Jo Malone

Ár:   40 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Purnima, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 4.

Ár:   40 000 Ft
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Illatösszetevők: oud, bergamot, cedar

Jo Malone - Oud & Bergamot luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 3100 Ft, 10ml = 6000 Ft
Ár: 3100 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
KERESEM Üvegében Jo Malone Oud&Bergamot
Ár: Minél olcsóbb, annál jobb , Eladó: Melpa
Állapot: Minél több, annál jobb , Helyszín: --, fizetés: Posta,foxi, személyes
Melpa

2019. október 28.

Sikerült egy miniparfümhöz hozzájutnom itt a krémmánián (köszi Kundus), és hát azt kell mondjam, csodás. Nagyon finom kombináció, kicsit férfias, de mégis nagyon elegáns illat szerintem. Sajnos nem extrém tartós, de ettől nem veszít az értékéből 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

dnl

2019. április 2.

Azt hiszem a brand összes illatát kipróbáltam, de a legtöbb "édes kis semmiség" volt. Ami gyakorlatban annyit tesz, hogy azonnal dobtam ki a papírt a szemetesbe, mert elég gyengére sikeredtek. Akadt köztük azonban egy, amelyet percekig szagolgattam, mert ilyet még nem éreztem ezelőtt.. szóval egyediség nagy pipa.
Aztán a hostess lánykával folytatott kellemes beszélgetés után kértem a csuklómra 2 fújást. Nos, ahogy változik időről időre, ez egy mestermű.. hasonlít hangulatában a parfümök Iphone-jához (Aventus), de a cédrus miatt jobban tetszik nekem, nagyon férfias. A tartóssága átlagos (sajnos), 4-5 óra.. ha olyan ereje lenne, mint a 2000-es években készített parfümöknek, biztos vennék legalább 2 üveggel.
u.i: Szerintem nem fair egy parfümmel szemben, ha a bolt alapján, ahol árulják, vagy éppen a brand vásárlói politikája miatt ("arra buzdítanak, hogy rétegezzünk..") vonunk le tőle csillagokat.
Magát a tiszta illatot, a parfümőr munkáját kellene csukott szemmel értékelnünk, és nem a körítést, de ez csak az én véleményem.

9/10

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

9/10

googles

2017. július 22.

Nem hiába nyílt meg a budapesti bolt végre-valahára (és remélem, kommunikációban és vásárló barátságosságban sokat javulnak, gyorsan), legalább tudom értékelni. (Ez vicc volt :)

Ezt az illatot tudom értékelni jelenleg, a többi ami engem érdekelt nincs még feltöltve. Az oud és a bergamot párosa érdekes kombináció és érdekes JML politikája: a parfümjei cologne elnevezést mernek csak bevállalni, feltételezem, a koncentráció miatt. Ennek ellenére árban erősek. A "fekete" vonal illatai - már "cologne intense" - csak 100 ml-s kiszerelésben kaphatók. Az illatok nagy része létezik 30 ml kiszerelésben. Így ez nekem sajnos nem túl szimpi, csalódás.

Minta nincs és kapni, illetve venni se lehet.

Ez az illat maga nem rossz. De nem is annyira lenyűgöző, hogy ennél több pontot kapjon. A kevés jegyből szerintem valóban kicsit szimpla a végeredmény.

Az egész bolt csalódás, nyilván lehet találni mindenki ízlésére illatokat, de nekem nagyobb a füstje, mint a lángja.

A vicc teteje, hogy arra buzdítanak, ezeket a drága, egyszerű, de nem rossz, néhány jegyből álló illatokat rétegezzük! Mi lett volna, ha komplex és eltalált kompozíciókat talál ki a cég? A végén vehetjük a jegyeket egyenként és legyen mindenki önmaga parfümőre, persze összetevőnként adjuk ki egy parfüm árát. Na ez az én futurisztikus rémálmom, nem a valóság. Mindenesetre a JML illatok, a bolt béna nyitása és a fentiek alapján engem még valamivel le kell nyűgözniük!

Most vontam le még egy pontot. A teszterpapírokat szagolgatva 6 illatból 1-nek maradt minimális, halovány emléke estére. Közben egy Occitane papircsíkon teljes szépségében érezni a Terre de Lumière-t. A L'Ange Noir pedig egészen erős még mindig. Ez szerintem ennyi pénzért botrány kevés. Ezt üzenem az Estée Laudernek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

Minta nincs és kapni, illetve venni se lehet.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral