Jo Malone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 4.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Illatkategória: aromás-gyümölcsös

Fej: görögdinnye, rebarbara, szilva, gránátalma, málna

Szív: guaiac fa, opoponax, fenyőtömjén (olibanum), szegfűszeg, pirosbors, rózsa, jázmin, gyöngyvirág

Alap: ámbra, pézsma, pacsuli, virginiai cédrus

Jenny Glow Pomegranate+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Jenny Glow Pomegranate+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

shiningstar

2022. március 27.

Nagyon akartam egy Jo Malone illatot a kollekciómba. Azért erre esett a választásom mikor illatmintát kerestem, mert nagyon rajongója vagyok Hádész és Perszephoné történetének. Minden a gránátalmával indult. Előre tudtam mi lesz, így őszintén nem lepődtem meg hogy nem tetszik. A Montale ház után jött a Jo Malone ház. Nem hiszem hogy haverok leszünk.

Kifújáskor valami erős, gusztustalan alkoholos étcsokoládé illat üt meg - méghozzá úgy ahogy Mike Tyson szokta -, és ez az illat is marad nagyjából egy óráig a bőrön mert aztán szerencsére észrevétlenségbe szárad. Többet vártam volna, de lassan megtanulom, hogy ne legyenek nagy elvárásaim mert különben elmegy az életkedvem is az új parfümök kipróbálásától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

Chamana

2021. november 18.

Pár éve használom és szeretem. Nem tudom a gránátalmának milyen illata van, de igazából nem is lényeges, mert amit én érzek, az a szegfűszeg, cédrussal, némi gyantás beütéssel. Ha sokszor használom, elfárad az orrom, már nem érzem annyira intenzíven magamon, de mások igen. Jó teljesítménye van ahhoz képest, hogy kölnivíz csupán.
Nem alkalmi, szerintem bármilyen eseményre viselhető, akár hétköznapokon is, mert valahogy egybeforr a bőrrel, olyan luxus szappanillattá változik. Se nem elegáns, nem is friss, hanem olyan misztikus utazásnak tűnik a viselése. Olyan, mintha összeforrna a viselőjével. Ritka az ilyen illat. Lebben, libben, meg-megcsapja az orrom és a környezetemben élőkét is.
Nem vág orrba, akkor sem, ha frissen fújom, hanem szépen elterül a bőrön, mintha viselőjének a bőrének illata lenne.
Remélem soha nem szüntetik meg, mindig kelleni fog nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 18.

Remélem soha nem szüntetik meg, mindig kelleni fog nekem.

kicsitbator

2021. június 21.

itt sikerült vennem egy üveggel belőle. Szomrorú történet, de megírom mert ahogy olvasgattam a Jo Malone véleményeket látom, hogy nem az egyetlen vagyok akivel ez történt. 2 napra rá, hogy megvettem elejtettem, ripityára tört. El is csodálkoztam, mert azért rendszeresen ejtek el parfümöket és valahogy olyan jó üvegből készülnek, hogy nem nagyon törnek el soha. Mindig csodálkoztam, hogy mit ki nem bírnak.Szerintem ez az üveg gyenge, ami nyilván nem az illatot minősíti. Az illat tetszett, szívesen megpróbálnám mégegyszer, de a negatív élmény elriaszt. Tudom, hogy itt az illatot kell értékelni, de azért egy ilyen drága parfümnél, csak bírnia kellene az üvegnek a táskában rázódást, bőrönben dobálást, és egy-egy leejtést. Ne haragudjatok ha ezért csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 21.

LocseiZsuzsanna

2021. január 11.

