Jo Malone

Ár:   18 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   18 900 Ft

Ár: 24.000 , Eladó: Csokri
Állapot: Új 100 ml , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Fújósban 🌷Jo Malone English Pear & Freesia
Ár: 3900/10 ml , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost

Gabica999555

2021. április 29.

Fantasztikus illat!! Négy Jo Malone parfümöm van jelenleg, és ez a legkedvencebb közülük!! Olyan csodás a körte és virágillat keveredése, és nekem, mint nagyon édeskés parfümkedvelőnek, abszolút pozitív változás az eddigiekben használt illataimhoz képest, mert ez inkább gyümölcsös és lágy, mintsem nagyon édes. Tartóssága átlagos, kb néhány órán át érezni rajtam, illetve ruhákon, de nekem személy szerint ez nem kiemelkedő szempont, mert ha elmegyek otthonról, úgyis mindig magammal viszem, amit használok és bármikor újra tudom fújni. Mivel dolgozói kedvezmény miatt 80% kedvezménnyel sikerült megvásárolnom a 100 ml-es kiszerelést, így még nagyobb kincsnek tartom ezt a kis csodát és biztosan újra be fogom szerezni, ha elfogy. Azonban így pár hónap használat után meg tudom erősíteni, hogy kedvezmény nélkül is megérné az árát. A vőlegényem is imádja, a bőséges parfümkollekcióm közül (20+ db) ezt nevezte meg abszolút kedvencének, úgyhogy nőként ez úgy érzem azért hasznos és releváns visszajelzés :) Abszolút tudom ajánlani bármelyik korosztálynak!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

laanyka

2021. február 1.

Nagyon fájt rá a fogam és tavaly végre megvettem. Már egy éve próbálgatom: ez egy nagyon elegáns, de mégsem tolakodó illat. Általában azonban nem ezért nyúlok, mindennapi használatra szerintem nem jó, mert könnyen unalmassá válhat. Legalábbis szerintem. Annyira nem karakteres, de mégis nagyon finom és könnyen beazonosítható, nem véletlenül van hype körülötte. Biztos h újraveszem ha elfogy. Azonban szerintem ha vk Jo Malone illatot keres és régóta gyűjt rá, ne ezt válassza. Lehet h csalódni fog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Zdorci

2020. május 31.

Kedvenc Jo Malone illatom. Sokat próbáltam már, de eddig még mindig ő az, akiből egy nagy kiszerelést el tudok használni. A tartóssága is remek. Finom körtés nyári illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

ViviAnne

2020. április 18.

Külföldi utam során többször elcsábított a plázákban lévő Jo Malone pult, és rendszerint 3 illat volt ami megfogott. Ezek az English Pear and Freesia, Peony & Blush Suede és a Wood Sage & Sea Salt, de végül egyik sem jött velem haza. Majd nemsokkal utána hozzájutottam 2 db fújós gyári mintához a Peony és az English Pear illatokból, amit napokig próbálgattam, és mindenki véleményét kikérve végül a Peony illat nyert amit az itthoni márka üzletben meg is vásároltam, de egyszerűen nem hagyott nyugodni ez a körtés csoda, egyre csak a megmaradt mintát szagolgattam, majd hatalmas szerencsére megláttam egy eladó majdnem teli üveget itt krémmánián úgyhogy le is csaptam rá. :) Azóta sem bántam meg, sőt egy testápolót is beszereztem hozzá. A tartósságára nincs panaszom, pedig tartottam tőle hogy illékony lesz, de bőrön és ruhán is egyaránt hosszan megmarad kellő sillage-al.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

3tara2

Korcsoport: >54
2020. április 14.

Ó hát ő egy tündibündi!
Ha valaki megszaglássza szabályosan felélénkül tőle. Ezekben a napokban bővebben elemzem majd.

Rajtam tartós virágos - gyümölcsös illat.
Imádom a fréziát, rebarbarát és ez a kis parfüm úgy jó ahogy van!
Tulajdonképpen véletlenül került hozzám és nem is ismerem a Jo Malone kreációkat. Illetve rajta kívül van még egy itthon és az is fini! Sejtem már azt hogy ez az illatház jó kis kreációkat készít.

A frézia illat kortalan. Egy frézia - rózsa kombináció, melyet egyik oldalról a körte, másikról a rebarbara támogat meg.
Vidám és hosszantartó parfüm.
Kicsik - nagyok, búsak - vidorak egyaránt kedvelik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 14.

Ó hát ő egy tündibündi!

Rajtam tartós virágos - gyümölcsös illat.
Imádom a fréziát, rebarbarát és ez a kis parfüm úgy jó ahogy van!

Vidám és hosszantartó parfüm.
Kicsik - nagyok, búsak - vidorak egyaránt kedvelik.

ludri97

2019. november 11.

Az illat, tobben kerdeztek meg hogy mi ez amikor meg csak a teszter volt meg. Nagyon megtetszett ezert beruhaztam egy nagyra, nem bantam meg! A fekete verziok nekem tartosabbak, de attol meg nagy szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

n0em1

2019. október 23.

Édesapám lepett meg vele pár hete. Első termékem a márkától, de tuti nem az utolsó. Én inkább a fűszeresebb, karakteresebb illatokat kedvelem. Ez inkább édeskés, könnyű, nőies illatfelhőbe burkol, amitől egész nap jó kedvem van. Lehet elteszem tavaszra, mert valahogy nekem a cseresznyefa virágzást idézi fel, ahogy sétálgatok egy szép tavaszi ruhában és egy finom csokis-málnás kávét iszogatok. Nagyon tartós, csínyán kell fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

oaxaca

2019. július 5.

A virágos-gyümölcsös illatok eddig sosem jöttek be, mert nekem ezek az illatok elütnek egymástól. Nade ez... Gyönyörű illat, nem egész éves mondjuk, de bármilyen alkalomra el tudom képzelni. Már a 3. illatom a JM-tól, de nem az utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

roczeir

2019. június 15.

Imádom az édes, gyümölcsös illatokat, ez tipikusan ilyen! Nagyon tartós, most ez a kedvenc nálam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Peach01

2018. december 9.

Első próbálkozásom a márkától. Minőségi , elegáns, igazi nőcis illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Első próbálkozásom a márkától. Minőségi , elegáns, igazi nőcis illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citronellol