Jo Malone

Ár:   18 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   18 900 Ft
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Ciprus-gyümölcsös illat.

Fej: Körte, Sárgadinnye

Szív: Frézia, Rózsa

Alap: Rebarbara, Ámbra, Pacsuli, Pézsma

ludri97

2019. november 11.

Az illat, tobben kerdeztek meg hogy mi ez amikor meg csak a teszter volt meg. Nagyon megtetszett ezert beruhaztam egy nagyra, nem bantam meg! A fekete verziok nekem tartosabbak, de attol meg nagy szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

n0em1

2019. október 23.

Édesapám lepett meg vele pár hete. Első termékem a márkától, de tuti nem az utolsó. Én inkább a fűszeresebb, karakteresebb illatokat kedvelem. Ez inkább édeskés, könnyű, nőies illatfelhőbe burkol, amitől egész nap jó kedvem van. Lehet elteszem tavaszra, mert valahogy nekem a cseresznyefa virágzást idézi fel, ahogy sétálgatok egy szép tavaszi ruhában és egy finom csokis-málnás kávét iszogatok. Nagyon tartós, csínyán kell fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

oaxaca

2019. július 5.

A virágos-gyümölcsös illatok eddig sosem jöttek be, mert nekem ezek az illatok elütnek egymástól. Nade ez... Gyönyörű illat, nem egész éves mondjuk, de bármilyen alkalomra el tudom képzelni. Már a 3. illatom a JM-tól, de nem az utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

roczeir

2019. június 15.

Imádom az édes, gyümölcsös illatokat, ez tipikusan ilyen! Nagyon tartós, most ez a kedvenc nálam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Peach01

2018. december 9.

Első próbálkozásom a márkától. Minőségi , elegáns, igazi nőcis illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Első próbálkozásom a márkától. Minőségi , elegáns, igazi nőcis illat.

andrea91

2018. június 18.

Nem tetszik, és sajnos nem tudom megmondani miért nem. De valahogy kellemetlen nekem teljesen, pedig elvileg tetszenie kéne, még akkor is ha kicsit nyanyásba fordulna a kompozíció:) Ez nekem kicsit orrbavágós bár nem az a tipikus amire ezt mondani szoktam, de mégis erőszakos valahogy. Azt vártam tőle hogy egy kis kellemeske kiegyensúlyozott simulós, szerényen követős illat legyen, de egyáltalán nem az. Őszintén a h&m-nél jobban tudnak bánni ezekkel az összetevőkkel, és a végén a testpermet(!) jobb lesz.
Ezek nagyon kedves illatjegyek, megérdemelték volna hogy egy kedves illat váljon belőlük.
Nekem ez 1 sorry, lehetne rosszabb, de eléggé rossz azért ez így is, főleg mert nagyon nem ez az árkategória amiben egy ilyen egyszerű illatocska kiabálós erőszakos lehet szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Burya

2018. június 3.

Erről az illatról a "kellemes" jelző ugrik be elsőre. Nem azért, mert semmitmondó, ó, nem! Inkább abban az értelemben, mint amikor az embernek akad pár szabad napja, kiül a kertbe és élvezi a napfényt, hallgatja a zizgő faleveleket, amikkel a szellő játszik és élvezi a tudatot, hogy még napokig nem kell SEMMIT csinálnia. Na, ezt az érzést hozza vissza ez az illat. Édeskés, lédús körte és frézia, egy picit zöldes beütéssel a pacsulitól, és egy kicsit fanyar a rebarbarától. Nyugalom, tavasz, virágok és a régóta vágyott friss gyümölcsök illata. Nem egyedülálló illat, nem különleges, egyszerűen csak szép, és bizony képes szépen lassan a hatalmába keríteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Ani79

2018. február 22.

Isteni illat. Ő is a lassan levett a lábamról kategória.Nekem kicsit erős a kezdés,de aztán jaj de kedves,igen kedves illat :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Kicsivero

2017. december 6.

Az egyik kedvencem az MFK Amyris femme...nőies,érzéki,finom illat.Hozzá tudnám hasonlítani,bár kifújaskor nem annyira citrusos.
Nagyon szép és nagyon hosszantartó illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Nagyon szép és nagyon hosszantartó illat.

Bubu96

2017. október 14.

Annak ellenére, hogy nem pont az én illatom, azért szeretem. Kellemes, hosszantartó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citronellol