Jo Malone

Ár:   36 990 Ft és 52 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. február 25.

Ár:   36 990 Ft és 52 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Fejjegy: ambrette

Szívjegyek: flórenci nőszirom, mák, füge

Alapjegyek: tonkabab, heliotrope, árpa

Ár: 5000/9000 Ft , Eladó: Gretam
Állapot: 5 ml és 10 ml frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki átutalással, Foxpost, packeta, posta
Ár: 55000 Ft , Eladó: malnavirag
Állapot: Kevés hiányzik belőle (képen halványan látható mennyiségben), Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Előreutalást követően szívesen postázom.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nanook9212

2023. november 11.

Azért vetettem ki a létező összes hálómat erre a parfümre, mert azt mondták youtube-on a parfümmániás csajok, hogy ez a Velvet Petals parfüm változata. Egy időben bele voltam dögölve a Velvet Petalsba, éjjel nappal azt fújkáltam magamra...mostmár nem vagyok olyan megszállott viszonlyag ritkán nyúlok hozzá, de nem azért, mert már nem szeretném vagy ilyesmi, egyszerűen csak rettenet sok parfümöm és tesptermetem van, viszonylag ritán kerül már rá a sor, de mikor megtudtam, hogy létezik egy parfüm, ami többek szerint arra hasonlít, tudtam, hogy nekem kelleni fog.
Hogy hasonlít-e rá? Hmmm...igen is meg nem is. Határozottan megvan benne a Velvet Petalsban is feltűnő bársonyosság és púderesség, de jó pár ponton el is tér tőle. Én azt mondanám olyan 60-65% az egyezés.
Kifújáskor nekem tejes-kamillás tea...luxus kivitelben :D később átvált egy púderes, kissé vaníliás illatba és ezen a ponton hasonlít a leginkábba Velvet Petalsra, bár a VP-ben nem vanília van, hanem mandula és praliné. Nem csalódtam, kedvelem ezt a kis illatocskát, szerencsére nagyon tartós, nőies, púderes. Az ára nagyon húzós, enyhén szólva túl van árazva...
Egyébként az illatösszetevőket elnézve nekem ez abszolút a komfort zónámon kívül esik, rá nem jöttem volna, hogy ez a parfüm fog leginkább a Velvet Petalsra hasonlítani, dehát mit hoz az élet :D kábé mint a Baccarat Rouge meg a Cloud...összetevőiket tekintve közük nem kellene hogy legyen egymáshoz, mégis a világ leghíresebb "hasonló" parfümjei. A Scarlet Poppy határozottan nem hasonlít annyira a Velvet Petalsra, mint ahogy a Cloud a Baccaratra, de határozottan felismerhető annak, akinek megvan mind a parfüm mind a testpermet.
Szerintem évszak független, bár talán majd a negyven fokban nem ez lesz a legjobb választás tekintve a púderességét.
Nőies, kifinomult, nem feltétlenül szexi, inkább elegánsnak mondanám, mindennapokra is alkalmas és különleges eseményekre is. Könnyen válhat signature illattá. mint ahogy a Velvet Petals is sokaknak mindennapos testpemet, kiválóan lehet a kettőt rétegezni egymással.

Update: Ahogy egyre többet hordom úgy jövök rá mire emlékeztet az illata: kamillás hintőpor és a régi retro kék tégelyes Nivea krém. Nem mondom hogy rossz, fogom fújkálni, mert nagyon nosztalgikus hangulatba kerülök tőle, de nem lesz belőle signature illat.

Up-update: sajnos igencsak melléfogtam vele. Mármint, nem rossz illat, még mindig azt mondom, de engem mostmár leginkább a kamillás hintőporra emlékeztet az illata, amiről mindig az idős nénik jutottak eszembe. Arról nem is beszélve, h nem tartós. Az igaz h nem merek sokat fújni magamra, mert nem akarok rosszul lenni a túlzott hintőpor szagtól, de azt a keveset, amit magamra puffantok is percek alatt eltűnik, legfeljebb másfél óra és huss, volt nincs!
A korábban említett Victorias Secret - Velvet Petals illatára pedig mostmár konkrétan kicsit sem emlékeztet. Még az elején, mikor még óriáasi volt a hájp körülötte, akkor még be tudtam magamnak beszélni, h igen, ez a Velvet Petals parfüm változata, de elmúlt a rózsaszín köd, tisztán látok és nem igazán tetszik. Igazából még azon is gondolkodom, h tovább adok rajta...szeretném szeretni, de nem tudom. Nem tudom ki kezdte el terjeszteni, h ez a Velvet petals parfüm verziója, de szerintem nem igazán ismeri magát a testpermetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 11.

Gretam

2023. szeptember 27.

Hetek óta szemeztem vele, ma pedig végre boldog tulajdonosa lehetek.
Visszafogottan elegáns és nőies illat, amely nem hivalkodó, de határozottan kiemelkedik a tucat illatok közül.
Érzem benne a mákot és a fügét is. Eleinte finoman édes, aztán krémesen púderes illat, de nem “mamis”, hanem abszolút mai.
Valaki írta előttem a retro kék tégelyes nivea krémet. Így van, szerintem is hasonlít rá nyomokban, egy kis mákos finomsággal vegyítve.
Én imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 27.

Hetek óta szemeztem vele, ma pedig végre boldog tulajdonosa lehetek.
Én imádom.

naomeed

2023. június 10.

Isteni finom, csalódásmentes illat. Nem túl bonyolult, de nagyon szép, púderes, édeskés nő luxi parfüm. Sajnos a környezetem hozzászokott rajtam a csíkhúzós maszkulin niche vonalhoz, de én nagyon szeretem ezt is viselni. Érzem benne a mandulás likőrt és a fügét is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 10.

zoraima

Bőrprobléma: Nincs
2023. március 9.

Isteni finom! Pihe-puha luxus illat, bár intense, de mégsem kiabál, egyáltalán nem harsány, de igenis észreveteti magát. S bár angol az illat, nekem a francia sikk jut róla eszembe. Nem mondanám édes illatnak, az édeskés a megfelelő szó rá. Az ambrette valóban hoz magával egy bizonyos szintű púderességet, de nem zavaróan, nem fullasztóan porosan. Nálam betalált. Érdemes keresni kutatni sok-sok kudarcnak vélt (vak) vásárlás után is. Boldogság!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 9.

encikeke92

2023. január 15.

Isteni illat, imádom, mostantól ez lesz a “saját” illatom. Jó érzés érezni magamon, nem fojtogat, édes és virágos egyszerre, de emellett brutálisan nőies, istennőnek érzem magam tőle ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 15.

sziszcsy

2022. június 16.

Elsőre nagyon kellemes, bársonyos de intenzív, karakteres női illatnak tűnt. Kifinomult, virágos de nem túl tolakodó vagy erőszakos. Sajnos pár óra elteltével csak és kizárólag a púderes vonal maradt meg, így már zavaró volt számomra. Kis idő után a tömény “púderszagon” kívül sok nem maradt belőle, így nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Isoeugenol, Citronellol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.