Jo Malone

Ár:   40 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Purnima, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 4.

Ár:   40 000 Ft
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Illatösszetevők: oud, bergamot, cedar

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sfreku

2023. június 23.

Jöttem felpontozni ezt a csodát ! Valószínűleg sokban függ az ember bőrkémiájától mi milyen tartós , vagy lehet én imádom annyira ezeket az összetevőket hogy bárhol kiérzem. Egy kolléganőm húzta a csíkot maga után napokig , mire rájöttem hogy neki van ilyen fantasztikus édes mégis természetközeli , nyárias illata. Sosem hallottam előtte az oud&bergamottról. Tehát van szillázsa a parfümnek , nem is kicsi, elvileg reggel szokta befújni magát és kész , én napközben egésznap éreztem mikor elsétált előttem , harapni tudtam volna ezt a fantasztikus illat kincset. Már hetek teltek el azóta de tegnap végre volt időm elmenni és megillatolni magamon, a papirra fujtam és a kezemre is jutott belőle. A papiron még másnap is éreztem , a kezem pedig egész este illatozott , még bókot is kaptam , hogy abszolút illik hozzám és nagyon olaszos feelingje van ( hát persze , hisz elvileg amalfi citromot is tartalmaz )
Nem változik óránként , az elején kicsit citrusosabb , majd fantasztikus bőrös-fás beütéssel keveredik a bergamott-narancs-citrom kombó , és én odáig vagyok érte , szerintem télen nyáron megállja a helyét , csak remélni tudom hogy ezennel megtaláltam Az illatot. Hozzáteszem én imádom a Santal 33 , a Gypsy water és fás-füstös-citrusos pálcás szoba illatosítokat , ugyhogy azt gondolom kell hozzá egy fajta "őrület". Kész , végem , imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 23.

Rhodesian Ridgeback

2022. július 11.

Az eddig tesztelt Jo Malone parfümök közül ez az egyik legjobb, de soha nem vennék ettől a márkától egy teljes üveggel. Számomra az egyik legtúlértékeltebb niche brand a Jo Malone. Nem is szimpatizálok ezzel az illatházzal. Nagy átlagban egyszerű a képlete: valami + valami egyenlő a büdös nagy semmivel. Hiszen a Jo Malone parfümökkel az a legnagyobb baj, hogy a viszonylag magas árukkal ellentétben a parfümjeinek nincs se tartósságuk, se teljesítményük, se hatósugaruk. A tartósságuk jobb esetben is csak néhány órában mérhetőek. Egy Zárás, vagy Avonos parfüm is köröket ver tartósság szempontjából a Jo Malone parfümökre. Hülyítsenek, akit tudnak! Az egyik csillag az illatnak szól, mert az nem rossz, de már kifújásnál azonnal bőrközeli. Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 11.

Melpa

2019. október 28.

Sikerült egy miniparfümhöz hozzájutnom itt a krémmánián (köszi Kundus), és hát azt kell mondjam, csodás. Nagyon finom kombináció, kicsit férfias, de mégis nagyon elegáns illat szerintem. Sajnos nem extrém tartós, de ettől nem veszít az értékéből 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

dnl

2019. április 2.

Azt hiszem a brand összes illatát kipróbáltam, de a legtöbb "édes kis semmiség" volt. Ami gyakorlatban annyit tesz, hogy azonnal dobtam ki a papírt a szemetesbe, mert elég gyengére sikeredtek. Akadt köztük azonban egy, amelyet percekig szagolgattam, mert ilyet még nem éreztem ezelőtt.. szóval egyediség nagy pipa.
Aztán a hostess lánykával folytatott kellemes beszélgetés után kértem a csuklómra 2 fújást. Nos, ahogy változik időről időre, ez egy mestermű.. hasonlít hangulatában a parfümök Iphone-jához (Aventus), de a cédrus miatt jobban tetszik nekem, nagyon férfias. A tartóssága átlagos (sajnos), 4-5 óra.. ha olyan ereje lenne, mint a 2000-es években készített parfümöknek, biztos vennék legalább 2 üveggel.
u.i: Szerintem nem fair egy parfümmel szemben, ha a bolt alapján, ahol árulják, vagy éppen a brand vásárlói politikája miatt ("arra buzdítanak, hogy rétegezzünk..") vonunk le tőle csillagokat.
Magát a tiszta illatot, a parfümőr munkáját kellene csukott szemmel értékelnünk, és nem a körítést, de ez csak az én véleményem.

9/10

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

9/10

googles

2017. július 22.

Nem hiába nyílt meg a budapesti bolt végre-valahára (és remélem, kommunikációban és vásárló barátságosságban sokat javulnak, gyorsan), legalább tudom értékelni. (Ez vicc volt :)

Ezt az illatot tudom értékelni jelenleg, a többi ami engem érdekelt nincs még feltöltve. Az oud és a bergamot párosa érdekes kombináció és érdekes JML politikája: a parfümjei cologne elnevezést mernek csak bevállalni, feltételezem, a koncentráció miatt. Ennek ellenére árban erősek. A "fekete" vonal illatai - már "cologne intense" - csak 100 ml-s kiszerelésben kaphatók. Az illatok nagy része létezik 30 ml kiszerelésben. Így ez nekem sajnos nem túl szimpi, csalódás.

Minta nincs és kapni, illetve venni se lehet.

Ez az illat maga nem rossz. De nem is annyira lenyűgöző, hogy ennél több pontot kapjon. A kevés jegyből szerintem valóban kicsit szimpla a végeredmény.

Az egész bolt csalódás, nyilván lehet találni mindenki ízlésére illatokat, de nekem nagyobb a füstje, mint a lángja.

A vicc teteje, hogy arra buzdítanak, ezeket a drága, egyszerű, de nem rossz, néhány jegyből álló illatokat rétegezzük! Mi lett volna, ha komplex és eltalált kompozíciókat talál ki a cég? A végén vehetjük a jegyeket egyenként és legyen mindenki önmaga parfümőre, persze összetevőnként adjuk ki egy parfüm árát. Na ez az én futurisztikus rémálmom, nem a valóság. Mindenesetre a JML illatok, a bolt béna nyitása és a fentiek alapján engem még valamivel le kell nyűgözniük!

Most vontam le még egy pontot. A teszterpapírokat szagolgatva 6 illatból 1-nek maradt minimális, halovány emléke estére. Közben egy Occitane papircsíkon teljes szépségében érezni a Terre de Lumière-t. A L'Ange Noir pedig egészen erős még mindig. Ez szerintem ennyi pénzért botrány kevés. Ezt üzenem az Estée Laudernek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

Minta nincs és kapni, illetve venni se lehet.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.