Jo Malone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 4.

Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Virágos illat

Fej: mandarin (Clementine), zöld jegyek, citron

Szív: afrikai narancsvirág, lótusz

Alap: orgona

Jo Malone Orange Blossom fújós
Ár: Leírásban , Eladó: oaxaca
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: Sopron, fizetés: Utalás után posta/foxpost
oaxaca

2019. június 16.

A legistenibb parfüm, amit valaha szagoltam. A Párizs, Champs Elysées-n lévő Sephorában szagoltam először, úgyhogy valószínűleg ez is hozzátesz az élményhez. Egy zöldes-friss kicsit virágos érzettel nyit majd elég hamar átalakul narancsvirággá, de nem akarmilyenné. Olyan édesen virágos, anélkül hogy gejl lenne de mégis friss. Tudom tök értelmetlen vagyok most, dehát ilyen ez a parfüm szerelem.
Amikor az én üvegem megjött felfújtam magamra, majd kisétáltam a 30 fokba és olyan szinten illett ez az illat egy meleg nyári naphoz, ilyen időre lett ez gyártva. Nem tudom elképzelni télen vagy hideg időben, ez nem arra való.
Én odavagyok a minimalizmusér, amit pl ez a márka is képvisel, be kell vallanom szeretem az 1-2 illatjegyes parfümöket. Aki az összetett illatokat szereti, annak nem való a Jo Malone, ezt aláírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

mokushka

2019. február 13.

A szerelem első szaglásra esete volt. Felidézett bennem olyan kellemes emlékeket, amikor egy narancsligetben sétáltam. Az illata mesés, az egyik kedvencem nyárra. Az árát kicsit sokalltam, de ez nekem egy muszáj volt. A másik amit szeretek benne, hogy szerencsére nem is minden második szembejövő csajon ezt az illatot érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

googles

2018. december 4.

A Jo Malone az a marka, aminek meg egy illata se varazsolt el igazan. Van nehany, amit el tudnek viselni, de egy se az igazi nagy huha.
Ez jol sikerult, ugyan sokszor nem szeretem a narancsviragot, nerolit, ebben nincs az a zavaro illat. De ez se er fel egy igazi parfummel nalam, egy jol megkomponalt darabbal. A Jo Malone illatokbol nekem mintha az osszhang hianyozna. Vagy a komplexitas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 4.

thisisnorah

2018. március 16.

Nekem a nagybetűs TAVASZI illat! Imádom a márkát, stílusos, kifinomult az összes illat, nekem tegnap ezt sikerült beszereznem, és még itthon is magamra fújom olyan kellemes :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citral, Geraniol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.