Jessa

Ár:   219 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2019. január 8.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

Nem tartalmaz szappant és színezőanyagot.

szeliger

2019. március 28.

A hívószó a sensitiv felirat volt. Ehhez képest erősen illatos és még csípő érzést is okozott, ráadásul hamar kiszáradt. Ahogy látom, már időközben megújították a formulát, ami üdvözlendő, mert ebben az állapotában biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 28.

Kremcica

2018. december 29.

Update: Nem találtam a szokásos rossmannos kendőmet így átmentem a dm-be és vettem egy ilyet. Változtattak rajta, más lett az illata és a minőségileg is sokkal jobb. Most már ez is rendszeresen újravevős lesz. +1*

Jó kis kendő: nem irritál, nem száraz, olcsó, cuki a csomagolása is. De engem zavar az illata. A Rossmann saját márkás Facelle kendőjét szoktam újravenni, és bár az is illatos de sokkal kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

birdnerd

2018. december 26.

Imádom ezt a törlőt! Többfélét kipróbáltam már, de az a tapasztalatom, hogy túlságosan olajosak, nedvesek, ez viszont tökéletes. Nem hagy csúszós érzést maga után, az illata jó, a kiszerelése is kompakt, táskabarát. Az ára már csak hab a tortán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

krsztmlnr

2018. november 26.

Mióta fogamzásgátlót szedek és barátom van, hát lássuk be...Több ok van arra, hogy probléma legyen a lenti környéken. Minden 'összebújás' előtt és után használatba vettem eddig, és a tejsav és a kamilla miatt nagyon hasznos kis kendő ez. Ezért az árért főleg! Plusz praktikus pont, hogy lehúzható..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Csipetke

2018. november 22.

Táskámba szoktam venni. Kellemes illatú kellően nedves kendő. Szeretem használni. Sokáig nedvesek is maradnak a kendők nekem sosem száradt még ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

wildrose

2018. november 22.

Kellemes illatú, jó méretű kendő, tökéletes nedvesség és anyag szempontjából is. Egyik kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

ancsibancsi

2018. augusztus 21.

Sokáig maradnak nedvesek a kendők felbontás után is. Nem kellemetlen az illata, nem ragad, olcsó. Tökéletes a feladatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Monyesz

2018. augusztus 20.

Ez nagyon jó. Szerintem sokkal jobb mint a Rossmannos sajàtmàrkàs. Ez tovàbb tartja a nedvességét és az illata is jobb :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Nymphea

2018. május 30.

Nagyon szeretem ezt a kis törlőkendőt, de morcin tapasztalom, hogy bármikori DM-es látogatásom során 2 nagy szegedi DM-ben sem lelem. Ennyire elviszik, vagy nem is érkezik már utánpótlás? Mindenestre a legjobb kendő amit valaha használtam, és sajnos a hiánya miatt volt egy pár, amit kényszerültem venni az elmúlt hónapokban. (facelle, x-epil) Jól átitatott, kiadós, valóban jó érzés használni. A kendő jó nagy, és nem szöszölődik, enélkül elképzelhetetlenek számomra a nehéz napok. Az ára meg valami vicc kategória, a márka intim lemosóját is nagy megelégedéssel használom. Nekem az illat kifejezetten tetszik, visszafogott, kellemes, eddig irritációt nem tapasztaltam. Szóval nálam minden szempontból viszi a prímet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Bubus00

2018. április 6.

Elég régóta használom teljesen megvagyok vele elégedve, nem irritálja a bőrt, annyi mini hiba van benne, hogy az illata nem a kedvencem,de ettől függetlenül 5csillagocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.