Jo Malone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 4.

Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Virágos illat

Fej: mandarin (Clementine), zöld jegyek, citron

Szív: afrikai narancsvirág, lótusz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

daliah

2022. május 23.

Elsőre tetszett, narancsvirágrajongó is vagyok, úgyhogy meg is vettem azonnal kis üvegesben, de háromnál többször nem fújtam végül. Egysíkú, unalmas tucatillat lett rajtam. Borzalmasnak nem mondanám, de olyan kis semmilyen citrusos virágocska szegény.
Kate Middleton kedvenc illata állítólag, de én csak a komornáján vagy a nanny-n tudom elképzelni, mert semmi fenséges nincs benne, inkább olyan bocs hogy élek hangulatot áraszt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 23.

szucsnecsilla

2022. május 6.

Nagyon kerestem, végül véletlenül találtam rá, egy kedves lánytól sikerült megvennem. Nagyon hasonlít az Yves Rocher Nerolijához, de ez tartósabb és friss marad végig. Nekem a mandarin nem jön át, viszont az orgona annál inkább. Szuper luxus illat, csakis 5 csillaggal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 6.

kicsitbator

2021. június 29.

Mámorítóan jó nyári illat. Semmi mást nem érzek benne csak a mandarint levelestől, fástól, héjas termésestől. Friss és üde és még viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 29.

nikoletttarnoki

2021. március 10.

Véletlenül rendeltem ezt. Elsőre mamás illata volt. Aztán az esküvőnk előtt fújtam párszor. Végül az emléke megszépítette és tavaly nyáron végig ezt használtam, amíg le nem esett és szét nem tört. Végül megsirattam.:D Bármikor újra venném...de most egy másik Jo-t használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Rose23

2020. augusztus 9.

Ahogy más is írta, én is azt érzem,hogy ez az illat A tavasz maga. Nagyon érdekes, de én szinte csak az orgonát érzem benne.
Vakrendelés volt, majd elsétáltam két Douglasba is lecsekkolni, de tiszta horror illata volt a tesztereknek: a folyadék teljesen narancssárga volt az üvegekben, és olyan keserűek voltak, hogy szinte rosszul lettem tőlük. Az eladók persze azt mondták, a színe nem számít, ez az illat ilyen. Rendesen kétségbe estem. De mint kiderült, azok valószínűleg romlottak voltak...
Ugyanis amit megvettem, annak azokhoz a borzalmakhoz köze sincs. Ez az illat egyszerűen gyönyörű. Arra emlékeztet, amikor Olaszországban kirándultam tavasszal a Como-i tó partján. Villák, gyönyörű kertek, virágok, a tó a hegyekkel körülölelve... Édenkert.
Erre az emlékre és érzésekre emlékeztet ez az illat.
Sosem szagoltam ennél szebbet. Nem jön szembe veled az utcán.
Mindig lesz a szekrényemben belőle 🙏💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Erre az emlékre és érzésekre emlékeztet ez az illat.
Sosem szagoltam ennél szebbet. Nem jön szembe veled az utcán.
Mindig lesz a szekrényemben belőle 🙏💖

jucika

2020. május 7.

Tartós, frissítő, különleges, természetes és luxus illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Tartós, frissítő, különleges, természetes és luxus illat!

oaxaca

2019. június 16.

A legistenibb parfüm, amit valaha szagoltam. A Párizs, Champs Elysées-n lévő Sephorában szagoltam először, úgyhogy valószínűleg ez is hozzátesz az élményhez. Egy zöldes-friss kicsit virágos érzettel nyit majd elég hamar átalakul narancsvirággá, de nem akarmilyenné. Olyan édesen virágos, anélkül hogy gejl lenne de mégis friss. Tudom tök értelmetlen vagyok most, dehát ilyen ez a parfüm szerelem.
Amikor az én üvegem megjött felfújtam magamra, majd kisétáltam a 30 fokba és olyan szinten illett ez az illat egy meleg nyári naphoz, ilyen időre lett ez gyártva. Nem tudom elképzelni télen vagy hideg időben, ez nem arra való.
Én odavagyok a minimalizmusér, amit pl ez a márka is képvisel, be kell vallanom szeretem az 1-2 illatjegyes parfümöket. Aki az összetett illatokat szereti, annak nem való a Jo Malone, ezt aláírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

mokushka

2019. február 13.

A szerelem első szaglásra esete volt. Felidézett bennem olyan kellemes emlékeket, amikor egy narancsligetben sétáltam. Az illata mesés, az egyik kedvencem nyárra. Az árát kicsit sokalltam, de ez nekem egy muszáj volt. A másik amit szeretek benne, hogy szerencsére nem is minden második szembejövő csajon ezt az illatot érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

googles

2018. december 4.

A Jo Malone az a marka, aminek meg egy illata se varazsolt el igazan. Van nehany, amit el tudnek viselni, de egy se az igazi nagy huha.
Ez jol sikerult, ugyan sokszor nem szeretem a narancsviragot, nerolit, ebben nincs az a zavaro illat. De ez se er fel egy igazi parfummel nalam, egy jol megkomponalt darabbal. A Jo Malone illatokbol nekem mintha az osszhang hianyozna. Vagy a komplexitas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 4.

thisisnorah

2018. március 16.

Nekem a nagybetűs TAVASZI illat! Imádom a márkát, stílusos, kifinomult az összes illat, nekem tegnap ezt sikerült beszereznem, és még itthon is magamra fújom olyan kellemes :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citral, Geraniol, Farnesol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.