Jimjams

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A három színárnyalatban kapható Jimjams szempilla és szemöldökfestékek Jimjams Oxidentával, Jimjams védőpapírral illetve Jimjams speciális kiképzésű műanyag pálcikákkal egészültek ki.

• 5 perc hatóidő
  • 6 hetes színmegőrzés
  • Biztonságos használat

Kapható: fekete, barna és kékes-fekete árnyalatban!

bubilany

2017. augusztus 24.

Klassz, hogy sokféle színárnyalatban létezik. Én a sötétlilát próbáltam.
Sajnos nem túl tarós...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Klassz, hogy sokféle színárnyalatban létezik. Én a sötétlilát próbáltam.
Sajnos nem túl tarós...

Kardosalfi

2016. augusztus 12.

Szempillát festettem vele,alig látszott és hamar lekopott.Nagyon gyenge minőségűnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

agi.greendaygirl

2015. február 6.

nem volt refectocil a boltban, hát mondom akkor legyen ez.. eddig abból gesztenyebarnát használtam, de nem tetszett az a mű vörös árnyalat benne...
Hát ez a festék.. inkább mondanám feketének, csak a legnagyobb jóindulattal tudom rámondani, hogy sötétbarna... ehhez képest amiket szemöldökceruzákat lehet pl venni sötétbarna árnyalatúakat, azok világosbarnák Oo
Nagyon bizalmatlan voltam vele már az elején is, mert egy hülye kis barna matricapöttyön kívül semmi más nem jelzi, hogy most akkor milyen színűt is kaptam... Amikor a tubusból kinyomtam annyira világos volt a színe, hogy még inkább elbizonytalanodtam... amúgy hígabb is a festék, mint a refectocil-em volt. de könnyebb vele bánni szerintem. Felviltel után elkezd sötétedni. Valószínűleg kicsit sokáig hagytam fent, mert tényleg kb. feketére festett :D De legalább a szempilláimat is szépen befogta rövid idő alatt (Amikor megcsinálom a szemöldökömet a maradék festékből szoktam tenni a pilláimra is ha már van.. :D ) Legközelebb tuti hamarabb lemosom... Még nem tudom hogy fog nekem működni ez a szín... Az biztos, hogy tartósabbnak tűnik, mint a refectocil, már a bőrömről is nehezen akart lekopni, aminek jelen esetben annyira nem örültem, de legalább nem voltam sehol pár napig, úgyhogy jól jött ki :D
A festék jónak tűnik, a kérdés az, hogy az én igényeimnek meg fog e felelni.. aminek nehéz, mert kicsit vöröses tónusú vagyok, és ilyen barnát nehéz találni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

MayaBaba

2015. január 30.

Szerintem jobb, tartósabb, mint a Refectocil festékei, egyenletesebb állagúra ki lehet keverni. De szerintem lehetne még tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Evica

2015. január 11.

Kozmetikusként elégedett vagyok a színekkel és a tartóssággal is, szép a sötétbarnája nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Pöti

2014. szeptember 28.

A suliban világosbarnával festették be a szemöldökömet, sajnos vöröses beütése lett. Akinek vörösesbarna a haja, arra tökéletes, de nekem inkább hideg tónusú a hajam, így a natúr barnája sokkal jobb. A Refectocil festéke viszont szerintem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Zsuzska88

2014. január 26.

Én a feketét használom a szemöldökömre.
Számomra nem 5 perc mire befogja...hanem vagy 15-20. De viszont tovább bírja mint amit a kozmetikus csinált nekem.(az 2 nap volt)
Amióta magamnak csinálom,3-4napig jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Én a feketét használom a szemöldökömre.
Amióta magamnak csinálom,3-4napig jó. :)

Dorka7

2013. április 20.

Szemöldökfestésre használom a barnát a saját oldatával. Tökéletesen tartós, nagyon szép szín. 2 éve ezzel festem a szemöldököm. A barna az barna és nem fekete, tehát tökéletes a színe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

livi

2012. szeptember 4.

Egyáltalán nem tartós!!! Gyenge minőségű!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Egyáltalán nem tartós!!! Gyenge minőségű!!!

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.