Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: x3Doma, Módosítva: 2017. november 27.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Jeffree Star és Manny MUA közös kollaborációjának része ez a 2 teljes fedésű folyékony rúzs, melyek tökéletesen mattra száradnak és órákig tartanak.

• I'm Shook - középtónusú égetett korall
  • Daddy - hideg tónusú barna

100% vegán, cruelty-free, parabén- és gluténmentes termék.

mbernadettr

2018. november 25.

Jeffree rúzsai epikusan zseniálisak.
4 éve használom már, az első, jó minőségű rúzsom volt és azóta sem találtam hozzá hasonlóan tökéletes formulát.
Az I'm shook sajnos már majdnem kifogyott, de remélem legyártják újra, mert életem árnyalata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Jeffree rúzsai epikusan zseniálisak.

pocokhero

2018. október 7.

Egyik jobb mint a másik! :D
Az I'm shook az egyik leszebb piros de mégsem piros rúzs,amit valaha próbáltam,gyönyörű a színe, jó meleg tónusa van,és szinte mindenhez megy!
A Daddy pedig egy fatasztikus hideg tónusú barna,ami annyira de annyira szép,áh imádom!
Mindkettő nagyon pigmentált,nagyon tartós és szépen felvihető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Egyik jobb mint a másik! :D
Mindkettő nagyon pigmentált,nagyon tartós és szépen felvihető!

Regi23

2018. május 27.

I’m shook árnyalatban van meg, annyira el lett találva ez az árnyalat, hogy hihetetlen. Piros, de nem az a classic vörös rúzs, van enyhe korallos beütése talán, legalábbis rajtam, amitől nagyon különleges. Nincs ehhez hasonló színű rúzsom, a formuláról meg ne is beszéljünk :) nem ez az első Jeffree rúzsom, szóval már tudtam milyen minőségű, nem okozott csalódást. Reggel elég felvinnem, az evést ivást nagyon jól bírja, maximum egyszer kell újra kennem, de akkor is könnyű pótolni. Egyáltalán nem szárít, van hogy minden nap ezt viselem, es akkor is nagyon kényelmes. Igazából nem is lehet érezni, hogy rúzs van a számon, annyira természetes a viselete.
Abszolút megérte beruházni rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Abszolút megérte beruházni rá :)

horireni

2018. április 4.

Mindkét szín nagyon szexi szerintem :D várom az alkalmat hogy használjam őket, mert egyik sem hétköznapi viselet. Gyönyörűek, szuper pigmentáltak imádom őket (is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

ReiraShiver

2018. január 1.

I'm Shook és Daddy is megvan, de nekem Im Shook kicsit túl piros. :( Daddy meg sötét barna, kb mint a family collabból Delicious. Emiatt eléggé szomorú vagyok, pedig amúgy jók nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

nemesfalvi.adel

2017. december 31.

Az I'm shook a legkedvencebb színem, szuper pigmentált, nagyon tartós, kényelmes ês a csomagolása is nagyon tetszetős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

x3Doma

2017. november 26.

Az I'm Shook brutálisan gyönyörű szín.
Könnyű dolgozni vele, a fedése tökéletes, tartós, nem szárít és nagyon könnyű, szinte nem is érezni.
Nagyon szeretem a Jeffree Star rúzsokat, és ez alól ezek sem kivételek.
A csomagolása pedig különösen tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Az I'm Shook brutálisan gyönyörű szín.
Nagyon szeretem a Jeffree Star rúzsokat, és ez alól ezek sem kivételek.
A csomagolása pedig különösen tetszik.

WednesdayAddams

2017. szeptember 29.

Nemrég sikerült végre lecsapnom a Daddy nevű árnyalatra és imádom. Ugyanaz a csodás formula, csomagolás, applikátor, tartósság mint Jeffree összes többi folyékony rúzsáé. A fekete-hologrammos csomagolásért meg odavagyok, ez sokkal jobban tetszik, mint a "rendes" pink színű tubus.
Egyébként ha valakinek szintén a Daddy-re fájna a foga, de már nem találja, vagy csak olcsóbb alternatívát keres, a Colourpop Chi árnyalata szinte tökéletesen ugyanolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Aimet

2017. július 2.

szerelmem továbbra is töretlen Jeffree folyékony rúzsai iránt :) szeretem ezt a kollekciót, bár számomra a győztes egyértelműen az I'm Shook árnyalat, imádom viselni. a másik árnyalat is tökéletes, csak sajnos nekem nem áll annyira jól de természetesen ez nem von le a minőségéből. maxi csillag jár nekik :)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.