Jo Malone

Ár:   $180   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 4.

Ár:   $180
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml

Orientális-fás illat.

Fej: piros bors, gyömbér, fekete kardamom

Szív: rózsa, vízi liliom, orhidea, jázmin

Alap: fekete ámbra, pacsuli, olibanum, (kiara tömjén), szantálfa, bőr

Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily  FÚJÓSOK
Ár: 2300- / 4500- , Eladó: RekaKrem
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)
Jo Malone - Dark Amber & Ginger Lily luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 3100 Ft, 10ml = 6000 Ft
Ár: 3100 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Erd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Juliette88

2019. március 18.

Épp szagolgatom itt a csuklomat, amin a több órája kifújt dark amber még mindig erősen érződik. Szerintem nagyon tartós, folyamatosan érzem. Nekem ez nem egy parfüm illat, inkább olyan, mint vkinek az illata. Lehet akarok ilyen lenni..még gondolkozom rajta..egyelöre tutira max pont! Tetszik ez a kontraszt, a karácsonyi fűszerek és a naptej kettőse...egyébként - bár már talán nem kapható - de a Zara Nuit emlékeim szerint nagyon hasonlo volt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

emb1p3

2019. március 6.

Vicces módon a 3 és az 5 csillagos véleménnyel is abszolút egyet kell értenem. Én téli hidegben nagyon is szeretem az "émelyítő", szillázs-szörny edp-ket, így nekem ez a nyári ámbrám pezsgő, urgándozó kis fűszerekkel, kókuszos-naptejes vibrálással. Rajtam szerencsére elég tartós, az előző nyarat egy 10 ml-s fújóssal húztam ki 30-32 fokig, afelett minden szétesik úgyis, úgyhogy akkor már essen szét valami olcsóbb, mondjuk a Sí Lolita. Őszintén szólva, bár elég rég keresem, még nem találtam rá alternatívát, ami nem annyira teszi boldoggá a bukszámat, úgyhogy örülnék a javaslatoknak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

dustyrose

2018. december 13.

Nem teljesen értem hogy mi benne az intense, frissen kifújva is elég halovány, nyárias illat, pár percen belül pedig teljesen nyoma veszik. Engem a naptej illatára emlékeztet egy leheletnyi fűszerességgel. Kellemes, de én az árát is és az 'intense' jelzőt is morbidnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

i.napcsi

2018. december 9.

Ez egy másik olyan illat amit azonnal imádsz vagy utálsz mert középút itt nincs,nagyon karakteres és sötét mint a fekete üvege,de rendkívül elegáns,sexy és nemtelen!Inkább esti vagy alkalmi használatra a legalkalmasabb,olyan kölni aminek meg kell adni a módot mert szó szerint öltöztet!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 9.

Heloise

2016. szeptember 5.

Nagyon szeretem az ámbrás, kardamomos, gyömbéres illatokat. Legalábbis akkor, ha ezek nem mennek át karácsonyi pités, cukros kreációba. Jo Malone ennél a különlegességnél nagyon eltalálta az arányokat, meleg fűszeres illat amiben inkább a gyömbér fanyarsága dominál, az alapillatban pedig tökéletes összhangban van a tömjén, szantálfa és bőr. Én is érzem benne a kókuszt érdekes módon, plusz valami nagyon finom diós- mogyorós felhangot is. Balzsamos és füstös egyszerre. Lágy púderessége körbeölel, mint egy meleg kockás takaró, amit forró fűszeres fekete tea közben szürcsölgetünk egy nehéz és hideg nap után a kanapén. Cseppet sem lesz fullasztó, cologne intense töménysége pont tökéletes azoknak is akik a téli hideben sem szeretik az émelyítően erős edp-ket. Szerintem még nyári estéken is lehet gátlástalanul hordani, bár én a fűszerek "Karácsonyisága" miatt mégiscsak inkább hideg időben fújnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Geraniol