Meglepően gyümölcsös, ha nem erre számítasz akkor meg fog lepni mennyire az! Jo Malonokhoz képes jobb erősségű és tartósabb is. Nekem sikerült egy eredeti üveghez jutnom, és meg kell mondjam, a régebbi kedvencem (blackberry & bay) után ez méginkább pirosgyümölcs érzetű, és nem olyan férfias a leszáradása mint a blackberrynek. Kíváncsi vagyok mikkel lehet layerezni, biztos izgalmas kombinációkat lehet vele alkotni, mert nem egy sziruposan fröcsögő szintetikus szilva, dinnye, rebarbara, alma stb, hanem egy jól összerakott igényes igazi lédús gyümölcsös illat, aki ezt a típust szereti - főleg melegben - annak nagy szerelem lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 11.

Malackak

2020. augusztus 4.

Imádom..Intenzív,harsány szinte tolakodó,orrbaverő illat..Nem lehet nem észre venni viselőjét..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

bettina.tarin

2020. április 11.

Nagyon jó illat, fűszeres-pacsulis, inkább a hidegebb időszakban vagy estére hordanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

barni8

2019. október 24.

Bocsássanak meg érte a rajongók. Én szeretem Jo Malone illatait, van köztük pár igazi remekmű.
Sok parfümöt csináltam már, de 2 összetevőtől kiráz a hideg. A levendula és a guajakfa. Minden parfümöt szétfeszítenek, szétrombolják az egységet, szétszedik a kompozíciót.
Mintha felrobbantanál tojásra, tejre, lisztre, édesítőre egy süteményt.
Mintha útfúróval törnél szét egy szobrot.

Ez nem sikerült.
A gyümölcs és virágjegyeket megfojtja a guajakfa, tömjénes ködében.
Fenyőillatú toalettkacsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Mintha felrobbantanál tojásra, tejre, lisztre, édesítőre egy süteményt.
Mintha útfúróval törnél szét egy szobrot.

Ez nem sikerült.
A gyümölcs és virágjegyeket megfojtja a guajakfa, tömjénes ködében.
Fenyőillatú toalettkacsa.

Heloise

2019. január 18.

Talán az egyetlen Jo Malone amit rajongásig szeretek! Mély, gránátalmás finomság, már-már füstösen sötét, ami nem lesz soha cukrosan édes, marad a picit férfiasan fűszeres vonalon. Ahogy az első véleményező írja, tényleg "androgün", nemtelen, mégis szexi. Nagyon különleges, egyedi alkotás.
Ne tévesszen meg a gyümölcsök jelenléte sem a fejjegyben. Én sem kedvelem azokat a tipikusan virágos-gyümölcsös klón katyvaszokat, amik annyira egyszerűek. A gyümölcsök itt teljesen más szerepet töltenek be, megágyaznak csupán a fenyőtömjén, szegfűszeg és pirosbors fűszeres elegyének.
Leginkább ősszel és télen szeretem magamon, de egy fülledt nyári este is tökéletesen működik. A többi JM illattal ellentétben ez a kis gyönyörűség még tartós is, ráadásul a férfiaknak is tetszik! Csilliárd csillag! *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Fujituli

2018. december 25.

A szegfűszeg és a gránátalma nagyon érződik benne. Egyszerre fűszeres és gyümölcsös. Ha lehet ilyet mondani, illat még nem volt ennyire szexi nekem. Imádom. Igazi minőségi parfüm, sokáig érzem magamon. Másodjára veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

i.napcsi

2018. december 9.

Ha lehet mondani ez a JO Malone egyik nagy dobása,vagy imádod vagy utálod de biztosan sosem felejted el.A másik érdekessége abszolute androgün,direkt nem unisexet irtam mert utálom azt a szót,az olyan öblítőszagű tucat dolgok!Ez egy nagyon karakteres gyümölcs illat,amiben sötét és mély fák,gyanták erőteljesen jelen vannak.Ettől ez a legkarakteresebb illat-kizárólag olyan nőknek és pasiknak akik szeretik ha az illatuk egy méterre megelőzi őket és határozottan bemászik mindenki fejébe!!Imádom!!!És nagyon tartós!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 9.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Eugenol, Lyral, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.