Jil Sander

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. február 24.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fejjegyek: grapefruit, feketeribizli levél

Szívjegyek: rózsa, jázmin, ibolya

Alapjegyek: pacsuli, kasmírfa

Torpece

2019. július 9.

Ez volt az első Jil Sander illat, amit lehetőségem volt kipróbálni. Kellemes és nagyon-nagyon ismerős volt elsőre! De vajon mire is hasonlít??? Aztán órákkal később beugrott, hogy a Coco Chanel Mademoiselle illatot érzem benne, mintha annak egy kissé megszelidítettebb hétköznapi verziója lenne. Számomra nagy hasonlóságot mutat és most láttam a többi véleményt olvasva, hogy más is ugyanezt írta. Ráadásul nagyon-nagyon tartós!! A reggeli 2 apró fújást még késő este is éreztem magamon.

Nem emlékeztem rá, hogy én már véleményeztem ez a parfümöt, meg is lepődtem amikor visszaolvastam a róla írt korábbi véleményem. Ma, 3 évvel később már ilyennek látom:
Próbálom felidézni a Coco Chanel Madmoiselle illatát (mert ugye mindenki hozzá hasonlítja ezt a parfümöt) de valahogy másabb illatra emlékszem. Szerintem nem ilyen volt...ez a parfüm talán a pacsuli jelenléte miatt emlékeztet rá sokakat, de ahogy visszaolvastam az előttem véleményezőket olvastam, hogy az Angel jelenlétére emlékeztetett valakit. Azt hiszem ez az a nyomvonal, ami engem is továbbvisz az illat elemezgetésében. Lehet, ezért nem érzem telitalálatnak magamon? Ugyanis nálam az Angel nagyon nem kategória. Nekem kicsit túl gyümölcsös, kicsit több pacsulival és kevesebb Angeles fuvallattal nálam még akár tökéletesre is vizsgázna. Viszont nagyon tartós!
Jelentem este van, a délelőtt bőrömre fújt parfüm most a legfinomabb, valóban chanel illat. Minden jó, ha a vége jó.

....ennyit változik évek alatt az ember ugyanazon illatról alkotott véleménye. Érdekes, magam is meglepődtem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 9.

pomme

2018. október 19.

Kíváncsi voltam, hogy mennyire CM EDT-s, hát semennyire. Hűvös pacsulis, fás illat, elég uniszex is, semmi köze a Chanelhez. Nem rossz amúgy, de én még elbírtam volna benne egy kis karcosságot a pacsulitól, mert így pont olyan kis semmilyen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Evlin01

2018. május 26.

Ebben a pillanatban rendeltem meg a 3. üveggel, mivel elfogyóban van az előző. Én személy szerint imádom, nagyon jól passzol hozzám. A párom is egyenesen imádja rajtam. Nagyon szeretem az illatát, és imádom használni. Nekem elég sokáig kitart az illat, pedig van, hogy reggel nem kettőt fújok hanem csak egyet magamra. Ahogy olvasom van pár ember, akinek nem tetszik. Hát igen, ilyen a parfüm kiválasztás van akinek bejön van akinek nem. Nekem is van olyan "hűdemárkasésdrágademindekimádja" parfüm, amitől magamra fújva rosszul lettem :) próbáld ki a drogériában és meglátod bejön-e ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Timi27

2017. október 23.

Egy könnyed, nem tolakodó, finom illat. Az elején kissé gyümölcsös, a leszáradása pedig lágy krémes. Engem nem emlékeztet CM-re, legalábbis rajtam nem ilyen. Nem nehéz, mindennapos viseletre, irodába is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.

Evko

2017. március 20.

Isteni illat!Eddig valahogy nem vonzottak a Jil Sander illatok,pedig az Eve fantasztikus!Engem halványan az Angelre emlékeztet,de nem olyan tolakodóan.Ami-számomra- nagyon fontos,tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

csakmoni

2017. március 19.

Finom, tiszta, erősen gyümölcsös fejillat, utána finom virágos, igazi parfümillatú parfüm. Nincs benne semmi érdekesség, csak egy jó illat, szép üvegben (nagyon szép üvegben!), jó áron. nem is értem, miért nem ismertebb és népszerűbb. Szerintem ez minden korosztálynak jól áll, fel is hívom rá a lányom figyelmét.
Azért a CM helyett ne vegyétek, azt nem helyettesíti:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 19.

Azért a CM helyett ne vegyétek, azt nem helyettesíti:)

Milva07

2017. január 17.

Végre megérkezett...Ma kaptam meg a Notinon rendelt új szívem csücskét.Jó, belátom, könnyen elcsábítható vagyok és nem egy parfümszakértő, de engem ez az illat rabul ejtett. Nem nehéz, ha pacsuli és/vagy ciprus van valamiben az nekem a végzetem. Nem egy agyonkomplikált illat, szőrmentén valóban CM-érzet, de nekem karakánabb, meg merem kockáztatni kicsit maszkulin is...mégis lecsengésében lágyabb-virágosabb. EDT létére elképesztően tartós, remek áron.(50 ml volt 30 euro).
Én a virágos illatok mellett púderességet is felfedezek benne, ami finoman tompítja a harsányabb összetevőket.Méltatlanul kevéssé elismert illat.
Egy nagyon szép Ady vers jut róla eszembe:
Láttalak a multkor,
Mosolyogva néztél,
Éppen úgy, mint akkor,
Mikor megigéztél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 17.

Egy nagyon szép Ady vers jut róla eszembe:
Láttalak a multkor,
Mosolyogva néztél,
Éppen úgy, mint akkor,
Mikor megigéztél.

SziAgi

2017. január 12.

Édesanyám illata, amit Édesapám választott neki, miután a Mexx Woman meg lett (nem csak "külsőleg") változtatva. Hozzá nagyon illik, kicsit édes, mégsem tömény, kellemes, tiszta. Már többen dicsérték és kérdezték (még férfiak is, fültanúja voltam :)), hogy mi ez a finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

gombolya

2016. november 26.

Kedvenc parfümjeim egyike,már a második üveggel használom. Illata nagyon tartós,egész nap kitart, sok-sok dicséretet bezsebeltem már vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

Nora000

2016. április 30.

Sokszor használom, és már a sokadik üveggel! Persze van olyan nap h nem rá vágyom, de sokan megdicsérték már hogy nagyon finom illatom van. Tényleg nem igazán hasonlít a Cocco M.- ra, ez sokkal jobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance