Jo Malone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Kiadás éve: 1999

Illatkategória: citrusos-aromás

Fej: bergamott, mandarin, lime

Szív: kakukkfű, írisz, orgona, bazsalikom

Alap: vetiver, pacsuli

Ár: 30000 , Eladó: hadorka
Állapot: Egyszer próbáltam, dobozával együtt adom el. , Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pumi

2020. április 22.

Kellemes illat, de sajnos nekem elso fujatra nagyon ferfias. Igy nem az igazi szamomra. Kesobb kicsit edeskesse szarad, konnyu nyari illat. Bar nekem rejtely nyaron amikor izzad az ember ,hogy fog tartos maradni. Szerintem egy meleg ferfihez vagy transz nohoz illik, es nem rossz ertelemben irom!! Szamomra olyan androgun beutese van, de nem fujnam magam be vele randevura

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

mtrixi

2019. május 1.

Én alapvetően a citrusos, friss illatokat szeretem, aminek ez a parfüm teljes mértékben megfelel.Egyszerűen imádom. Első JM parfümöm a pear & fresia volt, az is szerelem volt első szaglásra, úgy látom, egy darabig nem is fogok mást márkát használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

googles

2017. július 26.

Ez egy jo citrusos, friss, bazsalikomos aqua. Cologne. Eau de cologne. Vagy akarmi :) De jo, kiveve azoknak, akik nem kedvelik a citrusos frissesseget.

Ami vegre bevillant - nagyon emlekeztet a l'Erbolario Citrus illatara! De nagyon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

wishes

2017. július 7.

Felfújáskor erősen emlékeztet a Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilicre, aztán rajtam olyan lesz, mint a Frederic Malle Eau De Magnolia... :) Mind kettő illat nagy kedvencem, szóval I think this is the beginning of a beautiful friendship. ;) (Majd még jövök vissza mesélni.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Citral, Amyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Eugenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.