Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $12   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   $12
Kategória:   Ajakápolók

Cukor alapú ajakradír, mely felkészíti az ajkakat bármely folyékony ajakrúzshoz. Felvitel után dörzsöld körkörös mozdulatokkal ajakaidat, a felesleget pedig akár le is nyalhatod ( ehető) vagy töröld le egy kendő segítségével.

Jelenlegi ízek: Strawberry Gum, Spearmint, Mojito, Pumpkin Spice Latte, Rootbeer

100 %-ban vegán, állatkísérlet-parabén-és gluténmentes termék.

SminkesAnyuci

2019. július 12.

Watermelon Gum van meg nekem, ez számomra egy friss és nyári, hiteles sárgadinnye ízű és illatú ajakradír. Az első ajakradírom, mert mostanában inkább kevesebb terméket vásárolok, összespórolom egy-egy drágább darabra, amire régóta vágyom. Ez is egy ilyen termék nekem, úgy érzem abszolút teszi a dolgát és hozza a várt hatást, szebben állnak radírozás után a rúzsok a számon, Jeffree mini velour lipstick válogatásával használom minden nap. Nagyon-nagyon szeretem. Újravenném. Hálás vagyok, hogy az enyém lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

muszika

2019. január 13.

Mojito ízesítésben van meg, kellemes használni, de én magamtól nemvennék ajakradírt, pláne nem ennyiért. Összességében nem rossz termék.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Cherry Cola helyett Cherry Soda ízben tudtam megvenni (amit már kicsit megbántam, mert én nem érzem se az illatát, se az ízét, de sebaj), és nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Madi

2018. szeptember 3.

Spearmint
A csomagolás tetszik, igényesen néz ki annak ellenére, hogy az egész műanyagból van. Az illata akár a Wrigley's rágóé, édeskésen mentolos, nem úgy, mint egy fogkrém. Némileg "szárazabb", mint a Mac ajakradírja, hatékonyság szempontjából viszont kb ugyanott vannak, ellenben ez mennyiségre kétszer annyi, mint az, viszont szállítással együtt szinte ugyanannyiba kerül.

Update: Egy évig bírta nálam rendszeres használattal. Az illata/állaga nem változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Spearmint

Andzsella

2018. július 3.

Mojito ízesítésben van meg, nem annyira hidratáló, mint a MAC, viszont egy kis nyállal, vízzel könnyen elérhetjük a kívánt hatást. És finom is ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

horireni

2018. április 4.

Rúzsozás előtt mindig használom, az epres van meg, nagyon kellemes illata van, nem szárítja agyon a szám és tényleg azt teszi amire kitalálták. Sokkal szebben mutatnak a folyékony rúzsaim ha előtte használom.
Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Ha elfogy, biztosan újraveszem.

B.Enci

2018. március 30.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel :) A pumpkin spice latte verzió van meg, nagyon sokáig elég a tégely, teszi a dolgát. :) Ha elfogyna valószínűleg kipróbálnék a márkától egy másik ízt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

cleo8

2018. március 28.

Lemon Icebox Cookies ízben van meg, még csak 1 hete használom de egyszerűen nem tudom letenni. Reggel este KELL. Nagyon figyelnem kell rá hogy ne egyem. :D Annyira nem hidratál, hiába van benne egy két olaj, én utána azért carmex-ezek, de nekem NAGYON-NAGYON száraz a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

ReiraShiver

2018. január 1.

Meg volt a pumpkin spice latte, de nem jött be az illata, így tovább adtam. Mojito viszont a kedvencem, pedig még az első kiadás van meg :D Legjobb. Vicces, mert az 5 lipscrubom közül a családban mindenki szerint az a legjobb amit én annyira nem kedvelek :) Végül is hatásos, ez a lényeg. Oh, és finom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

fanniblue

2017. október 8.

Pumpkin Spice latte ízben van meg :) -szerintem jobb az illata és íze mint az igazi Pumpkin spice lattének

Ez az első ajakradírom, nagyon meg vagyok vele elégedve, eddig is használnom kellett volna. Nagyon száraz, sebes a szám szinte állandóan, de ez a kis aranyos minden reggel javít a problémán. Sokkal tartósabbak így a matt folyékony rúzsok (kifejezetten az ilyen rúzsok felvitele előtt érdemes használni a terméket), nem zavarják az összképet a száraz részek.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Csak ajánlani tudom.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.