Jo Malone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 4.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Illatkategória: aromás-gyümölcsös

Fej: görögdinnye, rebarbara, szilva, gránátalma, málna

Szív: guaiac fa, opoponax, fenyőtömjén (olibanum), szegfűszeg, pirosbors, rózsa, jázmin, gyöngyvirág

Alap: ámbra, pézsma, pacsuli, virginiai cédrus

Ár: 7400 plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: 30 milis uveg kép szerint (tobb,mint a fele), Helyszín: Budakeszi , fizetés: Posta vagy foxpost
Ár: 14990 ft + ptk , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: 30 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után küldöm

LocseiZsuzsanna

2021. január 11.

Meglepően gyümölcsös, ha nem erre számítasz akkor meg fog lepni mennyire az! Jo Malonokhoz képes jobb erősségű és tartósabb is. Nekem sikerült egy eredeti üveghez jutnom, és meg kell mondjam, a régebbi kedvencem (blackberry & bay) után ez méginkább pirosgyümölcs érzetű, és nem olyan férfias a leszáradása mint a blackberrynek. Kíváncsi vagyok mikkel lehet layerezni, biztos izgalmas kombinációkat lehet vele alkotni, mert nem egy sziruposan fröcsögő szintetikus szilva, dinnye, rebarbara, alma stb, hanem egy jól összerakott igényes igazi lédús gyümölcsös illat, aki ezt a típust szereti - főleg melegben - annak nagy szerelem lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 11.

Malackak

2020. augusztus 4.

Imádom..Intenzív,harsány szinte tolakodó,orrbaverő illat..Nem lehet nem észre venni viselőjét..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

bettina.tarin

2020. április 11.

Nagyon jó illat, fűszeres-pacsulis, inkább a hidegebb időszakban vagy estére hordanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

barni8

2019. október 24.

Bocsássanak meg érte a rajongók. Én szeretem Jo Malone illatait, van köztük pár igazi remekmű.
Sok parfümöt csináltam már, de 2 összetevőtől kiráz a hideg. A levendula és a guajakfa. Minden parfümöt szétfeszítenek, szétrombolják az egységet, szétszedik a kompozíciót.
Mintha felrobbantanál tojásra, tejre, lisztre, édesítőre egy süteményt.
Mintha útfúróval törnél szét egy szobrot.

Ez nem sikerült.
A gyümölcs és virágjegyeket megfojtja a guajakfa, tömjénes ködében.
Fenyőillatú toalettkacsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Mintha felrobbantanál tojásra, tejre, lisztre, édesítőre egy süteményt.
Mintha útfúróval törnél szét egy szobrot.

Ez nem sikerült.
A gyümölcs és virágjegyeket megfojtja a guajakfa, tömjénes ködében.
Fenyőillatú toalettkacsa.

Heloise

2019. január 18.

Talán az egyetlen Jo Malone amit rajongásig szeretek! Mély, gránátalmás finomság, már-már füstösen sötét, ami nem lesz soha cukrosan édes, marad a picit férfiasan fűszeres vonalon. Ahogy az első véleményező írja, tényleg "androgün", nemtelen, mégis szexi. Nagyon különleges, egyedi alkotás.
Ne tévesszen meg a gyümölcsök jelenléte sem a fejjegyben. Én sem kedvelem azokat a tipikusan virágos-gyümölcsös klón katyvaszokat, amik annyira egyszerűek. A gyümölcsök itt teljesen más szerepet töltenek be, megágyaznak csupán a fenyőtömjén, szegfűszeg és pirosbors fűszeres elegyének.
Leginkább ősszel és télen szeretem magamon, de egy fülledt nyári este is tökéletesen működik. A többi JM illattal ellentétben ez a kis gyönyörűség még tartós is, ráadásul a férfiaknak is tetszik! Csilliárd csillag! *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Fujituli

2018. december 25.

A szegfűszeg és a gránátalma nagyon érződik benne. Egyszerre fűszeres és gyümölcsös. Ha lehet ilyet mondani, illat még nem volt ennyire szexi nekem. Imádom. Igazi minőségi parfüm, sokáig érzem magamon. Másodjára veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

i.napcsi

2018. december 9.

Ha lehet mondani ez a JO Malone egyik nagy dobása,vagy imádod vagy utálod de biztosan sosem felejted el.A másik érdekessége abszolute androgün,direkt nem unisexet irtam mert utálom azt a szót,az olyan öblítőszagű tucat dolgok!Ez egy nagyon karakteres gyümölcs illat,amiben sötét és mély fák,gyanták erőteljesen jelen vannak.Ettől ez a legkarakteresebb illat-kizárólag olyan nőknek és pasiknak akik szeretik ha az illatuk egy méterre megelőzi őket és határozottan bemászik mindenki fejébe!!Imádom!!!És nagyon tartós!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Eugenol, Lyral, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Linalool