Jessa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. május 20.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Egyéb

Kíméletesen tisztítja az érintett bőrfelületet, a szelíd, gazdag formula kamilla kivonatot és hidratáló összetevőket tartalmaz, védi a bőrt a kiszáradástól.

• pH-bőrsemleges,
  • nem tartalmaz alkoholt, színezéket, szilikont és szappant,
  • parabének és PEG-emulgálószerek nélkül.

Kiszerelés: 50 db

Salalla

2014. szeptember 17.

Nekem nem tetszett annyira az illata. Más semmi gond nincs vele. Tetszik,hogy nem csak egyszerűen egy kendő,hanem ilyen kis dombornyomott pöttyös vagy mi a felülete neki. Irritációt nem kaptam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

amore

2014. július 30.

Elég belőle egy db. tényleg. A nagyságából adódóan is jobb. Puha, nem zavaró az illata, nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

kiscsilli

2014. április 10.

A legjobb nedves törlő amit valaha használtam! Otthon toalett nedves törlőkendő helyett használjuk, mert sokkal nagyobb,puhább, illatosabb, gazdaságosabb. Munkahelyemen (idősek otthonában) is sikerült ezt a fajta törlőkendőt vásároltatni,sokkal könnyebb vele dolgozni, mint a hagyományos nedves törlőkkel. Hiába drágább egy kicsit,míg a hagyományosból kell 3 db. ebből egy is elég. Ráadásul az összetevői is szépek. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol