya

2019. október 10.

Nem vagyok nagy szájfényes, de itt volt az idő, hogy az újraéledő trendhez én is csatlakozzak.
Nagyon megszerettem ezt a terméket. Szájfényhez képest tartós, gyönyörűen csillog, isteni illata van.
Augusztus közepén vettem meg és rohamosan fogy. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Augusztus közepén vettem meg és rohamosan fogy. Biztosan újra fogom venni.

Madi

2019. augusztus 25.

Nem vagyok egy szájfényes típus, de ezt ki kellett próbáljam. A csomagolás jogarra emlékeztet, szép és masszív. A szájfénynek finom vanília illata van. A Diamond Juice árnyalatot vettem meg, ez egy szinte színtelen, vizes hatású, szikrázóan csillogó árnyalat. A csillámok fehérek és pezsgőszínűek, normál fényben is nagyon mutatósak, de ha közvetlen fény esik rá, pláne. Abszolút méltó a nevére. Ragadni ragad, de nem vészesen, próbáltam ennél sokkalta ragacsosabb szájfényeket is. Tartósságát tekintve is megfelelő. Bár a fénye megkopik idővel, a csillámok elég ragaszkodóak, mikor letöröltem is maradt belőlük néhány a számon. Kétség kívül a minőségibb szájfények közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

szaboaniita

2019. augusztus 21.

A szájfény.
Ugyebár szájfény ezért nem a tartósságáról híres, ennek ellenére is imádom. Nekem a Diamond Juice nevű árnyalat van meg, ami annyira fényes és csillogós hogy a holdról is látni lehet ha rajtam van. Az illata zseniális, édes/sütis illat, nagyon-nagyon kevés elég belőle. Viszonylag sűrű az állaga (szerintem), de egyáltalán nem ragad, nagyon kényelmes viselet. Szóval mint írtam a tartósság... egészen tartósnak mondanám, egy ideig szerintem bírja az ivást, persze az evést nem, de ez nem is elvárás. Az nem vitás hogy drága, de számomra ez egy új szintje a szájfényeknek :D Szerintem ha valaki nagyon szereti a szájfényeket, akkor legalább egy árnyalatra megéri beruháznia. Ja igen és ha használom akkor tuti hogy utána mindenhol csillámos leszek :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

A szájfény.