Best of Beauty 2019

Ár:   181 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 181 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 181 Ft

Intim nedves törlőkendő, mely alaposan és gyengéden tisztítja az intim területeket és friss érzést nyújt akár egész napra. Megőrzi az intim és érzékeny területek természetes ph értékét.

Ár: 181 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Inezke

2019. február 15.

Elsődlegesen azért vettem, mert kicsi a csomagolása és elfér akárhol. Nagyon jó az illata, kicsit a babapopsi törlőre emlékeztet. Nem irritálta a bőröm, eddig semmi problémám nem volt vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

TheGirl

2018. október 4.

Szerintem nagyon kellemes illata van, megfelelően nedves, és praktikusan kicsi a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

dundicat

2018. június 22.

Szerintem tök jó. Rohanásban vettem a nőgyógyászhoz, nem gondolkodtam sokat melyiket válasszam, mert a táskámban szerettem volna tartani, és mivel otthon már volt nedves kendőm, szerettem volna olcsón megúszni. Csak ez volt pici és olcsó termék, szóval megvettem. Az illata szerintem is túl erős, bár szerintem nem annyira szörnyű, mint amiket itt olvastam róla. Engem nem csíp, és nem tapasztaltam azt sem, amit itt sokan, hogy ne lenne elég nedves. Illetve a nyitókájával sincs gondom, már megvan pár hete, mondjuk elég ritkán használom, de még mindig teljesen jól működik, és nem is száradt ki. Szerintem erre teljesen jó, tényleg csak az erős illat miatt kap tőlem 4-et

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Dorkateo

2018. február 9.

Szerintem pocsék. Iszonyú illatos (intimkendőbe nem való, irritálhatja kényes részeket) és nem elég nedves. Biztosan nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 9.

Anyezz

2017. november 7.

Magamnál hordósnak szoktam vásárolni. Nem a legjobb, de a célnak megfelel és kis helyen elfér:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Kmerci

2017. szeptember 25.

Gyors, táskabarát megoldásként vettem nőgyógyászati vizsgálat előtt, nem túl nedves és az első használat után lejött teljesen a zárófüle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

BlindedByLipstick

2017. július 2.

Konkrétan semmire nem jó, az enyém már akkor is majdnem száraz volt, amikor először bontottam ki, és így sok értelme nincs neki, 200 Ft ide vagy oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

nikolett

2016. december 16.

Én is főként az ára miatt veszem, mikor veszem. Nekem nem túl nedves, hamar kiszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

fdorottya

2016. augusztus 25.

Jobb mint a márkás társai. Nálam irritációt nem okozott. Kis helyen is elfér, árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

LathatatlanOzike

2016. március 29.

Teljesen elégedett vagyok vele, ügyesen teszi a dolgát.
Nagyon tetszik, hogy több napos utakra magammal tudom vinni, mert csak kicsi helyet foglal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Teljesen elégedett vagyok vele, ügyesen teszi a dolgát.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glucose
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!