Best of Beauty 2019

Jericho

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   750 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alicesmith, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Holt-tengeri sót és természetes olajokat tartalmazó formulája kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, hogy a bőröd bársonyosan puha legyen.

juditkaa70

2013. november 19.

A testradír kipróbálása után olyan puha,és selymes volt a bőröm,hogy az mennyei. Vásároltam hozzá egy Natural testápolót is,ebből a márkából,hát egy csoda amit a bőrömön tapasztaltam. Sok márkát felülmúl,ezt biztosan állíthatom. Nem a Rossmannban,vagy a Dm-ben kapható átlagos,vagy azon aluli márkákkal hasonlítom össze,hanem mint pl. a Collistar, vagy a Lancome,...... Aki teheti,mindenképp ajánlom,hogy próbálja ki,nem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 19.

alicesmith

2013. május 16.

Az egyik plázában jött oda a nő, hogy próbáljam ki a testradír a kézfejemen. Szárazon rakott egy kicsit a tenyerembe, amit elkellett dörzsölnöm. Mikor vízzel lemosta nekem, iszonyat meglepődtem, olyan bársonyosan puha, selymes érzésű lett utána a bőröm. Nem tudom mi érte el ezt a hatást, lehet az olajok miatt, de még este is éreztem, hogy mennyire puha a bőröm. Egyébként meg is vettem, mert kaptam hozzá egy ajándék testápolót is. Mindkettőből a kivi illatút választottam. A kókuszos nagyon tömény volt. Otthon fürdés előtt ki is próbáltam az egész testemen, ez volt 2 napja és még mindig puha a bőröm. Azóta már megnéztem a termék külföldi honlapját is, és nagyon jó vélemények vannak a termékekről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil